Skocz do zawartości
ath

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od wczoraj w nocy.

Ciężko tu o jakieś normalne ustawienia jeśli chodzi o kiere, ale powoli zaczyna to przypominać Oahu ;)

pzd

 

Wschód słońca niczego sobie

Dołączona grafika

 

ps. jak co to kręcę się na północy "pod drzewkiem" :)

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Nocą gra też wygląda całkiem przyjemnie :)

Nick: Armo

Oczywiście gram na mojej G25 i mam duże problemy z jej skonfigurowaniem...

 

 

Dołączona grafika

Średnio podoba mi się ten motyw z rozbudowaniem gry, jakby to były simsy, no ale cóż poradzić

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnich patchach zmieniam opinie o TDU2, jest OK :) Fajny system poscigow, fajna grafika, dzien-noc, i w ogole fajnie smiga sie w multi po wyspie. Tylko wylaczylem ten licznik punktow, bo zamiast jezdzic radosnie po wyspie skupialem sie na mijaniu samochodow jak najblizej, co wiadomo jak sie konczylo :P Na klawie gra sie juz bardzo wygodnie, az za wygodnie, bo mimo ustawienia "hardcore" samochod automatycznie zmniejsza mozliwosc maksymalnego skretu kierownicy wraz ze wzrostem predkosci, co jest jednak sporym ulatwieniem i niemozliwe jest wprowadzenie auta w np. podsterowny poslizg przez to.

 

A wie ktos moze na czym polega komunikowanie sie z graczami? To znaczy jak napisze jakas wiadomosc, to widza ja wszyscy na calej wyspie, czy tylko ci w jakiejs odleglosci ode mnie czy jak to dziala? W ogole jacys tacy nierozmowni wszyscy sa i stad podejrzewam, ze nie widza co ja pisze i vice versa:P

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck.... ile mozna siedziec i szarpac za wajche...

Dopiero wczoraj trafilem z godzinami w czas kiedy serwery staly aktywne.

 

Moze glupie pytanie, ale czy mozna smigac wylacznie Mustangiem, California i wygranym R8??

Wydawalo mi sie ze smignal mi przed oczyma Q7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest chyba 9 aut, jest jeszcze wspomniane Q7, Lancia Delta, Audi TT, Camaro, i cos tam jeszcze. Wlacz sobie mape, znajdz na niej salon i tam zakupisz inne auta... Trzeba pamietac ze Q7 nie da sie jezdzic na manualnej skrzyni (auto nie chce ruszyc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salon znalazlem, ale zakupic moglem tylko Californie :|

Moze jeden z bledow, wczoraj np nie moglem zasiasc do jednorekiego bandyte, dopiero po trzecim odpaleniu gry mi sie to udalo.

Z samochodami probowalem tylko raz. Moze uda mi sie dzisiaj pod wieczor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna miec 6 wozow, bo tylko tyle jest miejsca w garazu, da sie kupic wszystko co jest w sklepie. ja za to mam spory problem z wchodzeniem do sklepu lapie loading i musze reset gry.

 

Ja dzisiaj tez raczej troche p osiedze, wiec jak co to do zobaczenia na ibizie ;)

Edytowane przez SGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q7 i Lancia - teoretycznie nie da sie na manualu jezdzic, tylko na automacie, ale jak w manualu zrzucisz na luz deptniesz gaz i wrzucisz beig to ruszy - taki workaround ;]

 

p.s. aktualnie na torze - pwrslv :)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa to samo. Zainstalowało się ładnie, włączam launchera. Ściągam 1.3gb patcha, klikam play ...nic się nie dzieje. Admin mode nic nie daje. exe gry jedyne co robi to uruchamia na 5 sekund proces który sam znika. Nawet ekran na czarno nie mignie... Całą noc czekałem żeby ściągnąć to cholerstwo... <_<

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU2 playtest would be open this week Wednesday 10th :

 

13:00 to 17:00 GMT

 

Please join us !

Help us out by logging in during these times.

Thanks!

 

Only for official beta testers, not for stress tester.

Those with IGN / Gamestar / TDUc / JeuxVideo.com / keys can't join on weekdays playtests.

I will announce later when server will be open to them. Probably this week-end.

:smile2:

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej zainstalowaną bete, ale przeniosłem na inna partycje i mi nie działa. Wywaliłem gdzieś zapisany key, idzie go gdzieś w plikach instalacyjnych znaleźć? Bo musze jeszcze raz zainstalować ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...