Skocz do zawartości
Lanc

Dfi Lanparty Dk P35-t2 & T2rs

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za info tutaj mnie pocieszyłeś,, zamówiłem blade lv więc jeszcze wrzucę mam nadzieję jakiś wynik 2x2 >= 600mhz 5-5-5 :>

odinstaluj kontroler dysku i usuń dysk z managera urządzęń przed przestawieniem smarta = on, sprawdź na innym dysku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość enebene

czesc

stalem sie nowym posiadaczem dfi, w wersji t2rs. Dzieki Borys-Tech

moj problem, to bardzo slabej jakosci dzwiek - z tego co czytalem normalka w tej plycie. martwi mnie jednak bardziej zwalnianie dzwieku, i chrupanie w tytulach w ktorych na p5b-e plus gralem bez scinki, bardzo mozliwe ze to za sprawa dzwieku. przesiadal sie ktos na powiedzmy sb audigy? moglby napisac swoje spostrzeżenia?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje zmienic mobo bo wkurza mnie bios w foxconie , a pozatym mam taki dziwny problem ze kiedys komp spoko smigal z prockiem na 3,9 GHz - a teraz od okolo 3,7 rosną mi pingi w grach online !!!! wraz ze wzrostem fsb sa wieksze lagi :) Nie pomoglo nawet zakupienie osobnej sieciowki :D ( moze wiecie o co biega?)

Planuje zmiane na DFI Infinity Blood Iron P45 Solid Raid P45-T2RS - nie widze tematu o tej mobo .. Co o niej sadzicie ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość enebene

dfi jak dfi - oc, blood iron troche brzydka jak dla mnie, ale kwestia gustu, pochwal sie w jakiej cenie, to bedzie mozna powiedziec wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość enebene

nie lepiej wyrwac uzywke pelnego lanparty p45? albo chociazby x48? a nie jakiegos kastrata (kastrata jak kastrata ale zawsze wzgledem lp ut kastrata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość enebene

na wyrost uzylem tego okreslenia ale wzgledem pelnej p45 lp ut zawsze jakis kastrat to jest, w koncu tanszy, wiec musieli przyciac nieco jajka :P

Edytowane przez enebene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość enebene

sluchajcie panowie mam inny problem

wywalaja mi sie kosci w dualu, w blend test orthosie (cpu i ram), na stocku nawet

gdy wkladam jedna kosc osobno do wszystkich slotow, dziala, z druga tak samo

gdy wloze dwie para dual do zoltych lub pomaranczowych, wywala sie po 3 sekundach ;/

problem w jakims ustawieniu, czy samej plycie ?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poprawcie mnie jeśli się myle ,ale czy ta płytka obsługuje już pamiątki DDR2 od 667 MHz - 1200 MHz ? Bo z tego co tutaj widze http://www.dfi.com.tw/portal/CM/cmproduct/...l&mode=view to chyba tak jest.

 

już???

 

 

Parę lat temu miałem na niej pamiątki na 1290mhz ;-) Teraz już inne czasy i nie ma takich pamiątek DDR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ,że mozna było podkręcić do tylu pamięci na niej ,ale pytam sięczy jakbym kupił standardowe pamięci o częstotliwości 1200 np to czy odpalą się bezproblemowo czy nie. Bo na początku ponoć max to byly 800 w standardzie 1066 nie chulały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji biosu z cd nie moge wejsc do biosu, pojawia sie ekran z informacjami o procesorze itd... F1 - kontynuacja, DEL - setup, co bym nie wcisnal z tych 2 przyciskow to system zachowuje sie tak samo, pojawia sie drugi ekran "AHCI..." i miga kursor, nic wiecej sie nie dzieje.

 

Czyzbym uwalil plyte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was testowal 1gbps sieciowki na tej mobo?

za nic nie moge osiagnac wiecej niz 13mb :/

na starej DFI nf4 dzialalo .. na MSI GD-65 i GD-80 mi fika .. a DFI nibyp pokauje 1gbps ale transfer zamiast 50-70mb wynosi max 13mb :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji biosu z cd nie moge wejsc do biosu, pojawia sie ekran z informacjami o procesorze itd... F1 - kontynuacja, DEL - setup, co bym nie wcisnal z tych 2 przyciskow to system zachowuje sie tak samo, pojawia sie drugi ekran "AHCI..." i miga kursor, nic wiecej sie nie dzieje.

 

Czyzbym uwalil plyte?

Witam.

Mam ten sam problem.

Nie pozostaje chyba nic innego jak uzyc programatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj ... bo widze ze temat bardziej aktualny niz ten o BI - p35 ...

chodz chipset ten sam ...

 

Otoz czy ktos z was osiagnal wyzsze FSB na E8xxx generalnie 45nm - niz 540 ??

u mnie 540 max ...

dopioero jak podniose hamsko VTT do 1.33 i Napiecie na NB do 1,7

to Bootuje sie i dziala normalnie Bios nawet na 570-80 ...

natomiast winda po zaladowaniu Zawiesza sie ...

 

Mam problem z odpowiednimi ustawieniami GLT

ma ktos podobny config do mojego .. zeby nakierowac

zalezy mi na FSB rzedu 560-70 - bo wtedy mam idealne ustawienia pamieci i wysoki takt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj ... bo widze ze temat bardziej aktualny niz ten o BI - p35 ...

chodz chipset ten sam ...

 

Otoz czy ktos z was osiagnal wyzsze FSB na E8xxx generalnie 45nm - niz 540 ??

u mnie 540 max ...

dopioero jak podniose hamsko VTT do 1.33 i Napiecie na NB do 1,7

to Bootuje sie i dziala normalnie Bios nawet na 570-80 ...

natomiast winda po zaladowaniu Zawiesza sie ...

 

Mam problem z odpowiednimi ustawieniami GLT

ma ktos podobny config do mojego .. zeby nakierowac

zalezy mi na FSB rzedu 560-70 - bo wtedy mam idealne ustawienia pamieci i wysoki takt

 

a skew ustawiales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...