Skocz do zawartości
ath

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

jest, jest juz do tego doszedłem, jezdze troszke. Ale jak optymalizacja bedzie taka super, to ja chyba podziekuje :|...gta IV to przy tym mistrz optymalizacji, u mnie na very ledwo cisnie...

Edytowane przez SGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to wiele wyjaśnia, bo z moim lapkiem jak coś ma 30 klatek to jest dla mnie "cycuś glancuś płynnie" a 20-25 wciąż nazywam "grywalnym". Ale mówię na oko, bo frapsa się boję włączać. :lol: a takiego czegoś jak Antialiasing moje piękne oczęta nie widziały od hoho...

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec bety.. jesli finalny produkt bedzie mial taka sama fizyke to niestety ale pieniazki ciezko zarobione wydam w pubie na piwo bo za taki crap nie bedzie placil. Nie wiem jak inni ktorzy grali, ale dla mnie wszyscy beta testerzy narzekajacy na fizyke i dokladnie mowiacy co porpawic zostali totalnie zignorowani i na sam koniec lepiej grali mi sie na padzie z xboxa niz na g25 co jest nie tyle smieszne co wrecz zalosne, zawiodlem sie bardzo, mam jednak nadzieje ze w becie nie pokazali finalnej wersji produktu, chociaz czasu na zmiane fizyki nie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Czyli to co było najgorsze w I części pozostało czy zmieniło się na jeszcze gorsze? Szkoda, że tak dużo pracy jest zmarnowane przez to, że auta się po prostu nie prowadzą we właściwy sposób/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrypana fizyka w tdu1 jest o niebo lepsza niz ta pseudo fizyka w tdu2beta.. kazde auto prowadzi sie tak samo, nie ma mowy o nad czy podsterownosci, auta w ogole nie czuc, a kazdy kolejny "update" byl klapa, a ostatni "poprawiajacy" forcefeedback byl tak zbugowany ze znowu ffb przestal w grze dzialac :) ogolnie kupa smiechu, wiecej bugow niz zalet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mnie ciekawi jak to ludzie robią że na padach grają jak na klawie. Ktoś chyba jednego wyścigu nie wygra jak tak bedzie sie odbijał od jednego pobocza do drugiego. Chyba że gość sobie popił wcześniej.

 

 

A pierwsze 10 minut super. Więcej cutscenek niż jazdy. W następnej kolejności trzeba pewnie ubranka wybrać.

 

 

 

A ludzie sie śmiali z wiejskiego tuningu w NFS U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dzwiek stal na tak samo niskim poziomie jak w TDU1, a podczas ostatniego beta testu na padzie jezdzilo mi sie lepiej niz na g25 (ostatni patch "zabral" forcefeedback wiec jezdzilo sie zenujaco). Jestem wymagajacy i mocno krytykuje gdyz nie spodziewalem sie ze demo/beta/zapowiedz 2 czesci bedzie juz na wstepie gorsza niz 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten 10-min gameplay... nie widzę różnic względem starej bety, którą grałem;

 

Gra zapowiadała się fajnie... Ale

 

Grafika odpycha, pomijam tu sytuację że nie pasuje do 2010/2011r;

Sposób prezencji, kolorystyka -> plastik fantastik; Coś na wzór Sims3, tylko że jeszcze gorzej;

O ile burza w nocy (opieram się na graniu w betę) sprawiała wizualnie frajdę tak reszta...

 

Jak i cała otoczka gry, która tak naprawdę dotyczy samochodów bo nimi... jeździmy;

 

Z grą będzie jak z Mafią II - w sumie dobra gra, poprawiona względem części 1.

Ale nadzieje oraz oczekiwania wobec gry były przecież (znacznie) większe;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kilka dni zostało do premiery (PL). Podobno fizyka się zmieniła od bety, czy to możliwe? (pytanie retoryczne) bo nie ma co gdybać. Simsów pomijam, bo jak ktoś będzie chciał pojeździć to pojeździ. Bierze to ktoś ? Ja się szczerze zastanawiam, ale grałem w betę i poważnie mi się nie podobała fizyka ( wole z 1, gram na klawie), plus u mnie optymalizacja bety kulała...

 

Aha tak patrze po sklepach, to chyba tylko w jednym pisze pełna polska wersja językowa, a tak to kinowa/napisy, przecież jest pełny dubbing, więc to chyba tylko pomyłka, lub po prostu zamiast napisać dubbing PL, każdy nazywa to jak chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zirytowałem, jak kumpel pochwalił się swoją wersją TDU2, że już ma i śmiga. Wchodzę na strony sklepów, brak, dzwonię do Saturna, brak. Potem patrzę na cenę sugerowaną : 129pln. :lol: Komuś się w bani poprzewracało ? Jedynkę kupiłem za 79pln zaraz po premierze, bo warto, bo hit i w ogóle. Ale 130pln płacić za coś, czego nie jestem pewny ? Ojjj, Panowie nagrabili sobie tym u mnie, oj nagrabili... Chciwość to kolejny krok do upadku legendy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...