Skocz do zawartości
Lanc

Dfi Lanparty Dk P35-t2 & T2rs

Rekomendowane odpowiedzi

coś mi wu śmierdzi,, jak to nie ruszy ze zmianą biosa to support,, jak nie pomogą odsyłam szrtoa

 

12cm na pwm to arctic coolermaster i tanie scythe,, no tego szrota nie wsadzę to towarzystwa fanderkom

 

działa to bez pwma w o ogóle czy będzie piszczało ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebralem plytke :) troszke sie zdziwilem bo myslalem ze bedzie troszke wieksza hehehe na zdjeciach wygladala na wieksza :). Jedynie udalo m isie ja zamontowac w obudowie bo zaraz ide do pracy wiec jak dobrze pojdzie to jutro juz odpale CPU i postaram sie sprawdzic to sterowanie i zdam relacje. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj wyslana, ale cos dzisiaj nie doszla jeszcze ;) Zobaczymy, co to potrafi z moim 6600 :) i moze jak sie ma do P5B Dlx, przynajmniej pobieznie, jako ze z czasem krucho :(

 

ps. Plyta dojechala....moze sie pobawie jeszcze dzsiiaj, jak chwilke znajde :)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak po wielkich bojach podlaczylem wsio dzisiaj (robilem to 1 raz sam i sie obawialem po tym co zrobilem z prockiem AMD kiedys,ale sie udalo). Plytka dlatego zrobila na mnie takie wrazenie bo poprzednia ,ktora byla MSI K8N Neo4 Platinium miala sloty PCI i ine tylko bardzo ciasno usytuowane a ta ma wrecz idealnie ,dlatego myslalem ze jest wieksza ze zdjec :). Ale co do tych wentyli w Instrukcji (za ktora jednak dalbym MINUS bo nie ma nic o tym jak wsadzic pamieci aby pracowaly w Dualu itp) jest podane ,ze mozna sterowac tylko 3 -1 z procka i 2 osobne a na plycie mamy wejscia na 4, ale tak jak to zauwazyliscie NIE MOZNA ICH regulowac za pomoca Smart Guardiana-chyba cos inz z DFI spieprzyli albo do naszego kraju trafiaja takie CUDA. narazie jade na tym biosie z jakim przyszla plytka, ale po wejsciu do biosa pogubilem sie tyle tego jest. Na razie tyle w weekend moze pobawie sie troszke dluzej bo teraz chodze na nocki do roboty i nie wyrabiam.

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co do tych wentyli w Instrukcji (za ktora jednak dalbym MINUS bo nie ma nic o tym jak wsadzic pamieci aby pracowaly w Dualu itp)

To standard w DFI, ale to nie są płyty dla Kowalskiego, żeby poskromić takiego mobasa trzeba mieć już jakąś wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak ale nic by nie stalo na przeszkodzie aby dodac jedna kartke wiecej do Instrukcji, no i za te Wentyle to powinien ktos beknac. Dla OC maniakow a nie mozna stterowac wentylami ;/, nie kazdy przeciez od razu idzie w WC albo Cos wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ale co do tych wentyli w Instrukcji (za ktora jednak dalbym MINUS bo nie ma nic o tym jak wsadzic pamieci aby pracowaly w Dualu itp) jest podane ,ze mozna sterowac tylko 3 -1 z procka i 2 osobne a na plycie mamy wejscia na 4, ale tak jak to zauwazyliscie NIE MOZNA ICH regulowac za pomoca Smart Guardiana-chyba cos inz z DFI spieprzyli albo do naszego kraju trafiaja takie CUDA...

U mnie widze 5 wejsc na wentyle (razem z 4-pinowym na CPU) ;) I fakt, instrukcja jest liiiiiipna w porownaniu np. z Asusem, Abitem, MSI itp :)

 

ps. To sterowanie ze SmartGuardiana, to ma byc typu on/off, czy plynne jak np. w Abicie ip35?

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie widze 5 wejsc na wentyle (razem z 4-pinowym na CPU) ;) I fakt, instrukcja jest liiiiiipna w porownaniu np. z Asusem, Abitem, MSI itp :)

 

ps. To sterowanie ze SmartGuardiana, to ma byc typu on/off, czy plynne jak np. w Abicie ip35?

Program reguluje tylko 3 wentyle

 

Cpu -wiadomo

Pwm - przed tylnym wentylem

Chipset - na samym dole przy tyle budy

 

Smart z dfi Ut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...