Skocz do zawartości
ath

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak mozna w to grac. Dalem jej wczoraj 3cia szanse, objechalem wyspe do okola, a po skonczeniu zadalem sobie pytanie - po co? gdzie i w jakim celu mam krazyc po tej wyspie? Fun z jazdy = 0. Nawet pojawiajace sie auta na drodze to jakies smieszne sekwencje, nie doznacie 2 aut i wiecej jadacych w sznurku. Za kazdym razem jest zmiana, auto z przeciwka, auto na pasie, auto z przeciwka itd itd zart, 2011 rok, zenada. Czy ten silnik naprawde nie potrafi wygenerowac 10 aut w tym samym czasie? Moja glowa tego nie ogarnia, jak gra o samochodach i jezdzeniu po ulicach moze rozgrywac sie bez samochodow, pieszych, a za infrastrukture robia jakies 3 smieszne budynki na krzyz? O czym w ogole jest ta gra?

 

A ten tryb hardkor :lol2: to tez jakas kpina, chyba bym musial zamknac oczy zeby nie zajac w wyscigu 1go miejsca :blink:

 

I jeszcze niektorzy to lykaja na steam, lol :lol: Szanujcie sie ludzie, tacy wydawcy nie zasluguja na wasze pieniadze...

Edytowane przez kucyk
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kucyk

 

Mi tez sie w tej grze wiele nie podoba, ale duzo czasu spedzilem nad TDU, a 2 to poprawiona w wielu aspektach 1 (a w paru spartaczona swoja droga). Wiem ze na multi zabawa jest zawsze lepsza niz na singlu, nawet z ta zalosna fizyka, dzwiekami i przecietna grafika. Chcac fizyki odpalam rFactor, chcac grafiki odpalam Shift, chcac wolnosci odpalam TDU, proste ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mozna w to grac. Dalem jej wczoraj 3cia szanse, objechalem wyspe do okola, a po skonczeniu zadalem sobie pytanie - po co? gdzie i w jakim celu mam krazyc po tej wyspie? Fun z jazdy = 0. Nawet pojawiajace sie auta na drodze to jakies smieszne sekwencje, nie doznacie 2 aut i wiecej jadacych w sznurku. Za kazdym razem jest zmiana, auto z przeciwka, auto na pasie, auto z przeciwka itd itd zart, 2011 rok, zenada. Czy ten silnik naprawde nie potrafi wygenerowac 10 aut w tym samym czasie? Moja glowa tego nie ogarnia, jak gra o samochodach i jezdzeniu po ulicach moze rozgrywac sie bez samochodow, pieszych, a za infrastrukture robia jakies 3 smieszne budynki na krzyz? O czym w ogole jest ta gra?

 

A ten tryb hardkor :lol2: to tez jakas kpina, chyba bym musial zamknac oczy zeby nie zajac w wyscigu 1go miejsca :blink:

 

I jeszcze niektorzy to lykaja na steam, lol :lol: Szanujcie sie ludzie, tacy wydawcy nie zasluguja na wasze pieniadze...

 

Mam nadzieję że ty szanujesz siebie i grałeś na G25-27, manualu i 900 stopniach. Bo jak dziś oglądałem filmik na gry-online jak koleś zdawał licencję i po kilku punktach miał 10 sekund przewagi a między beczki wchodził na poślizgach (licencja B4) to się nie dziwię że ludziom to nie przechodzi. Chcesz więcej samochodów na drodze? pewnie jak grasz na padzie albo klawie i wystarczy strzałka w bok i już masz dwa obroty kierownicą. Może na Hawaii wydawało mi się że aut prawie nie ma ale na krętej Ibizie przy takich prędkościach przy 900 Stopniach gracz nie ma dużych szans prawidłowo zareagować aby wyminąć auto. Wyobrażasz sobie że jedziesz 200/kmh i robisz unik przy wyskakującym aucie z naprzeciwka?. Do wyboru masz tylko albo drzewo albo czołówka. Ja też pamiętam te nie wiadomo skąd wyskakujące auta w TDU i zdecydowanie za tym nie tęsknię tak jak i za liczbą jadących z prędkością marszu pogrzebowego. Nie wiem ale tobie to chyba jakiś nowy rodzaj gry trzeba by było zrobić w której czynnikiem głównym jest wymijanie wolno jadących samochodów na drodze. Już widzę te skargi do wydawcy - jechałem zondą a na drodze nie było wiele samochodów i mogłem rozpędzić się do maksymalnej prędkości, jak mogliście mnie narazić na taki stres, o mało nie wykorkowałem przy tej prędkości.

 

 

W jaki sposób można sprzedawać samochody z garażu ?

 

Właśnie ja też wziąłem różowego mustanga tej laluni chcąc zwolnić miejsce na stoisku używanych aut a teraz go nie mogę wywalić z garażu i chłopaki z dzielnicy się śmieją że trzymam tak sprofanowane auto.

 

P.S. Nie spodziewałem się tego ale Polski dubbing w tej grze brzmi lepiej brzmi niż Angielski. Dodatkowo po zainstalowaniu polskiej wersji lepiej mi działają hamulce :) tzn. wcześniej delikatnie naciskałem hamulec to samochód od razu stawał w miejscu a teraz wydłużyła się droga hamowania.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie spodziewałem się tego ale Polski dubbing w tej grze brzmi lepiej brzmi niż Angielski. Dodatkowo po zainstalowaniu polskiej wersji lepiej mi działają hamulce :) tzn. wcześniej delikatnie naciskałem hamulec to samochód od razu stawał w miejscu a teraz wydłużyła się droga hamowania.

 

Zgadzam się. I tez zauważyłem różnice w hamulcach, ciekawe swoja droga, wydawało mi sie, że mi sie wydaje ;).. Co chcę jeszcze spytać jaką macie wydajność komputer/ustawienia grafiki/rozdzielczość/ ilość fps? Bo ja mam mege porażke, jak na taki komputer... Nie lubi się z ati?

 

Na srednich aax4 przy 1440x900 mam okolo 50 i da sie jezdzić, ale na wysokich albo aa czy af rusze i spada do 35 + frezy :|

bez oc, z oc nie sprawdzalem, brak czasu

Edytowane przez SGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra, to jedno wielkie nieporozumienie. Optymalizacja skopana na maksa, dźwięk do bani, grafika sprzed 4 lat, fizyka wyjęta nie wiadomo skąd. Mamy 2011 rok i zupełnie nie rozumiem, jak można było skopać tak dobry tytuł. Gdzie jakiś ruch uliczny, życie, przechodnie? Nie interesują mnie takie bzdury jak fryzura, łachy itp, chcę pojeździć furami i dobrze się bawić. Niestety cienko się bawię przy tym tytule.

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie wydajność spadła i to sporo w dół. Ja przy swoim configu normalnie mam na starcie (początek gry z ferrari) 1920x1080 (AA mi niepotrzebne) i mam 39 FPS po przestawieniu suwaka na 850/1200 46 FPS i da się grać normalnie nie mam jakichś przycinek czy coś takiego. Wszystko na max i w porównaniu do TDU 1 to wydajność spadła o połowę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje zagrać przez pierwsze 10 minut u kumpla. Graficznie, mi pasuje, ale nie mam jakiś kosmowymagań. Dźwiękowo - płasko, bez wyrazu jakbym grał na głośnikach pc za 10zł. Fizyka: tragedia to chyba mało powiedziane. Samochód do 20kmh stoi, skręca mniej więcej jak w NFS Pro Shit bądź nawet gorzej. Pytam jak mam robić te tricki, którymi zarabia się kasę, jeśli próba wejścia w poślizg kończy się random reakcją pojazdu... Frajda z jazdy - nie istnieje. Aspekt simsowości to już dla mnie za dużo. Na ulicach pusto, miasto dziwne, kartonowe. Polski dubbing tragiczny, choć jeszcze oryginału angielskiego nie uświadczyłem. Kamera wewnątrz to, żyje własnym życiem i skacze to tu to tam przy zakrętach. Z zewnątrz jakieś dziwne drgania.

 

Ogólnie produkcja niemalże budżetowa. Pozostaje czekać, że ludzie zaczną coś modować, bo jeśli developer daje mi coś takiego to nie ufam mu w żadne zapewnienia o poprawkach.

 

3/10 po tych 10 minutach i raczej już więcej nie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak grasz na padzie albo klawie i wystarczy strzałka w bok i już masz dwa obroty kierownicą.

Chcesz powiedzieć, że to jest atut ? :ph34r: Gdyby fizyka była normalna, to w trybie hardcore nie przeszła by klawiatura. Ogólnie i Ty i ja wiemy, że na G25 się łatwiej jeździ w dobrych grach niż na strzałkach. ;) Wymijanie też jest łatwiejsze.

ale na krętej Ibizie przy takich prędkościach przy 900 Stopniach gracz nie ma dużych szans prawidłowo zareagować aby wyminąć auto. Wyobrażasz sobie że jedziesz 200/kmh i robisz unik przy wyskakującym aucie z naprzeciwka?. Do wyboru masz tylko albo drzewo albo czołówka.

Ja bym powiedział, że gracz ma o wiele większe szanse prawidłowo zareagować na 900stopniach niż na strzałeczkach w których masz tylko dwie pozycje - min i max. Wyobrażasz sobie co się dzieje z samochodem przy 200km/h jak maksymalnie skręcisz koła ? ;) No tak, w TDU2 przy tej prędkości i naciśnięciu strzałki (czyli skręt maksymalny) nic specjalnego się nie dzieje, także gra fizycznie to duuuuża kupa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam za soba kilka godzinek gry i gra sie calkiem sympatycznie. Niestety dzwieki silnikow i fizyka troche wykrzywiaja mine podczas grania. Druga sprawa to cienka jak [gluteus maximus] weza w najwezszym miejscu lista fur, tzn jest bardzo slabo zroznicowana (wzgledem tdu1). Malo muscle carow, brak lamborghini, tylko 4 japonce, nawet zabraklo najslynniejszego jaguara xj220, no bieda imo. Za to mamy 37modeli ferrari, audi, mercedesa i astona, troche kupa moim zdaniem no ale coz zrobic. Pewnie zrobili sobie miejsce na platne dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grasz na czym ? Klawiatura / pad / kierownica / G25 ? :) Ja męczę* Integrale, bo nią się w miarę znośnie jeździ, innymi furami jakoś sporo gorzej.

 

*męczę , czyli robię wszystkie zadania poboczne, podwieź, dowieź itp. bo wyścigi jakoś nie sprawiają mi przyjemności, tzn, ot taki zwykły przejazd, bo nie ma w ogóle elementu rywalizacji, chociaż czasami lubię się pobawić w stratega, tak, aby nasz główny przeciwnik (np. Miami Harris) skończyła "sezon" poza finałową 3ką. ;) tu przyhamować, tu przyblokować, puścić innego itd... taka w miarę miła gierka w oczekiwaniu na Assassina... ;)

 

Co do aut też jestem zawiedziony, brak Lexusa, Mitsubishi też nie będzie raczej (a Impreza jest !)... Ale co poradzić. Najbardziej żałosne jest to, że tuning odblokowuje się przez poznawanie wyspy, ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grasz na czym ? Klawiatura / pad / kierownica / G25 ? :) Ja męczę* Integrale, bo nią się w miarę znośnie jeździ, innymi furami jakoś sporo gorzej. *męczę , czyli robię wszystkie zadania poboczne, podwieź, dowieź itp. bo wyścigi jakoś nie sprawiają mi przyjemności, tzn, ot taki zwykły przejazd, bo nie ma w ogóle elementu rywalizacji, chociaż czasami lubię się pobawić w stratega, tak, aby nasz główny przeciwnik (np. Miami Harris) skończyła "sezon" poza finałową 3ką. ;) tu przyhamować, tu przyblokować, puścić innego itd... taka w miarę miła gierka w oczekiwaniu na Assassina... ;) Co do aut też jestem zawiedziony, brak Lexusa, Mitsubishi też nie będzie raczej (a Impreza jest !)... Ale co poradzić. Najbardziej żałosne jest to, że tuning odblokowuje się przez poznawanie wyspy, ehh...

 

Gram na padzie od ps2, po malym grzebaniu w opcjach pada w grze dalo sie wyskrobac sensowne sterowanie :) Co do zadan to ja tez sporo ich wykonuje, szkoda tylko ze na dostarczaniu fur juz nie da sie tyle zarobic co w jedynce. Tam placili gruba kase za dojechanie bez uszkodzenia, tutaj jakies grosze. Najlepsze jest jak babka stoi na srodku jakiegos kompletnego zadupia i pyta czy nie dostarcze samochodu pod konkretne miejsce bo ONA NIE MA CZASU :lol: Wyscigi sa nudne jak flaki z olejem, jak narazie objezdzam wszystkich bez koniecznosci tuningowania wozu. Najbardziej mnie zalamuja wyscigi z trybu eliminacji, czyli poginanie 7 okrazen na pierwszym miejscu (no bo reszta w ciemnej [gluteus maximus]) przez parenascie minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie wydajności tej gry wymagania min.prawie spełniam tylko gpu ma byc min 8800gt:( posiadam taki piecyk: Athlon x2 @ 2.9ghz 2gb ramu i 8600gt 256MB po o/c.I teraz zapytam się krótko jak to bedzie chodziło na takim cofingu?Da rade grac na 1024x768 majac ok 35fps z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas ustawka dzis na Oahu badz Ibizie?:)

 

Ja jezdze od dluzszego czasu, wlasnie przenioslem sie na Oahu, jak cos to szukajcie mnie, nick w grze jak nie ciezko zgadnac: powerslave, lub jesli wyszukiwanie dziala wg nickow z forum atari to powerslave_ppc :)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K... ostatni raz (dobrze że jedyny) kupiłem grę która wymaga dostępu do internetu podczas grania. Odpalam a tu mi wyskakuje że serwer jest niedostępny. Mimo że przy ładowaniu pokazuje że serwery są dostępne. Można się teraz z nimi procesować bo na pudełku pisze że gra wymaga połączenia z internetem a nie pisze że wymaga sprawnego i włączonego serwera wydawcy.

 

Czy podczas gry offline gra później mi zapisze statystyki na serwer? jak myślicie?.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tory wyscigowe w TDU2, nie przypominaja wam czegos? (rozwiazanie konkursu w spoilerze)

 

1.

Dołączona grafika

 

2.

Dołączona grafika

 

3.

Dołączona grafika

 

4.

Dołączona grafika

 

5.

Dołączona grafika

 

6.

Dołączona grafika

 

7.

Dołączona grafika

 

8.

Dołączona grafika

 

9.

Dołączona grafika

 

 

 

1. SPA Francorchamps

2. Circuit Gilles Villeneuve

3. ?

4. Indianapolis

5. Nürburgring GP

6. Albert-Park, Melbourne

7. TDU1 race track

8. ?

9. ?

10. ?

 

 

 

TDU2 Camera Hack

 

Dołączona grafika

 

Download - dziala na tej samej zasadzie co hack do Toca czy Shift, dziala online i jest zbawienne dla zrypanych pozycji za kolkiem w tej grze

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzieki za linka do camhacka ;) Nie uwazacie ze atari troche przegielo z przyciemnieniem szyb? W poprzedniej czesci szyby byly strasznie zakurzone to w tej tez musieli cos skopac i wlaczajac kamere z kokpitu czuje sie jakbym siedzial w pudelku. W dzien ledwo widac samochody w oddali. Macie juz jakies ulubione wozki? Mi sie bardzo przyjemnie smiga Ferrari 308 (calkiem znosny dzwiek silnika). Jeszcze fajnie lata R8 spyder no ale nie mozna go kupic w salonie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś nie działa ten hack. Zmieniłem domyślne przyciski akcesoriów num na inne, tak aby te sterowały tylko tą kamerą.

Czy to trzeba jeszcze jakimś klawiszem odpalać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jak wygląda sprawa z kontami, można na koncie offline zagrać online, aby nie stracić już zdobytego level'a, czy trzeba zakładać nowe konto online i grać od początku ??

 

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to złotówki bym za tą gre nie dał, wolał bym se lizaka kupić.

Tak jak wcześniej ktoś napisał, pomysł na grę jest świetny, ale wykonanie TRAGEDIA!!!

Przecież w to się grać nie da, jak można takie coś w ogóle wypuścić na rynek.

Ani to nie wygląda, dźwięk słaby, a model jazdy i fizyka to już w ogóle jakieś nieporozumienie, twórcy tej gry przeszli samych siebie.

BADZIEW I TANDETA !!!!!!

Edytowane przez Hesuss
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj pisał, że na padzie się dobrze gra.. ja mam do x'a i ogólnie sterowanie to tragedia, nawet do tego w mafii 2 daleko a tdu2 to chyba ścigałka.

Zero przyjemności z jazdy, jedynka deklasuje ten marny sequel.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...