Skocz do zawartości
gregor666

Lc By 666

Rekomendowane odpowiedzi

W zimie masz chyba niezłe temperaturki w tym kompie :D ( komp obok kaloryfera ) :P

 

P.S jakie temp ?

Edytowane przez BeCkS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne WC, ale bardziej podobała mi się pierwsza wersja. Węże były jakieś zielone, czy sam Feser One dał taki fajny efekt w świetle dziennym? Rezik też super, jedno z fajniejszych WC jakie tu widzialem w galerii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak hop bo odległośc między blokami nie jest duża, a i łuk jest mały.

Myśle ze inno by sie juz złamał. icon_wink3.gif

nie jeśli dasz dłuższy odcinek węża :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, jaką dyskusję wywołałem na ten temat :D Mnie tam nikt nie przekona do kupowania Tygona za nie wiadomo ile, tylko po to żebym potem mógł napisać: wąż TYGON...

 

Natomiast WC z zielonym płynem zdecydowanie lepiej wyglądało, i ja bym nigdy na czarny na Twoim miejscu nie zmieniał (swoją drogą to sam u siebie wleję czarny, ale tylko dlatego, że mam za free z konkursu na PPC :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuk Malika icon_wink2.gif Jak się chce to można icon_wink2.gif

Łuk Malika jest do wylotu d-teka a nie do wlotu jak u mnie. :lol:

 

Zielony mi sie poprostu znudził, czarny tez sie pewnie znudzi po jakims czasie. Kombinowalem nad krwistą czerwienia i taki pewnie bedzie następny kolor.

 

Mnie tam nikt nie przekona do kupowania Tygona

Pomacaj tygona to nie bedziesz chcial niczego innego.

 

sam u siebie wleję czarny, ale tylko dlatego, że mam za free z konkursu na PPC

Mam prawie całą butlę acid green więc mozemy sie zamienic :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za Post Pod Postem ale nadszedł chyba czas na fullcovera na grafike i w związku z tym mam pytanie, czy ktoś miał juz Aquagrafx G92 w ręce? A moze ktos wie czy sa jakies testy, ja niestety nic nie wygooglowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie REWELACJA :) zrob jaka tapete to sobie wrzuce na desktop :)

Hehe bez przesady, niedlugo mały update bo dostałem covery na karty od Maniakalnego, wyglądają pierwsza klasa. No i chyba fullcover na 8800GT tylko nikt nie umie mi powiedziec czy warto ładować sie w tego AquagraFX'a.

A tak BTW Malik do MillionDollarPc to mi jeszcze dal dal daleko. :-D

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe bez przesady, niedlugo mały update bo dostałem covery na karty od Maniakalnego, wyglądają pierwsza klasa. No i chyba fullcover na 8800GT tylko nikt nie umie mi powiedziec czy warto ładować sie w tego AquagraFX'a.

A tak BTW Malik do MillionDollarPc to mi jeszcze dal dal daleko. :-D

Pozdrowienia

Mowie powaznie - Twoj projekt jest naprawde zrobiony z glowa. Nie ma w nim przesadnych pomyslow, jest za to super estetyka i idealnie ulozenie komponentow. Dlatego uwazam Twoj uklad za rewelacyjny. Poza tym dobr kolorow - rowniez ekstra :)

 

Co do bloku o ktory pytasz ... osobiscie polecalbym EK, ktorego osobiscie polecam i jestem bardzo zadowolony.

 

PS.

Jesli chodzi o MDPC - podeslij jakies fajne zdjecia .. to wrzucimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...