Skocz do zawartości
mon21

Jakie Lcd 32 Do 2500

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogępolecić taki TV LCD: LG 32LX2R :)

ale rozumiem że do 2.5tys wiec nie da rady no chyba ze wyściółasz te 5stów bo to są naprade dobre sprzęty(wyższa półka niż te co wyminiłeś i wygląd łądniejszy) P.S Mam taki 26" :)

 

a z tych co wymieniłeś tego bym nie polecał: TV LCD 32LC2R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam LG 32LC52 i mogę go polecić...bardzo fajny telewizorek :) tylko jedyne co mi w nim przeszkadza to słabe głośniki. A tak ogólnie to fajny wygląd (obudowa błyszcząca, komuś może przeszkadzać, ale mi sie podoba :)), co dla mnie ważne 2xHDMI. Mam podłączoną kablówkę no i myślałem, że nie będzie to dobrze wyglądać ale się zdziwiłem i wygląda całkiem fajnie a co dopiero po podłączeniu cyfry. Jak masz jakieś pytania to pisz...

Edytowane przez konios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Misio_Pysio

firma która trzeba omijac szeroooookim łukiem :)

miales wogole doczynienia z tymi telewizorami czy tak sobie piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Misio_Pysio

Miso Pysio to jest firma podobna do samochodów chińskich próbujących ostatnio podrabiać europę.

Po prostu szmelc z wyświechtanymi parametrami.

ale widziales wogole na oczy te telewizory? testowales je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam je widziałem, wyglądają jak każde inne. Matryce i elektronika zapewne pochodzą również od tych samych dostawców :)

 

Tu najlepiej by się wypowiedział o nich ktoś kto servisuje telewizory i widzi co mają w środku. Równie dobrze można napsać o takiej mancie że to szmelc bo polskie i w chinach robione, a ludzie sobie chwalą...

 

down -> o.0 jak dla mnie wyglądaly normalnie, z resztą co ma jakość plastiku obudowy do tego co jest w środku :P

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałes jak badziewiaście wykonane są te telewizory, plastiki jakieś takie powywijane jakby od gorąca no w ogóle masakra, pilot jak zabawka. Rok temu jak kupowałem LCDka to sprzedawca chciał nam takiego wcisnąć tyle że 27 cali bodajże, ale wziąłem LG 26LC2R i jak dla mnie jest super. Cena też była spoko bo akurat sie trafiła promocja. Sprzedawca wciskał tego Miraia bo miał niezłą odpałke od niego bo cena w ciągu tygodnia spadła o 300 plnów:D.

 

 

EDIT: a i żeby nie było że obejżałem jakąś jedną felerną sztuke, obejżałem 3 i wszystkie były takie same:)

Edytowane przez B3niu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...