Skocz do zawartości
szpak

Jak podkrecic r9000? -zobacz sam ...

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma chętnych na modyfikacje napięć na karcie ?? Chyba sam to zrobię, ale najpierw założę WC

ale ta modyfikacja co dales linka to jest do pro ... a ona sie rozni troche w budowie nie ?

Jeśli się znasz na elektronice to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś był tym pierwszym :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piq - kręcę R9000 pod WXP na Cat 3.5 i nie mam problrmów, uzywałem kiedyś PStripa, teraz mam radlinkera

 

Szpak- R9000 i 9000PRO mają ten sam pgu, wiec może ten mod podziała... muszę przyjzeć sie uwarznie mojej grafie- nadchodzą dla niej ciężkie dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak widziales na zdjeciu na 1 stronei maoja ma inny laminat .. a i napiecia sa inne na bank do pamieci wiec nie byl bym taki pewien czy to przejdzie ....ale sprubowac mozna ..ja brdzo chetnie tylko ze nei mam teraz karty ..a i zrobimy take cos :P dla tego co sprubuje i jak sie nei uda i spali karte i jak to udokumentuje to po 10 zł skladka od uczestnikow tego topica na nowa grafe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś próbował podkręcać tą kartę na Catalyst 3,5

albo na omegach bazujących na tych Catalyst na XP bo ja nie mogę nawet rivatunerem

Mam teraz catalyst'y 3.5 i kreci sie spoko pod xp bez problemu jak na innych tak samo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie :P

Wreszcie udało mi sie powrócic z nowym sprzetem.

Pisałem pare tygodni temu ze mam problemy z Radeonkiem 9000 by HIS.

Juz wszystko sie wyjasniło- chodziło o bardzo słabą płytę a mianowicie o Solteka 75drv. Jak sie okazało po powrocie mojej płytki (EP-8RDA3+) wszystko jest jak nalezy. Bez zednego O/C otrzymuję około 7900ptk w 3Dmarku2001SE !!! To mi sie podoba :twisted:

Juz niedługo rozpoczynam testy z o/c

A oto małe przedstawienie mojego RADKA i tego co dookoła :twisted:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

muszę jeszcze coś na chipset załatwić

może ktoś podpowie gdzie czegoś dobrego szukać ??

 

Dołączona grafika

 

 

Sorry ze trosze niewyraznie ale chwilowo musze kozystac z aparatu w komórce :D

 

P.S.

 

TUR dzięki za nakierowanie na cel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na testy jak masz taki zapas bez oc ..7900 ja mialem o 300 mniej wiec powinienies jakis czas porzadzic .. powodzenia ja powracam z radkiem juz w paitek mam nadzieje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszyscy mowili ze FX 5200 to syf, a jak widac to karta jest naprawde dobra jak na swoja cene oczywiscie wersjia z pamieciami na 500 w standardzie

Wolałbym już R9100 na 128bit. szynie dopłacając jedynie 35zł.Wydajność i jakość grafiki jest znacznie lepsza, wiele osób o tym pisało.Osobiście odradziłbym FX5200 no, ale to jest moje zdanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszyscy mowili ze FX 5200 to syf, a jak widac to karta jest naprawde dobra jak na swoja cene oczywiscie wersjia z pamieciami na 500 w standardzie

Wolałbym już R9100 na 128bit. szynie dopłacając jedynie 35zł.Wydajność i jakość grafiki jest znacznie lepsza, wiele osób o tym pisało.Osobiście odradziłbym FX5200 no, ale to jest moje zdanie :wink:

Ale bardzo nie wiele jest wydajniejszy r9100 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie posiadam R9000 wiec raczej nie bede grafy wymieniab bo po co tracic kase :)

wole poczekac jak lepsze karty stanieja :)

Ja tam zmieniać moge jak rekawiczki poprostu ide do sklepu z grafą i dopłacam różnice do ceny do lepszej :twisted: czyli np teraz mam karte wartą 450 zł a podoba mi sie r9500 PRO za 800 to oddaje starą i płace 350 zł 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie posiadam R9000 wiec raczej nie bede grafy wymieniab bo po co tracic kase :)

wole poczekac jak lepsze karty stanieja :)

Ja tam zmieniać moge jak rekawiczki poprostu ide do sklepu z grafą i dopłacam różnice do ceny do lepszej :twisted: czyli np teraz mam karte wartą 450 zł a podoba mi sie r9500 PRO za 800 to oddaje starą i płace 350 zł 8)
no to dobry sklep skoro daje ci za stara karte tyle kasy ile warta jest nowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie posiadam R9000 wiec raczej nie bede grafy wymieniab bo po co tracic kase :)

wole poczekac jak lepsze karty stanieja :)

Ja tam zmieniać moge jak rekawiczki poprostu ide do sklepu z grafą i dopłacam różnice do ceny do lepszej :twisted: czyli np teraz mam karte wartą 450 zł a podoba mi sie r9500 PRO za 800 to oddaje starą i płace 350 zł 8)
no to dobry sklep skoro daje ci za stara karte tyle kasy ile warta jest nowka
nie wiem jak jest u niego ale ja mam taki sam uklad tyle tylko ze za karte dostaje tyle kasy ile jest w danej chwili warta .. kolo sprawdza i daje mi tyle kasy za ile on ja moze miec a ja moge brac co chce i nawet nie musze placic tylko slysze oddasz mi jak bedziesz mial a kiedy to bedzie nikogo nie interesi .....ale nadal siedze na tnt 2 wiecie jak sie kreci 140/140@194/200 lol a w marku na 166x11 mam 1450 punktow :D ...zaraz bujam do sklepu moze jest juz moj r9000 a moze bedzie to 9100 pomyslimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie posiadam R9000 wiec raczej nie bede grafy wymieniab bo po co tracic kase :)

wole poczekac jak lepsze karty stanieja :)

Ja tam zmieniać moge jak rekawiczki poprostu ide do sklepu z grafą i dopłacam różnice do ceny do lepszej :twisted: czyli np teraz mam karte wartą 450 zł a podoba mi sie r9500 PRO za 800 to oddaje starą i płace 350 zł 8)
no to dobry sklep skoro daje ci za stara karte tyle kasy ile warta jest nowka
nie wiem jak jest u niego ale ja mam taki sam uklad tyle tylko ze za karte dostaje tyle kasy ile jest w danej chwili warta .. kolo sprawdza i daje mi tyle kasy za ile on ja moze miec a ja moge brac co chce i nawet nie musze placic tylko slysze oddasz mi jak bedziesz mial a kiedy to bedzie nikogo nie interesi .....ale nadal siedze na tnt 2 wiecie jak sie kreci 140/140@194/200 lol a w marku na 166x11 mam 1450 punktow :D ...zaraz bujam do sklepu moze jest juz moj r9000 a moze bedzie to 9100 pomyslimy
Takie układy są najlepsze :twisted: ciekawe co z tym radziem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...