Skocz do zawartości
ath

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Wg. nieoficjalnych informacji od pracownikow atari, sequel najlepszej scigalki tego roku ma miec premiere w okolicach marca 2008 roku.

 

Test Drive Unlimited 2 to druga odsłona popularnego cyklu wyścigów samochodowych, za której powstanie odpowiada firma Eden Studios.

 

Test Drive Unlimited 2, podobnie jak wydany w 2007 roku pierwowzór, pozwala rywalizować w Internecie wielu użytkownikom naraz. Areną zmagań jest olbrzymi teren o powierzchni 1500 kilometrów kwadratowych, który zawiera ponad 2400 kilometrów tras. Oprócz znanych z pierwszej części gry dróg asfaltowych, w nowym produkcie firmy Eden Studios zobaczymy także bezdroża (błoto, żwir, piach) o łącznej długości 800 kilometrów. Po raz pierwszy w historii serii autorzy wprowadzili cykl dobowy, pozwalający na jazdę nie tylko w dzień, ale również w nocy. Realizm wspomagają także zmienne warunki atmosferyczne w postaci deszczu, mgły czy burz.

 

Bogaty asortyment wozów z pierwowzoru został poszerzony o nowe modele. Oprócz samochodów sportowych takich firm, jak Ferrari, Maserati, Bugatti, Pagani, Saleen czy McLaren, w grze występuje również liczna grupa pojazdów terenowych, m.in. Lamborghini LM005, Mercedes GL, Audi Q7, Hummer, Range Rover i Volkswagen Touareg. W Test Drive Unlimited 2 można pojeździć także motocyklami, również crossowymi.

 

Oby to nie byla plotka... ;]

 

----> FAQ

 

1. Jak uzyskać dostęp do bety?

Złóż aplikację na stronie http://www.testdrive...mited2.com/beta Dostępna po zalogowaniu.

2. Skąd ściagnać betę TDU2?

Po złożeniu aplikacji czekaj na emaila z linkiem do downloadera wraz z cd-keyem.

3. Po załączeniu mam komunikat o złym kluczu /invalid cd-key/

Oznacz to, że serwery są OFF-LINE. Informacja o włączonych serwerach znajduję się na forum bety TDU2.

 

4. Jak zdobyć Audi R8?

Można wygrać w Casynie.

 

5. Ile kasy mam na wstępie?

Jedyne 100.000.000 mln $

 

6. Czy beta posiada tryb OFF-LINE?

Beta na dzień dzisiejszy jest tylko w wersji ON-LINE.

 

7. Dlaczego nie mogę włączyć trybu FULL-SCREEN?

Tryb został czasowo wyłączony.

8. Czy w grze będą motory?

Z wycieków wynika, że tak.

9. Wyspa Oahu ?

Wychodzac z kasyna "wsiadamy" na pokład samolotu i tam mozemy wybrać gdzie lecimy, Oahu nieaktywne - Źródło: Powerslave

 

 

FAQ by marcell

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie dobrze, powinni "zająć" się graczami TDU a dwójkę dopracować. A tak Atari wypuści szybko, zarobi kasę, graczy oleje i zacznie myśleć nad nowym tytułem - byle szybko zbić dużą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi sie ze temat od tdu 2 już był ale mniejsza z tym. Fajnie ze beda bezdroża no i ze w sumie wcześnie ma wyjść chociaż pewnie premiere i tak przesuną ;p.

 

Barthezzo

W sumie fakt ale perspektywa jeżdżenia nie po asfalcie jest bardzo kusząca :). Może sie nauczą na błędach i w tdu2 nie bedzie bugów no i "kwadratowych" wzniesień ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, bo jesli marzec tzn ze prace sa juz mocno zaawansowane = nie bedzie tych dodatkowych aut ktore nam tak obiecywali :(

 

tez mam nadzieje, ze znikna te kwadratowe wzniesienia, no a moja druga nadzieja jest taka, ze na sprzecie na ktorym mozna grac w TDU plynnie w high detalach bedzie mozna pograc w podobnych detalach w TDU2 :)

 

no i oby poprawili wszystkie bledy jakie byly w 1, a najwazniejsze... zebym wkoncu mogl pograc na MP ze znajomymi bez koniecznosci klkania 1h na mapie w nick kumpla, ktory mieszka obok mnie, po czym okazuje sie, ze jest miedzy nami lag, a koles z rosji widzie nas super plynnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wyeliminują błędy z jedynki - np przycinki gdy nam mrugają światłami z naprzeciwka - to będzie dobrze. Jeśli dodadzą tryb zmiany pory dnia, warunków atmosferycznych - to dla mnie hit murowany. Oby też posiedzieli trochę nad optymalizacją bo nie mam zamiaru ani złotówki do kompa dokładać ;)

Szczerze mówiąc to mam jakieś dziwne przeczucie, że skończy się na premierze w okolicach jesieni. Obym się mylił.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i więcej miodu, bo giera zanudza na smierć juz po 20% gry :>

Single player na pewno, ale multi to już nie byłbym taki pewny ...

TOTAL GAMING TIME 220h20m42s

TOTAL DRIVEN DISTANCE 35473 km (22,042 miles)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single player na pewno, ale multi to już nie byłbym taki pewny ...

TOTAL GAMING TIME 220h20m42s

TOTAL DRIVEN DISTANCE 35473 km (22,042 miles)

Jeżeli komuś nie przeszkadzają babole, albo jest sado-maso...;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam nadzieje, ze znikna te kwadratowe wzniesienia,

 

Eeee tam, potrzebne jest precyzyjne sterowanie.

 

Te dwie rzeczy, odrobina optymalizacji i dopracowania + jakieś fajne auta i będę kochał tą grę.

No i jakiś nie nudzący sie tryb SP by się zdał. Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co , szykujemy się na betę panowie x]

[ a caleba na stos... XD ] ,... a signapa na pal ]

Co do grafy to wystarczy , że poprawią tekstury świata , oddadzą pr0 efekty specjalne , i poprawią HDR i będzie OK

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhh data premiery cos chyba zabardzo optymistyczna, jekby mieli wydac gierke za 3 miesiace to juz bybyly jakies screeny/trailery a jak narazie cisza...

 

bardzo chetnie przetestowalbym juz wersje beta :) jak w przypadku tdu :D

Edytowane przez Halfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single player na pewno, ale multi to już nie byłbym taki pewny ...

TOTAL GAMING TIME 220h20m42s

TOTAL DRIVEN DISTANCE 35473 km (22,042 miles)

Miazga82, gdzie to można sprawdzić?

 

jeszcze mały offtop, kiedy gracie w TDU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz wymienić te bugi?

duzo ich wymieniac - brak optymalizacji tej gry odrzucil mnie od nie natychmiast (juz nie raz piaslem jakiego kompa mam i niechce pisac kolejny) gra nawet na LOW byla niegrywalna (tzn mniej ok 20fps a raz wiecej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie moim zdaniem optymalizacja byla dobra, biorac pod uwage wyglad otoczenia, detale samochodow i oczywiscie wielkosc wyspy na sprzecie z podpisu w 1024x768 full detale i AAx4 chodzilo plynnie (teraz po formacie w miescie fps nie spada ponizej 30fps), wiec tu sie nie mam do czego przyczepic, ale np HDR juz mocno dawal w kosc grafice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...