Skocz do zawartości
slavok

Metallica - 28 Maja 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszcze Wam panowie... sam bylem w 2004 - zabawa byla niesamowita tez zagrali wiekszosc znanych i lubianych :) Jednak jak koncert to tylko na plyte! Pamietam to zdarte przez 3 dni gardlo i polamane paznokcie na nogach, a i jeszcze 1,5L wody mineralnej za 12 zl :lol2:

W tym roku niestety nie wyszlo.... na pocieszenie Chemiczni 6 lipca! YEA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić więcej info?

po prostu transmisji z tamtego koncertu nie bylo. aczkolwiek widzialem kamery, wiec nie wiem jak to do konca jest. ale mam nagrany caly koncert z trybun, aparatem, ale zawsze cos :)

 

widze, ze zagrali sporo kawalkow z 2004. efekty piro maja fajne i super wkomponowane w muze.

 

za **uja nie przyjada za rok :) ale next time musze byc

 

sledziq cos ty robil tymi stopami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha bo w sumie to metal ze mnie zaden wiec poszedlem na koncert w jakichs adidaskach przewiewnych, a bawilem sie chyba w najwiekszym mlynie z hardcore'owcami dookola :rolleyes: ale to jeszcze nic - kumpel, z ktorym bylem zemdlał gdzies po drodze i reszte koncertu ogladal z trybun, a ja przez przypadek wybilem jakiemus facetowi łokciem jednego zęba! Dobrze ze byl kompletnie zalany to skonczylo sie na serdecznych usciskach :wink: To byl piekny dzien eh

 

EDIT

A w tym roku bylo pare tys ludzie wiecej niz kiedy ja bylem.... Na plycie to chyba jeden drugiemu na glowie siedzial, nie wiem gdzie wyscie sie pomiescili.

Edytowane przez sledziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luz jak się chciało poskakać to się pchało pod bramki ale wystarczyło odejść kilka metrów w lewo lub prawo i było tam w cholerę luzu :) piro tak waliło z przodu, że musiałem przymykać uszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.2shared.com/file/3360997/53a3b7d1/MOV04850.html

 

Wrzuciłem kawałek bo idę spac :) jak znajde czas to wrzuce całe... ale mniej więcej takiej jakości możecie się spodziewac... z kuzyna aparatu wideo jest lepsze obraz nie rozmazany przy poruszaniu aparatem, ale za to dźwięk u mnie lepszy :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał link to na PM proszę :) Spróbuje zrobić synchro z tym bootlegiem z livemetki z video kuzyna. Jest koleś co sprzedaje dvd z koncertu ale jakość video bardzo średnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...