Skocz do zawartości
pawel6582

Kilka Zasilaczy Do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie będę oryginalny szukam zasilacza. Cena to max 200zł. Od dawna przeglądam rózne fora na necie i właściwie dalej nie wiem co kupić... Zasilacz powinien być w miarę cichy (cichszy niż Procomp 450W...) nie zależy mi aż tak bardzo na super cichym wiatraku tylko na tym aby nie było pisków, ćwierkotań i innych dzikich odgłosów elektroniki. Od razu chciałbym się Was spytać o kwestie wtyczki P8 (tej 8pin :wink: ) mam płyte która ma takie gniazdko obecnie jest podłączone tylko 4 pin tam i właśnie czy powinno się tam podłączyć koniecznie to 8 pin czy może zostać na 4 ogólnie od czego to zależy? Mój sprzęt to Pentium D 820, Gigabyte 7600gt, jeden hdd, nagrywara, kilka wiatraków. Ogólnie nic nie będę wymieniał tylko dokupie ramu i zmienie dysk.

Te zasilacze wpadły mi w oko: (doradźcie coś, aha zasilacz nie musi być nowy, ważne żeby miał gw i był do 200zł)

- Be Quiet! Straight Power E5-350W

- Tagan TG380-U01 Black

- Antec Earth Watts 380W

- nieraz można jeszcze wyrwać tagana 430W U15 albo U22 do 200zł :damage_wall:

- myślałem jeszcze o corsairze vx450W ale jak zobaczyłem, że ludzie się skarżą na jego piski i ćwierkotania to zwątpiłem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, właśnie też nad nim mocno myślałem :)

a nie będzie się z nim nic dziać bo ma na linii 12v tylko/aż 216W a ten pentium D pobiera sam prawie 90W :mur:

 

aha i co sądzicie o tym antecu? wygląda obiecująco mocna linia 12v, 19db itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antec lub BQT. Co prawda ten Antec to najniższa seria, ale przyzwoita. Do BQT tez sie przekonałem i zdaża się, że je montuje. Skorzytaj sobie z porównania tych zasiłek na zasilacze.info > Acha i masz liste zasiłek od 150 do 200 ista

 

Choć z drugiej strony masz za 209zł Chieftec GPS-500W. -3% bo chyba jescvze działa to hasło Mikołaj na tej stronie to daje ci 202zł i masz 500W a nie 380 czy 350W.

Edytowane przez aTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia. Może i brakuje szczegolie zdjęć no i te odjechane kolorki, ale jesli czegos szukam to pierwsze to tam zaglądam, bo nie znalazłem lepszej niz u nich wyszukiwarki i sortowania produktów a co jakis czas potrzebuje jakieś specyficznej obudowy. Poza tym nie mają flasha na stronie i nie muli mi sie przeglądaka. Ostatnio dodali nawet sporo chłodzenia infostrefa.info tylko psia kość znowu bez zdjec :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...