Skocz do zawartości
teraw

Czemu Gry Sa W Innych Nie W Oprogramowaniu?

Rekomendowane odpowiedzi

czemu dzial gry jest w innych nie w oprogramowaniu?

przeciez gry rowniez sa programami, chyba ze ja o czyms nie wiem?

w innych pasuja mi dzialy o tematye nie-komputerowej, osla i prezentacje, ale gry to przeciez temat o kompach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu dzial gry jest w innych nie w oprogramowaniu?

Odkryłeś to teraz będąc użytkownikiem forum od prawie 4 lat? Więc chyba nie był to dotąd problem. Jeśli teraz zaczęło Ci to przeszkadzać, to znaczy, że wina leży chyba jednak po Twojej stronie, a nie forum :>

 

Hint:

OprogramowanieProgramy dla systemów Microsoftu - od niewielkich aplikacji po pakiety biurowe

A gry mamy również na konsole, które póki co są produkcji nie tylko microsoftu (i módlmy się, żeby tak zostało), jak również niektórzy uruchamiają je pod unixami.

 

Moja rada: live with that...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to własnie u nas jest, jak nie ma problemów, to trzeba je stworzyć, bo sie monotonnie robi..

Jest jak jest i tak będzie.

Tak, a jak ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby przenieść "ekstremalne" w bardziej widoczne miejsce, na samą górę działu, to tłumaczenie było, że d;a urozmaicenia....

 

Hint:

OprogramowanieProgramy dla systemów Microsoftu - od niewielkich aplikacji po pakiety biurowe
A gry mamy również na konsole, które póki co są produkcji nie tylko microsoftu (i módlmy się, żeby tak zostało), jak również niektórzy uruchamiają je pod unixami.

Raczej chodziło o osobne subforum w dziale oprogramowanie, a nie wbijanie gier do subforum oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie podkręcania - Dlaczego nie ma działu dla zwykłych "ocerów"? Jako podstawowe zagadnienia sie nie łapie, a wrzucanie do tematów o płytach głównych i prockach jest trochę głupie (chce sobie poszukać informacji o jakiś wynikach w OC to muszę przetrzepać całe działy). Poza tym pomyślmy o noobach (czyt. mnie) którzy chcieli by coś podkręcać ale nie potrafią. Może wypadało by szerzyć jakąś kulturę, w największym w Polsce forum na temat OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cos wprowadzi zamet i w moderacji i w korzystaniu z forum przez zwyklych uzytkownikow.

 

Poza tym uzasadnij prosze dlaczego napisales posta w tym temacie, a nie w ogólnym, w ktorym zglaszane sa wszystkie uwagi, a moderacja z uwagą go czyta? Ten jest zatytulowany konkretnie, tyczyl sie konkretnego zagadnienia i zostalo ono wyjasnione. Nie zostal zamkniety, bo nie prowadzimy polityki zamykania forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No tak, zwłaszcza, że na hwbocie opisują problemy, kiedy proc się skończył, czym chłodzili, jaką mieli resztę sprzętu, bios, czy jechali z boota czy clocgenem no i na jakim taktowaniu jest full stable :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie dobrze jest jak jest bo dział "gry" jest na głównej stronie forum i łatwo się do niego dostać bez kopania. Można by też utworzyć osobny dział "gry".

Jakby był przeniesiony do oprogramowania to też byłby na głównej (należy zauważyć, że mianem "oprogramownie" opatrzony jest zarówno dział jak i subforum się w nim znajdujące)

 

Imo prawdą jest, że to dziwne, iż gry są w "Inne" i raczej jakbym przyszedł tu nowy, to bym szukał ich w oprogramowaniu, lecz jednak każdy sobie poradzi, a taka zmiana nie ma większego sensu.

 

Kwestia osobnego działu "Gry": jak dla mnie nie ma takiej potrzeby, działów i tak jest już dużo, a w tej chwili gry są tylko podzielone na PC i Konsole.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam okres, ale na prawde wydaje mi sie, ze ostatnio caly czas pieprzycie glupoty, szukacie dziury w forum, czepiacie sie szczegółów i sprzeciwiacie sie moderatorom "dla zasady".

 

Dziękuje, to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A to Podstawowe Zagadnienia zniknely? :blink:

Myślę że to chodzi o ogólny dział "Podkręcanie"-żeby nie były to podstawy same i żeby nie było ekstremalne-coby pochwalić sie wynikiem a nie dostać ochrzan: "To jest ekstremalne? :lol: ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłby się tylko bałagan. Najlepiej to podzielić tak Oprogramowanie>Gry> do tego po jedno subforum:

FPP

RTS

RPG

Sportowe

etc..

 

Tak jest dobrze. Fajnie się przegląda forum ,więc po co to specjalnie utrudniać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie podkręcania - Dlaczego nie ma działu dla zwykłych "ocerów"? Jako podstawowe zagadnienia sie nie łapie, a wrzucanie do tematów o płytach głównych i prockach jest trochę głupie (chce sobie poszukać informacji o jakiś wynikach w OC to muszę przetrzepać całe działy). Poza tym pomyślmy o noobach (czyt. mnie) którzy chcieli by coś podkręcać ale nie potrafią. Może wypadało by szerzyć jakąś kulturę, w największym w Polsce forum na temat OC?

 

No tak, zwłaszcza, że na hwbocie opisują problemy, kiedy proc się skończył, czym chłodzili, jaką mieli resztę sprzętu, bios, czy jechali z boota czy clocgenem no i na jakim taktowaniu jest full stable :D

To by bylo nieglupie rozwiazanie, bo sam mam sporo wyników, ktore do ekstrima sie nie nadaja (w dzisiejszych czasach fc + vmody + podium w jakiejs kategorii to za malo na nowy temat) i poprostu wielu przygod niema gdzie opisywac. Ot do takiego zapomnianego tematu o 7900 zajrzyjcie sobie, polacy (tak, wiecej niz jeden) okolice WRów robią...

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...