Skocz do zawartości
kabull

Jak to możliwe???!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio po zmodowaniu dysku twardego o zaskakującej pojemności 40mb i podłączeniu go do kompa stała się dziwna rzecz. Dysk bios ładnie wykrywa ale za to system widzi go jako 377mb 8O . Można na nim spokojnie zapisywać i odczytywać no i mam pytanie co jest grane????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no to bardzo dziwne a moze cos tam jeszcze niechcaco zrobiłes ?? bo to jest raczej nie mozliwe ....zrob test ok ??

 

skopjuj tak 150 mb z jakiejs płyty na ten dysk zmodowany ale wczesniej zapisze ile miałes dokładnei w mb na innych dyskach ...zobaczymy czy nie win nie dopisuje na inna partycje nadmiaru danych ...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jajca

ale to niemozliwe,bo niby jak na talezach mialoby sie zmiescic 9 razy tyle danych

Coz skoro zwykle dyskietki 1,44MB mozna formatowac i uzywac jako 1,8MB to moze twardziela tez mozna przerobic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jajca

ale to niemozliwe,bo niby jak na talezach mialoby sie zmiescic 9 razy tyle danych

Niewiem jak to możliwe ale jednak :D . Tylko nie idzie szybko przegrać na niego całego CD trwa to w uj długo doszedłem do 300mb :D . Ten dysk to dla mnie dar od Boba :D . Jest tylko jeddna wada są na nim bady :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jajca

ale to niemozliwe,bo niby jak na talezach mialoby sie zmiescic 9 razy tyle danych

Coz skoro zwykle dyskietki 1,44MB mozna formatowac i uzywac jako 1,8MB to moze twardziela tez mozna przerobic :P

no tak tylko ze dyskietka ma pojemnosc 2MB ,a ta czesc jest zuzywana na informacjie o formacie ,a dysk o 9 razy to jakos duuuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało ale przyznam się że do środka dostału się troche kurzu.  A wszędzie piszą że kurz jest szkodliwy...  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Kabull ,a ja myslalem ze twoj podpis to zart  :wink:

Żaden żart. To to się stało z innym dyskiem. Tego co w podpisie to boję się uruchamiać bo niewiem czy zaraz jakiś pociąg towarowy po mnie nie przejedzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...