Skocz do zawartości
ath

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj kumpla jak wyglada model jazdy :)

 

edit. poszperalem tu i owdzie i wychodzi na to, ze model jazdy to ten sam szajs, ktorym nas poczestowali w becie, takze szkoda komentowac. Nie wiem po co im bylo potrzebnych tyle beta testowych sesji.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co fizyka jazdy gorsza niz w czesci pierwszej??

 

Można powiedzieć, że jej jedyny plus to gładsze drogi - w TDU1 nieźle rzucało na górkach, jakby drogi były zrobione z płyt betonowych, ułożonych pod różnymi kątami.

Dźwięk to w sumie też padaka - w jedynce jakoś nie zwracało się na to uwagi, ale od tego czasu minęły jakieś 4 lata - wypadałoby coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cienka jak d.u.p.a weza... Model jazdy z GTA IV kladzie ta produkcje. Dzwiek jeszcze gorzej. Odglosy silnikow tragedia, do tego jak gra podchodzaca na powaznie do takich detali jak opuszczanie szyb nie potrafi zmieniac dzwiekow otoczenia zaleznie od tego czy szyby sa otwarte czy zamkniete? Dla mnie to swiadczy o tym jak ten produkt jest dopracowany. Fun ze zdobywania kolejnych aut praktycznie zerowy, glowny bohater niemy, grafika postaci tragiczna, uboga, na ulicach pusto, ogolnie mocne 3+/10, ale to tylko ze wzgledu na licencje i mozliwosc poogladania ciekawych aut z bliska B-)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdza sie, że Producenci nie szanują swoich marek... Mafia II też była tego przykładem, owsza świetna fabuła, ciekawe postaci, miła oprawa... ale tak samo; Gra nie powstawała rok stąd było za mało;

 

Tu widzę jest podobnie;

A cała sprawa z beta-testami wychodzi na... marketingową zagrywkę? W myśl: "Patrzcie jak się staramy, mamy kontakt z graczami, bierzemy wasze sugesti pod uwagę"

A potem... nic;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa sprawa, Launcher pokazuje wersje v0.59 (czy cos kolo tego), ostatnia beta byla jesli dobrze pamietam v0.27. Zmienily sie tylko numerki, produkt zostal ten sam, z tego co widze to forcefeedback na g25 nadal nie dziala :D Jestem tez pewien ze w grze mozna znalezc 90% bugow ktore wystepowaly w becie jeszcze w grudniu np. nie dzialaja swiatla gdy mamy wlaczone AA w grze i w CCC, nalezy wylaczyc w CCC i wlaczyc w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywałem w betę i mogę potwierdzić, że to ten sam paść.... W maluch racer jest chyba lepsza fizyka :lol2:

 

Nie będę się rozpisywał o grafice itd, bo każdy widzi... na max detalach optymalizacja kuleje. itd itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawdziwa bida z nedza... Pogralem troche i jest tak jak przypuszczalem, czyli ze pod wzgledem fizyki bedzie to symulator taczki/wozka marketowego (jak w becie). Nie wiem kto bedzie w to gral ale chyba tylko zatwardziali fani pierwszej czesci i malolaci zaczynajacy giercowanie. W grze czuc jakis dretwo-sztywny klimat, na sile powpychane cutscenki w ktorych nasz bohater tylko strzela miny jak jim carrey. Grafika jest calkiem niezla ...poki na ekranie nie widac budynkow :) bo te wygladaja po prostu tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Nie wiem kto bedzie w to gral ale chyba tylko zatwardziali fani pierwszej czesci i malolaci zaczynajacy giercowanie. [...]

 

Chyba moge sie uwazac za takiego i niestety anulowalem mysl o preorderze. Zakupie TDU2 gdy "full" nie bedzie juz beta, wstrzymuje sie przynajmniej do pierwszego patcha jesli uzyska pozytywne opinie, a jesli ktos sie nadal waha to szczerze odradzam, pieniazki na TDU2 zostane wydane na alkohol w ten weekend :)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest dobra??

Ludzie mamy2011 rok, directx11, 6 rdzeniowe procki, grafiki z 2 gb pamięci, a tu dostajemy taki rozmazany syf który przy gta IV z ENB series wygląda 100 razy gorzej i dziala 100 razy gorzej.

Co do modelu jazdy to nie rozumiem wogóle poco oni zmieniali ten z części pierwszej który był dobry. Ten który występuje wczęści 2 to jakaś parodia.

Co do dżwięków to ja niemam pytań. Klapa na maxa. Dźwięki silników , hamowania to jakiś marny dźwięk mp3 128 do niczego nie podobny.

Czekalem długo na tą grę i bardzo się zawiodłem. I założe się że Atari za jakiś czas wypuści jakiś płatny dodatek z lamborgini żeby jeszce zarobić.

Mafia 2, Gothic Arcania, Two Words 2, a teraz tdu2-producenci robią sobie z nas jaja.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grą wiązałem duże nadzieje... ale pewnie wyszło jak zwykle, a gwoździem do trumny obok modelu jazdy była lista samochodów [i motocykle w DLC...],a grałem na padzie.

 

Płacenie ponad 30 euro...za poprawione drogi, które nie są już kwadratowe? Bezsens. W betę grałem nieco, fakt, że na moim złomie już chodziło jak chodziło ;), ale model jazdy nie dawał mi funu, był bardziej arcade'owy niż w pierwszej części i czułem, jakby samochody ważyły tyle co gąbka.

A skoro ponoć poprawili w finalu w stosunku do bety tyle co nic... to cóż, raczej wrócę do starego, dobrego TDU 1.

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany dodam coś na + :) Oczywiście nie mam zamiaru komplementować tej gry podczas grania na klawiaturze bo to tragedia więc chodzi mi o granie na kierownicy czyli G25. Gra ma dużo błędów które chciałoby się zmienić a ba niektóre pomysły niech wracają z pierwszej części ale po dłuższym zapoznaniu się i zmianie pewnych ustawień być może w tę grę da się grać z uśmiechem na ustach.

 

- Bardzo dziwne jest że jak jedziemy 20KMH to praktycznie stoimy w miejscu :)

- Cieszę się że samochody nie wyskakują znikąd.

- Hamulce są lepsze niż w samochodach rajdowych.

- Gdyby dopieścić zachowanie samochodów na drodze (sam bym szybciej pchał samochód) i przepisów to gra mogłaby posłużyć jako symulator prawa jazdy. Kto grał w takowy pełnoprawny symulator ten wie o co chodzi.

- Ogólnie to przyjemnie się jeździ free ride, lepiej niż w 1.

 

Będę próbował ustawić 900 stopni tak aby sprzężenie zwrotne nie reagowało jakbym miał 200. Ma ktoś jakieś dobre ustawienia. Bo przy zmianie mi jakieś cyrki wychodzą.

 

Każdy ma swoje upodobania i oczekiwania. Mi się podobał Pro Street, Shitem jest Sheeft. A która gra odniosła większy sukces. Niektórzy oczekują od gry dla Casuali symulatora a ja oczekuję aby jazda samochodem wyglądała jak jazda samochodem. Denerwuje mnie odpalanie Rfactora który niby jest symulatorem a muszę szukać ustawień aby dało się grać. No i oczywiście wybieram prostszą grę. Którą można odpalić bez żadnych kombinacji i się cieszyć. Dlatego ludzie kupują GRID, DIRT itp. a nie Rfactor czy inny Race. Chodzi mi o to że za chiny ludowe ktoś kto grał w Rfactora nie pojedzie tak samo w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na konsolach już sprzedają dodatkowe auta po dolarze sztuka, a dla tych co zrobili pre-order jest już DLC z achievementami, które były znane na długo przed premierą (bo już w zeszłym roku). Piękne jaja sie teraz robi z ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o model jazdy, a co za tym idzie fun z gry to imo tdu2 to wielki krok wstecz porownujac do jedynki. Idealem nie byla i fizyka tez pozostawiala wiele do zyczenia ale mimo tego jezdzilo sie bardzo przyjemnie i czuc bylo roznice w prowadzeniu miedzy roznymi wozami. A tutaj wszsytko jest jakies nijakie, poza tym ze troche podrasowali grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą parę godzin gry i na razie jest fajnie. Na początku kupiłem Lancie Delte, później Golfa GTI VI a teraz jeżdżę Mustangiem GT (ten silinik). I o to w tej grze chodzi. Oglądasz samochody i kolekcjonujesz. Wyjeżdżasz na miasto i sobie jeździsz dla zabicia czasu. Niby głupie a jakie fajne. Czasami można się zatracić, wyjeżdżasz i jedziesz, jedziesz... Niestety taki fan to tylko na dobrej kierownicy z manualem jak G25, bo wątpię aby ktoś rajcował się wciskając strzałki na klawiaturze dla samych strzałek. Porównując do pierwszej części to fan jest dla mnie lepszy. Koncepcja gry została niezmieniona a jedynie ulepszona. No i wyspa jest jakby bardziej ciekawsza. Dla fanów jedynki pozycja obowiązkowa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą parę godzin gry i na razie jest fajnie. Na początku kupiłem Lancie Delte, później Golfa GTI VI a teraz jeżdżę Mustangiem GT (ten silinik). I o to w tej grze chodzi. Oglądasz samochody i kolekcjonujesz. Wyjeżdżasz na miasto i sobie jeździsz dla zabicia czasu. Niby głupie a jakie fajne. Czasami można się zatracić, wyjeżdżasz i jedziesz, jedziesz... Niestety taki fan to tylko na dobrej kierownicy z manualem jak G25, bo wątpię aby ktoś rajcował się wciskając strzałki na klawiaturze dla samych strzałek. Porównując do pierwszej części to fan jest dla mnie lepszy. Koncepcja gry została niezmieniona a jedynie ulepszona. No i wyspa jest jakby bardziej ciekawsza. Dla fanów jedynki pozycja obowiązkowa.

 

Moja dziewczyna nauczyła się jeździć samochodem na TDU1 + G25. Potem posadziłem ją pierwszy raz do samochodu za kółkiem (Lexus ponad 200kucy) i patrzę... A tu płynne ruszenie i moja kopara -> :zonk: , nawet biegi ślicznie zmieniała, choć z oporem (Hshifter w G25 za lekko chodził). Tutaj moje pytanie, czy jazda "free ride" , do tych 120km/h jest taka sama / lepsza / gorsza od TDU1 ? Fakt, że prawko już dawno zdała (za 1 razem oczywiście ;) ) ale chciałbym, żeby dalej sobie "popraktykowała" chociaż na PC, jeśli nie ma dostępu do zwykłej fury. :P Da się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą parę godzin gry i na razie jest fajnie. Na początku kupiłem Lancie Delte, później Golfa GTI VI a teraz jeżdżę Mustangiem GT (ten silinik). I o to w tej grze chodzi. Oglądasz samochody i kolekcjonujesz. Wyjeżdżasz na miasto i sobie jeździsz dla zabicia czasu. Niby głupie a jakie fajne. Czasami można się zatracić, wyjeżdżasz i jedziesz, jedziesz... Niestety taki fan to tylko na dobrej kierownicy z manualem jak G25, bo wątpię aby ktoś rajcował się wciskając strzałki na klawiaturze dla samych strzałek. Porównując do pierwszej części to fan jest dla mnie lepszy. Koncepcja gry została niezmieniona a jedynie ulepszona. No i wyspa jest jakby bardziej ciekawsza. Dla fanów jedynki pozycja obowiązkowa.

 

Koncepcja gry własnie została pogorszona. Zgadzam się, że cały fun z grania w TDU1 to było jezdzenie dla zabicia czasu, podziwianie widokow, wspolne 'górskie' rajdy z kumplem (kto duzo grał na pewno pamieta te trasy w gorach jakby). Niestety ale takie rzeczy jak np. dźwiek silnika czy prowadzenie samochodu maja kluczowy wpływ na jakosc rozgrywki a głownie one straciły. Jadąc deltą czy mustangiem i słysząc te kartonowe dźwieki jak i prowadzenie rodem z taczki aż smutno sie robi, w tdu1 gralem jeszcze w bete razem z wieloma osobami z tego forum.

 

Moja dziewczyna nauczyła się jeździć samochodem na TDU1 + G25. Potem posadziłem ją pierwszy raz do samochodu za kółkiem (Lexus ponad 200kucy) i patrzę... A tu płynne ruszenie i moja kopara -> :zonk: , nawet biegi ślicznie zmieniała, choć z oporem (Hshifter w G25 za lekko chodził). Tutaj moje pytanie, czy jazda "free ride" , do tych 120km/h jest taka sama / lepsza / gorsza od TDU1 ? Fakt, że prawko już dawno zdała (za 1 razem oczywiście ;) ) ale chciałbym, żeby dalej sobie "popraktykowała" chociaż na PC, jeśli nie ma dostępu do zwykłej fury. :P Da się ?

 

 

Da sie...kup PS3 i GT5 albo Forze na xboxa ;s

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki fan to tylko na dobrej kierownicy z manualem jak G25

 

LOL chybas upadl na glowe, TDU2 i kierownica LOLx2

 

Co to za fun jazda po opuszczonych ulicach i "miastach". Mamy 2011 rok, nawet w Carmageddon z 1997 roku byli "piesi" :lol2: A grafika jest mdla i jednolita, taki Just Cause 2 kladzie ta gre pod wzgledem zroznicowania i uksztaltowania terenu na starcie.

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie...kup PS3 i GT5 albo Forze na xboxa ;s

 

Trochę mnie zadziwiasz.

 

Zgadzam się, że cały fun z grania w TDU1 to było jezdzenie dla zabicia czasu, podziwianie widokow,

 

Sam piszesz, że cały fun to jazda free ride. A wylatujesz do mnie z tekstem, "kup PS3 i GT5". :| To ja się pytam, co jest z Tobą nie tak ?

 

1. Mam G25 , nie G27, więc z PS3 nie pójdzie.

2. 1200zł na PS3, numer konta wyślę PM'ką.

3. Czy mi się wydaje, czy GT5 to jednak zupełnie inna gra niż TDU ?

 

Żeby nie było, również jak Ty, grałem jeszcze w betę TDU1 ... Grałem też w betę TDU2, tylko niestety z wieloma problemami, więc nie za bardzo potrafię sobie odpowiedzieć na moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem podczcas testow bety - pad z x360>g25, smutne, ale prawdziwe.

 

Smutne dla tych co maja g25/g27, ta sama sytuacja też występuje na niektórych modach w rFactorze klawa/pad>kiera... Edytowane przez Seba66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekCi -> G25 jak najbardziej działa z PS3 przynajmniej jeśli chodzi o GT5

 

Serio ? Jak wchodziła G27 to szczycili się , że działa na każdej platformie. Natomiast G25 sprzedawana była w 3 wersjach (tzn. według opakowania) PC/XBox/PS3. Czyli ta sama kierownica, którą grasz na kompie, podpięta pod PS3 działa ? :D Jeśli tak, to bardzo dobrą nowinę głosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...