Skocz do zawartości
NuKeR

Polsat Cyfrowy Hd A Telez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie o to watpliwosci. kupilem Zestaw Cyf Pol HD. Roznica miedzy HD a zwyklym to oprocz innego dekodera i konwertera to takze wielkosc taleza. czy do odbioru HD potrzebny jest koniecznie talez o wiekszej srednicy?

 

 

Druga sprawa... czytalem ze najlepsza jakosc obrazu daje podlaczenie zestawu do LCD za pomoca HDMI. Czy zastosowanie przejsciowek obniza jakosc obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszy talerz tylko zapobiegnie zakluceniom, najlepszy obraz przez hdmi, nie mysl ze tuner tunerowi jest rowny za 1zl nie daja dobrego sprzetu

najlepiej talerz 100cm, konwerter na zlotych wtykach 0.1 db z fredkiem to bedzie przyjemnosc :)e

Edytowane przez remus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha! polsat cyfrowy HD!!! jaki to hd jak tam jest 1 JEDEN program nadawany w HD a reszta to normalny PAL! Choć muszę przyznać że jakość odbioru polsatu jest ok ale z tym HD to przesadzili i ja dopuki nie bedzie przynajmniej 8 głównych programów nadawanych w HD to sobie takiego badziewia nie kupie! Szkoda kasy na to ich "HD"!

 

ja mówie o 8 programach ale o takich z których człowiek korzysta a nie jakiś badziewiach!

 

jak polsat,tvn,tvp1 i2 ,tv4 (nawet 5 programów) będą nadawane w HD to wówczas będzie opłacalne kupno takiego HD a tak to nie ma po co. Takie jest moje zdanie i nikt tego nie zmieni :)

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto tu pisze o samym polsacie na hobirdzie 7b masz juz 20 programow w hd jak kolega wezmie sie do pracy to jeszcze dzisiaj bedzie mial 7hd. np. po fta moze miec premier w au

Edytowane przez remus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@remus

dzieki za dpowiedz ale druga czesc twojej odpwiedzi to dla mnie czana magia. O TV tymbardziej HD mam wiedze tylko ogolna.

 

"jak kolega wezmie sie do pracy to jeszcze dzisiaj bedzie mial 7hd. np. po fta moze miec premier w au"

 

????

 

czyli na mniejszym talezy bedzie chulac?

 

Tak nawisem tuner HD ktory zakupilem razem w zestawie to jakis samsung i kosztowal mnie ok 350 pln.

wiem ze Polsat nadaje tylko jeden kanal w HD ale co z tego.... nedlugo bedzie wiecej =] mam nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polsat sport HD i raczej szybko nie bedzie innych (polskich i użytecznych ) programów! A na mniejszym talerzu też będzie śmigać ! pamiętaj że najważniejsze jest zawsze dokładne ustawienie talerza i musi być dobrze!

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...