Skocz do zawartości
norghe

Objemki "innego" Typu

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko, że w Wc są one zbędne - jak wąż jest za luxnby to nic nie pomoże, a jak jest dobrze założony to można się na nim powiesić i z króćca nie spadnie. Jakiekolwiek zaciski to tylko kwestia lepszego samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek

O moich tego nie powiesz ;)

klik

W sumie to teraz zastanawiam się, po kiego mi one, skoro i tak chcąc zdjąć wąż, nie obejdzie się bez jego pocięcia na kawałki... Prędzej króciec rozleci się na 3 części, niż wąż z niego zejdzie (tak jak wspomniałeś :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek

O moich tego nie powiesz ;)

klik

W sumie to teraz zastanawiam się, po kiego mi one, skoro i tak chcąc zdjąć wąż, nie obejdzie się bez jego pocięcia na kawałki... Prędzej króciec rozleci się na 3 części, niż wąż z niego zejdzie (tak jak wspomniałeś :P)

Nie no, Twoje zaciski są piękne ;) Sam miałem takie kilka lat temu i bardzo mi się podobały :] czułem się bezpiecznie i nie wyobrażałem sobie, żeby ich tam nie było. Później doszedłem do tego, że były nie potrzebne i już nie zakładam ich z lenistwa, szkoda czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charleste węże nałóż do końca na te kolanka od fixy i nie będziesz się bał... bo teraz to nie jest za pewnie...

Tak właśnie miałem zamiar zrobić od razu, ale ni ciula nie mogłem naciągnąć tych węży na króciec. Litry wrzątku, nożyczki, kombinerki - to na nic. Za to żeby to zrekompensować straszliwie mocno skręciłem opaskę i do teraz wszystko chula bez problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie.

Sklepy bydowlane, motoryzacyjne i inne... niestety tam ich nie ma.

Z tego co zauwazyłem to sa one chyba montowane fabrycznie w samochodach bądz... pralkach :wink:,

a w sprzedazy detalicznej ich chyba nie ma( w kazdym razie w moim miescie). Pozostaje chyba jedynie szukac po serwisach juz uzywanych zacisków... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Miazga82

 

Jak dobrze widze masz obudowe wyłozoną wewnątrz matą bitumiczna. Jak Ci sie to sprawuje, w duzym stopniu obniza ona dzwieki? Pytam bo chciałem czyms takim obłozyc dysk i nie wiem czy to skuteczne.

(Z góry mówie ze mam blok na dysku wiec sie nie przegrzeje :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widze masz obudowe wyłozoną wewnątrz matą bitumiczna. Jak Ci sie to sprawuje, w duzym stopniu obniza ona dzwieki?

nic nie daje... na dysk może się nada o ile temp się Ci nie podniosą... mi się podniosły do ok 50 * ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie daje... na dysk może się nada o ile temp się Ci nie podniosą... mi się podniosły do ok 50 * ....

Sorry ale Ty jesteś Miazga? :blink:

 

(...)Jak Ci sie to sprawuje, w duzym stopniu obniza ona dzwieki? Pytam bo chciałem czyms takim obłozyc dysk i nie wiem czy to skuteczne.

Nie wiem czy jest sens obklejania tym dysku. Wszystko też zależy, jak to masz zrobione. Maty te same w sobie raczej nie wiele wyciszają źródła dźwięku, lepiej sie sprawują jako wytłumienie drgań, jakie przenoszą na obudowę wiatraki, napędy cd, dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale Ty jesteś Miazga? blink.gif

Wybacz ... :unsure: z drugiej strony można by się doczepić ze to nie temat o matach , pytania dla konkretnych osób [nie autorów tematu] należało by kierować na pm ale po dobroci odpowiedziałem bo miałem już te maty ba u mnie w mieście je robią ... co tam

przepraszam :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...