Skocz do zawartości
gregor666

Lc By 666

Rekomendowane odpowiedzi

Już zmieniło się troche prowadzenie węży, musze domówić fesera na dolewke bo coś mało się zrobiło, na chłodnicach wieją Ventusy i narazie więcej zmian nie przewiduje bo teraz czas na autko. PZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3 lata minęło od ostatniego posta w tym temacie, dużo wody przelało się w systemach użytkowników, nasza scena WC zmieniła się nie do poznania, Malik przeszedł na AC Dołączona grafika, reszta już na emeryturze.

A poważnie to faktycznie dużo się zmieniło, dostępność gratów 3 x większa, zainteresowanie 3 x mniejsze.

Mój ostatni projekt poszedł w rozsypkę, płyta, proc i ram może już dokonały żywota u innych użytkowników ale reszta została gdzieś w szafie. Tak samo w szafie zostało większość z gratów wc-towych.

Ale jako że stara miłość nie rdzewieje (chyba dzięki inhibitorom korozji) przyszedł czas na reaktywację.

Tak więc pierwsze primo sprzęt. Tu zmian niedużo, a przynajmniej platforma ta sama. Doszedłem do wniosku, że kiedy brak czasu na "gejming" nie ma sensu wydawać tysięcy złotych na super wypasiony sprzęt a potem używać go do przeglądania neta i dlatego zostaje 775. Na alledrogo zakupiłem E5200, płytę EVGA 650i łyknąłem od forumowicza, tak samo jak i pamięci.

EVGA 650i dlatego że pracując w branży nieraz składałem zestaw na niej oparty i urzekła mnie swoim oldskulowym urokiem. Bez cudów, wodotrysków, fullcoverów tylko zieleń laminatu z czarnymi i białymi akcentami, sama esencja.

Proc i ram w wersji "eco" bo i po co więcej. Kingmaxy ładnie się komponują z płytą

Buda też ta sama po pełnej renowacji, koszyk na dyski wyleciał, czarny mat in&out, szkło.

Grafika ta sama bo szkoda fullcovera a stare dobre 8800GT jeszcze spokojnie daje sobie rade.

WC stuff: D-tek z zapinką od Maniakalnego zostaje, MCW30 od forumowicza (nieśmiertelna konstrukcja), EK full na 8800 zostaje, Laing z EK topem zostaje, 2x BWA123 zostaje.

Pomysł na umieszczenie chłodnic był inny ale niestety za mała buda więc upadł.

 

Podsumowując old'school nadchodzi

Stare w nowej odsłonie.

Fotosy niedługo.

 

EDIT:

 

 

Koolance SUX

 

Wszystko ładnie zebrane do kupy i poskładane a tu kap, kap, kap.

Koolance 45-ki bardzo ładnie przeciekają, prawie wszystkie.

Dopiero teraz znalazłem taki temat na XS-ie.

Człowiek myśli że ma super wypas hamerykańskiej myśli technicznej a tu.......zonk :(

post-155073-0-94264100-1357068734_thumb.jpg

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...