Skocz do zawartości
Rearus

Grafika 350~ Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem ze takie tematy są ciągle wałkowane, no ale w aktualnym momencie nie znalazłem nic takiego, a raczej nie do końca to co bym chciał bo chyba jakieś Radki nowe wyszły :). A wiec, mam 350~ zł oczywiście przypuszczamy mały poślizg +/- 20 zł, ale nie więcej. Bylem nastawiony na Palita 8600 Sonic +, ale zgłupiałem już totalnie. 7900 brać sie już raczej nie opłaca, a co z kartami ATI? Sprzęt jak w podpisie. (Oczywiście karta na PCI-E)

Pozdrawiam i z góry przepraszam za marudzenie, o ile było (a zapewne było) wiele już takich tematów, czysty len + brak czasu.

 

A i przy okazji, zastanawiałem sie nad buda nowa. Na początku bylem pewny CM Centuriona 534, ale wczoraj wypatrzyłem coś takiego: klik , Szef, wiec pewnie za ta kasę lepszej raczej nie wyrwę i jeżeli brane, dopłacać do wszystkich wentylatorów do zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafy no to polecam to co sam napisałeś, Palita 8600GT Sonic+. Natomiast obudowa Szef jest fajny ale nie najlepszy w tej cenie, za ok 100 zł taniej możesz kupić coś z serii obudów Sharkoon są bardzo dobrze wykonane i naprawdę porządne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydalo by sie jeszcze wiecej ramu

Tym zająłem sie już wczoraj wieczorem :). Zamówiłem 1 GB kostkę Goodrama, na allegro z tych po 50 zl. Cudo to może nie jest ale da rade wg. mnie ;). Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

 

@yogi331: skoro napisałem ze komp taki jak w podpisie, co z reszta ... "Sprzęt jak w podpisie." Ale no offence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dręczy mnie sprawa zasilacza... Delta pociągnie? I ew. jaka najtańsza opcja za Deltę :P?Jak sie dopłaci do tej budy Szefa, 100 zł więcej jest opcja z jakimś PSU, daje to rade? A i jeszcze pytanko, jak sie maja te ATI?

 

klik#1

klik#2

klik#3

klik#4

 

Opłaca sie ew. dopłacać do tego wyżej? Czy dać sobie spokój z tym wszystkim i iść w 8600GT Sonic+ i nie bawić sie jucz w co innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych linkow co podales to warty uwagi jest tylko x1950pro. Reszta sobie glowy nie zawracaj... Na twoim miejscu jednak kupilbym 8600GT Sonic+. Za ok. 350zl masz nowke (do tego dochodza duuuze mozliwosci OC i jest GIT :) ). Ja jestem z tej karty bardzo zadowolony.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło to widze ze mnie tu za dlugo juz nie było. ale dobrze wiedziec szkoda tylko ze jak wyrobilo sobie marke to zaraz sie tak opuscilo:/ no ale nic:D widze ze trzeba sie dalej zacząć orientowac w temacie bo za duze zaległosci mam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie taki sam config kompa mamy ;). Rożnica w ramach i zasiłce, właśnie jak z zasilaczem :)? Co do GPU to chyba pozostanę przy Sonic+.

Jesli chodzi o zasilke to jestem bardzo zadowolony. Napiecia pomierzone - wszystkie super. Przy OC tez nie ma zadnych problemow. Za niewielka kase mozna miec super zasilacz -Polecam ;)

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...