Skocz do zawartości
pRoMiL14

Bloczek Na 3850

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł wszystkim :P

 

Mam zamiar w najbliższych dniach kupić sobie radka 3850, i zależy mi, żebym założył mu bloczek wodny ;]

 

Może to być full cover chociaż bardzeij skłaniałbym się ku bloczkowi tylko na rdzeń ze względu na koszty, bo na pamiątki zawsze można założyć radiatorki ;]

 

Czy chłodniczka 2x120 z wentylami acutake styknie na układ x2 3800 wykręcony na 3GHz + 3850 ? ;]

 

Dzięki za odp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ludzie macie z tym "czy starczy" - STARCZY nawet 1x120 - przecież takie pytania są GŁUPIE!!!

 

Wszystko zalezy od temperatury jaką chcesz osiągnąć/temp w obudowie/pokoju/sprzętu/OC/dovoltowania sprzętu/przepływu powietrza przez chłodnicę(ile V chcesz na wentylatorach!!!

Z fusów to można powróżyć - ale co zrobisz jak jednak nie starczy??? - pozwiesz kogoś z forum??? może jakieś karki naślesz??? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff ja już mam WC i potrzebuję tylko bloku na grafę, pytam się tylko jaki bloczek i czy wystarczy do niego chłodnica 2x120 jeśli będę miał podłączonego procka i grafę!

 

Tak ciężko to zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje :) jak lubisz wode co ma 45* to i 1x80 starczy....

ja mam c2d na 3.6 ghz i zakładam niedługo bloczek na 8800gt - nie mam oporów montować collteka 2x120 - fakt z wentylami z 2 stron ale zawsze..

Nie dramatyzował byś tak to nie triple spi i quad 0.65 do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje :) jak lubisz wode co ma 45* to i 1x80 starczy....

No widzisz - pRoMiL14 - nie napisał o co Mu chodzi - a 1x120 i tak ma większą powierzchnie oddawania ciepła niż box = STARCZY

Wszystko zależy od celu jaki chcesz osiągnąć... - zresztą sam się ze mną zgodziłeś - 1x80 starczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff ja już mam WC i potrzebuję tylko bloku na grafę, pytam się tylko jaki bloczek i czy wystarczy do niego chłodnica 2x120 jeśli będę miał podłączonego procka i grafę!

Tak ciężko to zrozumieć?

Wystarczy... Tylko, żebyś później nie narzekał, że masz za ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starczy....1x12 na amd xp 2500+ @ 3200+ nie starczała więc co tam ... c2d jest przecież chłodniejsze :| ale co tam ja sie nie znam :lol:

W jakim sensie nie "starczała"? Komp zawieszał się na stock, czy włączało się zabezpieczenie termiczne?

 

Mi na e6600@3,6g i 7900gtx wystarcza bix3 pasywnie.

 

Kwestia tego, jak interpretować "wystarczalność" chłodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie nie "starczała"? Komp zawieszał się na stock, czy włączało się zabezpieczenie termiczne?

 

Mi na e6600@3,6g i 7900gtx wystarcza bix3 pasywnie.

 

Kwestia tego, jak interpretować "wystarczalność" chłodnicy.

węże się załamywały :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

U mnie na hd3850 siedzi prison pr0 v2 i ma sie całkiem dobrze :)) Temperaturki świetne (41 idle, 50 stress). A wygląda to tak:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...