Skocz do zawartości
beycon

Firmowy Czy Składak?

Rekomendowane odpowiedzi

to już i laptopy można samodzielnie sobie składać? widocznie coś mnie ominęło - nie jestem w temacie!?

no najwyraźniej

 

można juz od dawna np: ASUS produkuje tzw. kadłubki czyli obudowa wyświetlacz i osprzęt do niego płyta bateria a resztę kupujesz sobie sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie firmowy - nie ma problemu z czesciami jesli chodzi o dostepnosc i mniejsze problemy z gwara...

Jeżeli kogoś stać na formowy, to czemu nie, ale na pewno nie za względu na argumenty jakie podałeś. W przypadku VBI nie ma problemów z częściami, a i gwara bardzo dobra. Przy takiej oszczędności w cenie na pewno warto zainteresować się kadłubkiem.

 

można juz od dawna np: ASUS produkuje tzw. kadłubki czyli obudowa wyświetlacz i osprzęt do niego płyta bateria a resztę kupujesz sobie sam

Nie Asus, a asmobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Jeżeli kogoś stać na formowy, to czemu nie, ale na pewno nie za względu na argumenty jakie podałeś. W przypadku VBI nie ma problemów z częściami, a i gwara bardzo dobra. Przy takiej oszczędności w cenie na pewno warto zainteresować się kadłubkiem.

Nie Asus, a asmobile.

 

no właśnie miałem pisać - asus sam przecie nie produkuje tylko ma podwykonawców

 

a tak BTW: na świecie tylko kilku producentów robi takie właśnie kadłubki, ktore później idą do producentów (właśnie Asus, Toshiba, Sony itp.. ) którzy wyposażają je wedle uznania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/search.php?string=vbi

 

porównaj sobie ceny ;) można sporo ale ja jakoś nie jestem do tego przekonany... nie wiedzieć czemu.

spokojna glowa - znam adres allegro i gdybym miał czas na szukanie i porównywanie, to już dawno bym to zrobił

pytam, bo skoro ktoś już składał, to zapewne wie o ile taniej to wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem znajomym zestaw w wakacje. Wyszło chyba 3800, oferta z Vobisa podobnego zestawu sięgała chyba 5tys. Więc bywa niezła różnica ;]Nie wiem czy wciąż ale pewnie nadal te 30% w kieszeni zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojna glowa - znam adres allegro i gdybym miał czas na szukanie i porównywanie, to już dawno bym to zrobił

pytam, bo skoro ktoś już składał, to zapewne wie o ile taniej to wychodzi

Mogę powiedzieć, ze w podobnym czasie kupiłem Compala FL90 a kolega HP compaq jakiego. Ja mam t7500, on t7100, ja mam 8600gt, on integre intela - a cena podobnie. Reszta tak samo (BT, wifi, 2gb ram, 15,4" 1280x800), tylko ja mam glare, kolega matowa.

 

W porównaniu wykonania wychodzą podobnie, hp ma lepszy touchpad (lepiej 'klikaja' przyciski i imo lepiej zrobiony, jeżeli chodzi o samo jeżdżenie to to samo), niestety czas pracy na baterii leży - ale to kwestia grafy. Compal pod full load, po oc, jest lekko ciepły z góry, gdzie miałem styczność z podobnym lapkiem, tez z 8600 (chyba asus, nie pamiętam) i niestety cala klawa była ciepła.

 

Ogólnie warto, bo za ta sama cenę dostajemy lepszy sprzęt, albo oszczędzamy sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...