Skocz do zawartości
Lanc

Dfi Lanparty Dk P35-t2 & T2rs

Rekomendowane odpowiedzi

EZ Clear nie działa i nie wciskaj kitu, a to że przy niewielkim przekreceniu wstaje za którymś restarem/właczeniem to w każdym mobasie sie zdarza.

Jak najbardziej dziala, wraca wszystko do default tak jak po normalnym resecie zworka. Przynajmniej z oficjalnym ostatnim biosem. Nie widze tez powodu, dla ktorego mialbym "wciskac kit".

Czemu tobie nie dziala tego nie wiem (i szczerze powiedziawszy mam to w ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za laickie pytanie a ile w BIOS'ie było ustawione napiecie?

A to ci nic nie da, bo w DFI nie ustawia się napięcia na zasadzie: Ustawiam sobie 1.5, albo 1.4v i jestem happy. Tutaj mamy opcję podbicia napięcia o x mV w stosunku do VID cpu. Także na każdym CPU będzie to inaczej wyglądać [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestes jedyną osoba, której to działa. Tylko zastanów sie dlaczego 8/10 razy tylko? Bo na DFI ICFX EZ Clear działało w 100% i to nawet po kosmicznym przekręceniu.

Bo to nie DFI ICFX? Powyzej 3GHz ma zerowa skutecznosc. Przed chwila sprawdzilem.

Przy 2,8 dzialalo mi jak uderzalem w fsbwall, a nie dzialalo jak zrzucilem zbyt nisko CL na ramie.

Z mojej strony EOT. Wierz se w co chcesz, ja nie kosciol - w indoktrynacje bawic sie nie bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie czy bez problemów uda mi sie zainstalować Scythe Infinity na DFI DK P35 T2RS? Czy nie będę musiał wyginać żeberek itd? Instalował już ktoś ten cooler na tej płycie?

Wchodzi.. na styk :razz:

Czyt. jest ~2 mm luzu od radiatorka chipa do najbliższych żeberek infinity - ułożenie pionowe..

Natomiast w poziomym chyba bez "styku" wchodzi ( chyba bo od razu w pionie montowałem :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam co prawda 4 x1 Gb ale mam 2x1 gb i 2x512 Mb pamięci odpowiednio OCZ Platinum rev.2 i OCZ Platinum rev.1 i jak na razie podkręciły się do 866 Mhz przy 5-5-5-15.I wszystko stabilnie żadnych BSOD'ów co do zrzutu pamięci itp. Hmm a jeśli mowa o Infinity to może macie jakieś coolery podobne do Tacensa Gelus Pro czyli wiejące też trochę na NB oraz pamięci?I powiedzcie jak one wam weszły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem:)

 

Nie zauważyłem, czy wyżej już o tym pisano, ale płyty dostępne są również w sklepie imperium.net.pl :D Polecam!!! Za 2 dni żegnam się z Abitem B-)

Edytowane przez Painter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

Svende, jak dzwięk na tej płycie rzeczywiście wypada? O kondensatory sie nie martwię, RAID tez niepotrzebny:) Z góry dzięki

+1. Żeby za same tantale dopłacac 60zl ? :unsure: Warto ? Ważne ze tantale są w sekcji zasilania cpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielki problem...

 

Kupiłem dziś

 

DFI DK 2T

Pentium Dual core e2160

Corsair twin2x 667MHz

Palit 8600GT sonic+

 

Zasilacz to modecom z 1szego kompa

 

I moje oczy zobaczyły po złożeniu całości do kupy

 

"GRUB loading, please wait...

Error 17"

 

Co zrobić ? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko.

Czy da radę zamontować takie chłodzonko"

http://www.scythe-usa.com/product/cpu/035/...000_detail.html

 

Nigdzie nie mogę znaleźć listy kompatybilności z płytami głównymi.

Jest tylko kompatybilność z podstawkami, ale to nie wiele mówi, bo przecież

każda płyta jest troszkę inaczej zbudowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1. Żeby za same tantale dopłacac 60zl ? :unsure: Warto ? Ważne ze tantale są w sekcji zasilania cpu.

Dopłacasz za kondensatory typu Solid State (nie wiem jaka jest poprawna polska nazwa) oraz mostek południowy ICH9R (zamiast ICH9) - różnice to obsługa RAID oraz NCQ (jakieś tam różnice w wydajności dysku są, jeśli dysk to obsługuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svende, jak dzwięk na tej płycie rzeczywiście wypada? O kondensatory sie nie martwię, RAID tez niepotrzebny:) Z góry dzięki

Na ucho, to dobrze wypada. Nie ma żadnych pierdnieć czy innych hałasów przy sciszaniu czy np. końcu mp3. Pjutrze moze RM Audio Analizerem przejade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zastanawia sie nad T2 vs T2RS to podstawowe pytanie to czy...potrzebny mu RAID ;] jeśli nie to wybór jasny bo kondziołki polimerowe ważne że są w sekcji zasilania CPU ;) Teraz świat schodzi na DFI widzę heh :wink: ale prawda jest taka że co DFI to DFI, miałem na NF-4 i tu także sie nie zawiodłem :D

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że mój Modecom 300W nie wystarcza do zabotowania systemu na default ustawieniach? :blink:

 

DFI DK 2T

Pentium Dual core e2160

Corsair twin2x 2x1GB 667MHz

Palit 8600GT sonic+

Mozliwe... A jesli sie uda, to DUZE prawdopodobienstwo, ze bedzie krucho ze stabilnoscia... Szkoda sprzetu - zasilka do wymiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toż to Blood Iron jest tylko pomalowany na czarno :D

przydałoby się porównanie OC na DK i BI na tym samym procku :razz:

 

i małe pytanko: czy będzie ok jak wyłącze na stałe te opcje: thermal management, C1E, EIST oraz bit coś tam (tą od wirusów)? czy macie je powyłaczane i działacie bez nich na codzień?

 

bo jak są wyłączone to jest ze 200 mhz wiecej...

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...