Skocz do zawartości
ath

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie mogę doczekać. Ja naprawią multi (bez używania bugów i cheatów) i zrobią mniej kwadratowe drogi to bedzie idealnie. Ważne coś ruszyło ale to nadal nie są oficjalne newsy.

 

Btw fajny podtytuł tematu "marzec 2008?" :lol: ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie mogę doczekać. Ja naprawią multi (bez używania bugów i cheatów) i zrobią mniej kwadratowe drogi to bedzie idealnie. Ważne coś ruszyło ale to nadal nie są oficjalne newsy.

 

Btw fajny podtytuł tematu "marzec 2008?" :lol: ;).

YuucOm data wydania jest taka ponieważ Atari samo mówiło o tym terminie. Oczywiście można się było spodziewać, że to mało realny termin, ale nadzieja silniejsza:-) Ja proszę tylko o kupę nowych aut, nowe tereny i brak kanciastych dróg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YuucOm data wydania jest taka ponieważ Atari samo mówiło o tym terminie. Oczywiście można się było spodziewać, że to mało realny termin, ale nadzieja silniejsza:-) Ja proszę tylko o kupę nowych aut, nowe tereny i brak kanciastych dróg.

Wiem wiem, też nadzieją żyłem ;). Bedzie więcej aut (bo będą terenówki - bedzie pewnie 370z i parę innych rodzynków - oby skyline r34 był bo r35 na 100% bedzie), drogi też pewnie będą mniej kanciaste. Oby multi doszlifowali albo inaczej - aby multi miało odpowiedni support ze strony atari i bedzie HIT. Co tutaj sie oszukiwać TDU to samochodówka w którą najdłużej grałem i to z bananem na twarzy dlatego ta sie nie mogę doczekać 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć... Uwielbiałem simy, ale nie zapomnę tych 6 (lub więcej) miesięcy z PPC Team i TDU:-) Pal licho, realizm ta gra ma duszę:P

 

ps. sorki za ot

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

drogi też pewnie będą mniej kanciaste.

Oby bo jazda po gorskich serpentynach gdzie auto SKAKALO bylo wrecz smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy beta :D ?

 

Jak zmienia tekstury na Oahu zeby wygladalo jak cos nowego , dodatkowo nowe kolory i paski na samochodach zeby je odswiezyc :D Ciekawe czy za 2 lata cos dostaniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No przydałoby się za 2 lata może do tego czasu Atari upadnie bo support poprzedniego TDU tego wydawcy leżał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jakby wykorzystali tesselacje to może by w końcu drogi nie były bardziej krzywe od tych w naszym kraju :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem to pamiętam fajnie spędzony czas na frirajdach z ekipą ppc a także z random ludźmi na serwerze, krzywe drogi czy jakieś kruczki w teksturach miały znaczenie drugorzędne :P Fun przede wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce tą grę natychmiast! Gdzie te lata 90 kiedy wychodziło kilka wypasionych samochodówek w jednym roku? :(

 

Bo teraz wszyscy chca super fizyke, piękna grafike i naturalny dźwięk to i gre robi sie dłużej niz dobry film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...