Skocz do zawartości
Lanc

Dfi Lanparty Dk P35-t2 & T2rs

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc, Scythe - chłopaki no co wy ????? hehehe już wam sie nie podoba kochana MSI, a ja dzięki waszym opinią ją kupiłem.

poprostu nie są stali w uczuciach :wink: ja gdyby nie to ze cena dfi bez raid'a wynosiła ok 500, gdy kupowałem swoje msi to bym kupił tamtą, ale wtedy z kasą było średnio. co nie oznacza że z tej nie jestem zadowolony, wrecz przeciwnie żadnych problemów. narazie i tak nie wykorzystuję potencjału msi to poco mi narazie dfi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche cena kiepska ;/ Milans ma T2RS w cenie T2 na Zenfist.pl

no moze i ma lepsza cene ale ja z tym gosciem mialem juz problemy a propos zwrotu glosnikow co u niego kupowalem kiedys,takze za bardzo nie wierze temu gosciowi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze i ma lepsza cene ale ja z tym gosciem mialem juz problemy a propos zwrotu glosnikow co u niego kupowalem kiedys,takze za bardzo nie wierze temu gosciowi!

ja z milansem juz robilem kilka razy interesy i zawsze w 100% zadowolenia. Zarowno nowa DFI jak i poprzedni Foxconn byl kupowany u niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z milansem juz robilem kilka razy interesy i zawsze w 100% zadowolenia. Zarowno nowa DFI jak i poprzedni Foxconn byl kupowany u niego

 

HEH!moze jeszcze nie musiales nic zwracac(praktycznie zero kontaktu) :rolleyes:

w sumie to tylko moja opinia! http://allegro.pl/show_user.php?search=milans

EOT

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc, Scythe - chłopaki no co wy ????? hehehe już wam sie nie podoba kochana MSI, a ja dzięki waszym opinią ją kupiłem.

MSI jest fajna, nie przecze ;]

Ale do FSB 500. Potem już nie jest taka fajna ;) A że ja potrzebuje mobo robiące FSB ~600 no to biore DFI [;

 

No i tak ogólnie to DFI jest ładniejsze + mam sentyment [;

moze sie komus przyda

2912754[/snapback]

HEH!moze jeszcze nie musiales nic zwracac(praktycznie zero kontaktu) :rolleyes:

w sumie to tylko moja opinia! http://allegro.pl/show_user.php?search=milans

EOT

No tak, 16 negów na 1100 pozytywów to naprawdę dużo znaczy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

MSI jest fajna, nie przecze ;]

Ale do FSB 500. Potem już nie jest taka fajna ;) A że ja potrzebuje mobo robiące FSB ~600 no to biore DFI [;

+1. Potrzebuje płyty na której prędzej skończy się proc niż takiej która bedzie mi go blokowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, 16 negów na 1100 pozytywów to naprawdę dużo znaczy :mur:

chyba jednak coś znaczy bo konto zostało zawieszone :)

 

PS 16 negatywnych i 25 neutralnych przy 1100 pozytywnych raczej nie swiadczy dobrze o sprzedającym :wink:,są sprzedajacy którzy maja ponad 2500 komentarzy pozytywnych przy zero lub jednym negatywnym

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że przeszkadzam ale to chyba nie temat o osobie z forum jeśli ktoś by nie zauważył.

ani nie o tym kto i za ile kupił sobie płyte

 

Przecież to drożej niż w komputroniku ja dawałem za swoją 414 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę że się wszyscy na DFI przerzucają :wink: A polecam polecam, fajne mobo ;] Tylko pamiętajcie że DFI to nie dla lamera i trzeba się nią co nieco pobawić zanim sie osiągnie cokolwiek, ale szczerze powiedziawszy to chwila zabawy w biosie i idzie to ogarnąć :wink:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja żeby ją meczyć muszę czekać aż wejdą E7xxx wtedy może E8xxx stanieją i się kupi któryś z tych mam nadzieje że E7xxx równie dobrze się będą kręcić.Lanc czekamy z niecierpliwością.A jakie macie temperaturki na NB? Ja na 2,6ghz E4300 V na NB jest na default to 42 stopnie i chyba uważam że to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

Płytka doszła ;]

 

Testy jutro późnym popołudniem. Dzisiaj nie da rady raczej [;

Cieszym sie bardzo ;] Czekamy na testy ;]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ładnie ładnie :) przykładowo:

 

MSI P35 Neo2-FR:

 

E2140@3,1ghz- potrzebuje napięcia 1,3v

E2140@3,3ghz- potrzebuje napięcia 1,42v

 

DFI LanParty DK P35-T2

 

E2140@3,1ghz- potrzebuje 1,29v

E2140@3,3ghz- potrzebuje 1,39v

 

:D

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość eciepecie

A ładnie ładnie :) przykładowo:

 

MSI P35 Neo2-FR:

 

E2140@3,1ghz- potrzebuje napięcia 1,3v

E2140@3,3ghz- potrzebuje napięcia 1,42v

 

DFI LanParty DK P35-T2

 

E2140@3,1ghz- potrzebuje 1,29v

E2140@3,3ghz- potrzebuje 1,39v

 

:D

kosmiczna różnica, naprawdę :lol: 0.01v różnicy :D tudzież granica błędu pomiarowego :-P :D a swoją drogą to DFI fajna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3,1ghz różnica duża nie jest, fakt ;] Ale zawsze to coś...widać że lepiej radzi sobie z prowadzeniem proca...w końcu to DFI :wink: Zważywszy na to że obie płyty są na P35 a MSI również dobrze kręci...taka róznica w voltarzu to zawsze jakaś korzyść :)

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość eciepecie

W 3,1ghz różnica duża nie jest, fakt ;] Ale zawsze to coś...widać że lepiej radzi sobie z prowadzeniem proca...w końcu to DFI :wink: Zważywszy na to że obie płyty są na P35 a MSI również dobrze kręci...taka róznica w voltarzu to zawsze jakaś korzyść :)

jak dla mnie zerowa korzyść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak czytam ten wątek i powoli zaczyna się rozkręcać a interesuje mnie bo wchodze na E6400 (póki nie stanieją E8X00)+ Crucial Ballistix PC-5300 667Mhz i mobo potrzebuje... myślałem nad tymi: MSI NEO2 lub dopłata 100zł i tą właśnie DFI DK. Co możecie z małego doświadczenia z nią polecić? Dzieki z góry pozdrawiam Melonik_02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...