Skocz do zawartości
gregor666

Lc By 666

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,musi, przy tylu blokach zwalnianie jej nie ma sensu ale top EK robi swoje, cisza jest.

Ja slysze lekki szum ale to chyba zboczenie bo z opini postronnych osob komp jest nieslyszalny.

Tak sobie czytam te tematy o LC...

 

Sam się nad tym zastanawiam.

 

Mamy podobne konfiguracje.

 

Więc mam pytanie:

 

Jakie masz temperatury na tym Q6600@3600 pod obciążeniem 4 rdzeni? Temperatury użytkowe czyli w pokoju, gdzie jest cipeło od kaloryfera itd...

 

Ile wydałeś na obecne LC?

 

Ja mam na Q6600@3312 65-75C pod obciążeniem zależnie od wachnięć T w pokoju. I się zastanawiam czy warto inwestować w LC....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam cały czas a właściwie już prawie skończyłem tylko brak reza i węża z cooling powstrzymuje zalanie układu. Co do Tygona z poprzedniej rewizji to chyba nie świeci w UV ale nie jestem pewien bo nie stosuje UV w kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamierzam w następnej rewizji przejść na białe węże icon_wink2.gif Chyba nie będziesz zły icon_wink2.gif

Nie bo i tak byłem pierwszy :wink:

 

Tez mam biale

Tak ale u Ciebie było łatwiej je dostać hehe

 

gdyby nie ta mata APP na spodzie obudowy

To nie mata tylko siatka tuningowa aluminiowa, zresztą jak się przypatrzysz to widać refleks węża na lakierze obudowy pod tą siatką.

Siatka to konieczność bo mój malarz odwalił fuszerkę i widać niedokładność na podłodze i koszykach.

 

Dzięki za komenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny układzik.

Maniak znów odwalił "czarną" robote.

 

Gdzie oddawałeś bude do malowania? Ja oddałem wczoraj do malowania proszkowego w Tarnowskich Górach i mam nadzieje ze nie odwalą fuchy bo zapłace za taką przyjemność 120zł.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
Bytom i Proline rllllzzzzz.... ;-)
Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...