Skocz do zawartości
ath

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie... czy mając już założony profil w TDU2 (na którym przeszedłem całą grę) można do niego dopisać konto atari.com? chciałbym pograć trochę w sieci, ale nie udało mi się tego skonfigurować

 

założyłem nowy profil i w momencie zakładania dopisałem konto atari.com i wszystko działa... tylko musiałbym od nowa zdobywać wszystkie licencje i zbierać na kolejne samochody, a to mi się nie uśmiecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gra nie jest taka tragiczna.. jak sie wkrecilem to zaczalem grac... Kupilem ja ze 2 miesiace temu na allegro za 30 zl... I gralem w nia juz 3 razy :P Co do fizyki to przesadzacie moim zdaniem z lekka... GTR2/RFactor to nie jest ale sposob prowadzenia autek jest znosny jak na arcadowke.

 

Jak by co to znajdziecie mnie w grze jako DeVeDe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem dużo jako wierny fan serii, ale po tym jak podczas gry nastąpił brak prądu a po ponownym właczeniu gry uraczyła mnie komunikatem że moje sejwy są uszkodzone i jedyne co mogę zrobić to ponownie zacząć od nowa, darowałem sobie, miałem ukończone jakies 70% gry...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Steamie w czasie promocji w zeszłym roku. Na lapciaku z i5 i jakimś gf 540m jakoś tam leci, w natywnej rozdziałce na chyba średnich detalach.

Od TDU2 nie oczekiwałem dobrego modelu jazdy, ale no... dziwnie Mi się gra z porównaniu z TDU1. Ta gra to popierdółka, ale fajnie tak sobie pojeździć po wyspach "prawie" jak za czasów TDU1.

Mój nick w grze to RazorBMWppcPL (że też gra nie lubi znaków _ ...)

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az sie lezka zakrecila w oku ;) Wczoraj polatalem z Razorem chwile... moje rozowe pojazdy z pierwszej czesci widze gleboko zapadly w pamiec hehehe :D

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy łatki i patche, które wyszyły do tej pory do TDU2 poprawiły obsługę większej ilośći kierownic? Nie mam zamiaru kupować kierownicy z 500 czy 1000 zł Nie chciałbym też aby okazało się, że gra nie obsługuje tej którą posiadam. Klawiszami jakoś niespecjalnie się gra w TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w TDU2 mija się z celem, ta gra jest stworzona na śmietnik.

 Naprawiłem. Strasznie żałuję, ale wolę już odświeżyć sobie dinozaura TDU1 niż próbować grać w ten horror - na Logitechu DFGT nie da się jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jakie są w miarę fajne inne ściganki, w które dobrze by się grało na kierownicy? Z tym, że wolałbym coś w stylu NFS czy TDU, czyli, że ,można kupować auta, robić im upgrade itp. Nie specjalnie orietnuję się w ścigankach (właściwie kojarzę tylko nfs, i tdu) Byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier gdzie można robić tunning aut dorzucił bym obie części NFS Underground ( z naciskiem na 2 część , sporo lepsza ) , NFS MW + Carbon . Z innych ścigałek to np. Hot Pursuit 2 czy Hot Pursuit 2010

HP2 ja nie polecam ze względu na brak dobrego wsparcia kierownic (a o force feedback można zapomnieć) i brak widoku zza kierownicy. Ale dość offtopu, to raczej pod temat "szukam gry". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...