Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Korzystam z instalki która jest przedstawiona na 2 stronie tego temu gdyż ta z 1 w ogóle nie rusza mojego pena:(

Mam taki problem.

Po wpisaniu winnt wszystko idzie jak trzeba, pliki się kopiują i jest cacy. Maszyna się restartuje i tu jest klops:( na penie dalej widnieje instalacja lub aktualizacja po czym cała procedura rusza od zera:( Jak to można obejść? Bo pliki są na dysku już ale nie odpala sam z z siebie bo brakuje jakiegoś tam nt...

Widziałem ktoś tu miał podobny problem jak ja ale nikt mu nie odpowiedział:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witam, mam podobny problem, bo robię wszystkie czynności z instrukcji Unimossi z postu 35 i po skopiowaniu plików w tym instalatorze, gdzie trzeba zrobić restart i zbootować raz jeszcze z pena, by włączył się już normalny instalator xp, to pojawia mi się czarny ekran z migającym kursorem, widać że pen myśli, ale nic się nie dzieje. czekałem baardzo długo i nic. ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak? z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh u mnie żadna z metod nie działa.program z pierwszej strony niby ładuje pliku botujące a pen dalej pusty.wintoflash niby wszystko wgrał ,a i tak nie idzie zainstalować.

 

po uruchomieniu otrzymuje komunikat ntldr is missing i moge tylko zrestartowac pc.

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...