Skocz do zawartości
neverdie

Razer Lycosa

Rekomendowane odpowiedzi

Doszła do mnie dziś lycosa. Zrobiła wizualnie bardzo pozytywne wrażenie ale po podłączeniu górna strzałka nie działała O_O ale już jej coś się odwidziało i jest okej. Dotykowy panel działa dziarsko. Sterowników nie isntalowałem na razie, podłączyłem ją pod lapka i jest jak na razie przyjemnie poza głośnością klawiszy ;/ i ogromnym brudzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura wygodna i godna polecenia, ale ja mam z nią problem.

 

Czasami nagle klawiatura robi sobie dyskotekę, czyli raz świeci całość raz nic lub tylko WSAD, chodzi tak z 10 minut czasami i przestaje, pisanie podczas tej dyskoteki jest niemożliwe, bo naciśnięcie np. litery x spowoduje napisanie xxxxxxxxxxxx lub nie zadziała. Jak nie przechodzi to trzeba ją wyjąć z USB i ponownie włożyć.

 

Mam również myszkę Lachesis i ta też głupieje. Albo kursor mi ucieka, albo nie działa po starcie Windy i trzeba ją wyjąć i włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pieknie...pierw poczytalem o DA i zrezygnowalem, bo za taka kase taki zawodny sprzed dawac ludzia...teraz to samo mam z lycosta. Po przeczytaniu paru postow na bank rezygnuje z takiego dziada :) Logitech Illuminated bedzie musialo wystarczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pieknie...pierw poczytalem o DA i zrezygnowalem, bo za taka kase taki zawodny sprzed dawac ludzia...teraz to samo mam z lycosta. Po przeczytaniu paru postow na bank rezygnuje z takiego dziada :) Logitech Illuminated bedzie musialo wystarczyc

A ja się przesiadłem jakiś czas temu z Lycosy na Illuminated i jestem baaardziej zadowolony, wprawdzie z Razer-em nie miałem żadnych problemów, to jakość wykonania, ten tandetny plastik nie przypadł mi do gustu . Na Illuminated też da rade grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się przesiadłem jakiś czas temu z Lycosy na Illuminated i jestem baaardziej zadowolony, wprawdzie z Razer-em nie miałem żadnych problemów, to jakość wykonania, ten tandetny plastik nie przypadł mi do gustu . Na Illuminated też da rade grać ;)

No ja tez wybralem illuminated, ten Razor mnie dobija - takie ceny a sprzet gorzej niz z chin..masarka :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, do dzis tego szajsu nie jestem w stanie opanowac - w Windowsie zawsze sie swieci jak ustawie, ale w grach robi co chce i jak chce - do tego zaczely sie zacinac klawisze oraz niekotre przestaja dzialac :P Recepta jest tylko wyjecie jej z USB i ponowne wpiecie - ogolnie to jak na sprzet za taka kase, ktos sobie robi jaja z ludzi chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Lycosę od wczoraj, i wszystko ok po za tym że nie działa mi panel dodykowy-konkretnie jedna funkca zmiana profili kiedy naciskam logo Razera (w conosli jest ustawione dozowlone zmienianie profili)

Ma ktoś z Was tak?Puszczać na gware?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...