Skocz do zawartości
gregor666

Lc By 666

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt w świetle dziennym jest imo bardzo ładny ... :wink:

Lecz jakbyś napisał jeszcze co tam masz pod spodem (procek, ram itp .. ) to było by miło.

Edytowane przez Rosti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no cos tam chyba wsadzilem pod spod a wiec:

CPU E6600@3.6

RAM 4x1GB GEIL BLACK DRAGON

MOBO ASUS P5E

GPU 8600GTS od Galaxy

i WC:

Laing DDC

2xSwiftech MCW30

D-TEK FUZION

BW Advanced 122

Prison Pro v2

Feser One Acid Green

REZ Homemade

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta buda mimo nie jest stworzona pod kibel wyglada elegancko* malowałeś sam czy usługa jakaś ?:>

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
*możliwe wina alkoholu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwory w tej budzie juz są fabrycznie, bez kolanek załamanie węza było za duze i nie do przyjęcia.

Temp:

E6600@3.6/1.5V

IDLE 37

STRESS 56

Ale tak jak napisałem wczesniej temperatury wyższe z powodu niefortunnego (ale jedynego mozliwego) umiejscowienia kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak nieźle...A co do tych otworów to nie wiedziałem że są fabryczne ;) Ogólnie WC BDB, no i Tygon rox ;)

 

 

EDIT: no i powiedz mi jakich złączek używałeś ? 8/10 czy 8/11,2 ? Jeśli 8/11,2 to gdzie kupiłeś kolanko 8/11,2 ? A może tylko nakrętki zmieniłeś ?

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibelek ładny, rzeczywiście najładniejszy ostatnio, no i kolejne zdjęte chłodzenie z Asusa na x38 :wink: niech zgadnę, suszarka poszła w ruch?? :)

 

Nie rozumiem tylko co Wy się tak podniecacie zawsze tym Tygonem, jak dla mnie wąż jak wąż, póki się nie załamuje to i innovatek świetnie zdaje egzamin a dużo tańszy... Widzę jakiś "kult" Tygona... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygon fajny, super przejrzysty i dobrze sie układa, z braku miejsca w budzie nie chcialem ryzykowac, pozatym wszystkiego jest 2m wiec oszczednosc przy uzyciu inno bylaby nieduza.

Chłodzenie z Asusa "wyruszałem", że tak to nazwe. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zasilacz jest cichy?

Jeden z najcichszych jakie sluchałem w zyciu (nie licząc pasywnych :D ), i te kable, idealne w układaniu.

 

Od góry podświetlenie też daj...

"Na żywca" jest wystarczająco podświetlone, nie chce robić "żarówy" bo często siedzę w nocy i raczej wole mieć ciemniej niż jaśniej.

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt rewelacja jak dla mnie. Wszystko dobrze dobrane - jest "to cos" i to najwazniejsze :)

 

Jezeli moglbym cos zasugerowac to - doswietlenie czesci gornej, bo na dole widze ze masz katode. A w sumie gora prezentuje sie najokazalej :) 10cm biala katoda sadze ze by rozwiazala to :) Delikatne swiatlo, tak zeby nie razilo w nocy.

 

Reasumujac ... jak dla mnie szostka !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...