Skocz do zawartości
wookie85

Problem Z Uzytkownikiem - Drejfus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dzial w razie czego prosze przerzucic.

 

Sprawa dotyczy ogloszenia :

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=253492&hl=

 

Ja zakupilem czesci WC na kwote 550 zl.

Tydzien temu w piatek kasa u niego na koncie , jak napisalem ze robie przelew odrazu odezwal sie na GG.

Wysylka w piatek/sobota jak zdazy.

 

Minal tydzien poza jednym PW ze srode brak jakiegokolwiek kontaktu ( ani gg , ani PW , ani fon ).

Brak paczki. W srodowym PW napisal iz dzis wysyla ( sroda ) , oczywiscie paczki nie ma , zgodnie z ustaleniami na GG miala byc nadana kurierm DPD.

 

Czy ktos moze ma jakis kontakt osobisty z ta osoba ? Badz tez ma jakies info co sie dzieje ? Za wszelkie info bede wdzieczny.

Jest z Biełegostoku.

 

Napisalem mu dzis na GG/PW ze jesli nie odezwie sie do niedzieli i nie wyjasni sprawdz badz nie zwroci kasy w poniedzialek sprawa laduje na policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do niego kilka razy , wypadolo by skontaktowac sie , gdyby wyslal to przecierz moglby podac nr paczki , a prosilem o to bo nie chcialem caly dzien w domu kiblowac. Poza tym przed przelew kontakt bez problemu a teraz zerowy praktycznie. Poczekam do niedzieli , az bedzie laskaw sie w ogole odezwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to napisz mu normalny list polecony za potwierdzeniem odbioru. w liscie napisz mu ze dajesz mu np 7dni na oddanie kasy lub sprzetu i jesli nie zalatwi sprawy idziesz z tym do sadu. jesli to jakis dzieciak to zesra sie i odda kase. jesli sie nie zesra to musisz napisac pozew :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj czlowieku, jezeli paczka wyslana zostala w srode to nie ma 100% pewnosci ze dotrze w piatek! spojrz za okno, sa trudne warunki na drogach i nie koniecznie paczki musza na 2 dzien dochodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TeLe ale jeśli sprzedający siedzi cicho to kupujący ma prawo mieć obawy, w czym problem napisać że wszystko jest w porządku i paczka wysłana, na forum był aktywny wczoraj http://forum.purepc.pl/index.php?showuser=131671

 

EDIT

bycie sprzedającym do czegoś zobowiązuje, osobiście nigdy nie przyjmuje do wiadomości że coś komuś wypadło, powierzam swoje pieniądze to wymagam.

 

na allegro mam przykłady że można sprzedawać nawet po 200 przedmiotów dziennie i każdego informować na bieżąco o statusie transakcji

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie. Wyluzuj. To ze oszczednosci zycia wydales, nie oznacza ze musisz tak panikowac. Ludzie sa ludzmi i czasem im potrafi cos wypasc. To ze nie dal ci znac o opoznieniu to po prostu brak szacunku do ludzi. Wyslij mu list jw. a na przyszlosc spokojnie i nie skacz komus do oczu tak szybko. Na spokojnie, latwiej sie cos zalatwi, bo nikt cie nie oleje.

 

"http://forum.purepc.pl/index.php?act=boardrules

//Orgiusz

CHORE zasady nie ma co , az sie boje znow sygnature dac lol

Jesli nie znasz zasad to czemu piszesz ze sa chore :?:

no bo mi zaraz 10 linijek przekroczysz :D wlasnie przeczytalem stad opinia - wesolego jajka"

 

Rejestracja na forum oznacza znajomosc i akceptacje regulaminu. Kiedys przez to wdepniesz w niezle gu jak przepiszesz na kogos swoj dom, auto, kota i nowe WC do kompa.

 

forum.Purepc.pl - tu wypierzesz swoje brudy, zanim zapytasz rodzicow o rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ma 12 lat wiec nie rozmawiaj ze mna jak z dzieckiem.

 

Ostatnio ktos chcial mnie wydymac na 2800 zl , ruszylo go w koncu jak sprawa wyladowala na forum.

Sam od kilku ladnych lat sprzedaje/kupuje i nigdy takich problmow nie bylo.

 

Po pierwsze od tygodnia kontaktu brak , po drugie klamstwo ze wyslal paczke.

 

Przepraszam chyba mozna miec obawy ze cos jest nie tak prawda ? Zalozylem temat na forum zeby dowiedziec sie , spytac , czy ktos mial znim doczynienia , moze ktos go zna osobiscie i mozna cos mi wyjasnic co jest grane.

 

Komorka oczywiscie wylaczona , pod drugi nr nikt nie odpowiada.

Edytowane przez wookie85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie. Wyluzuj. To ze oszczednosci zycia wydales, nie oznacza ze musisz tak panikowac. Ludzie sa ludzmi i czasem im potrafi cos wypasc. To ze nie dal ci znac o opoznieniu to po prostu brak szacunku do ludzi. Wyslij mu list jw. a na przyszlosc spokojnie i nie skacz komus do oczu tak szybko. Na spokojnie, latwiej sie cos zalatwi, bo nikt cie nie oleje.

 

forum.Purepc.pl - tu wypierzesz swoje brudy, zanim zapytasz rodzicow o rade.

Masz okres kolego? <_<

 

Po 1. Nie zaglądaj innym do portfela.

 

Po 2. Jeśli sprzedawca był aktywny na forum, to raczej "nic mu nie wypadło" i powinien znaleźć te 2min na odpisanie na pm'kę, która rzuca się od razu po zalogowaniu na forum w oczy.

 

Po 3. Ad ostatnie zdanie twojego posta, to patrz na pierwsze mojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawał sie za przedstawiciela Xraypad - rozmawialem dzis przez GG z teoretycznie wlascicielem i okazuje sie ze nie jest nim , chociaz wlasciciel zna go , powiedzial ze spr sie z nim kontaktowac , mowil ze drejfus pracuje/pracowal w komputroniku. Przedzwonilem tam i nie pracuje chociaz osoba ktora odebrala przestawila sie po nazwisku i jak dobrze uslyszalem takie samo jak drejfus chociaz powiedzial ze go nie zna. Dla mnie ta sprawa coraz bardziej staje sie dziwna. Dla mnie nie bedzie tragedii jesli mialbym poczekac ale brak kontaktu i kolejne klamstwa nie wroza nic dobrego.

 

Jest tam jeszcze 2 komputronik tam ktos go kojarzyl i powiedzial ze pracowala taka osoba , podala mi nr do innego pkt i niby tam z kolegow ktos go moze znac ale niestety nr nieczynny.

Edytowane przez wookie85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz poniekad wyjasnila sie troche.

 

Znalazlem do niego odpowiedni numer , odebral , najwyrazniej nie mial ochoty gadac , bo jedyn co sie dowiedzial to ze niby paczki mialy wyjsc piatek/sobota a jego w bialymstoku nie ma po czym odlozyl sluchawke :/ , drugi raz sie nie dodzwonilem.

 

Zadzwonil do mnie podaj szef xraypad i tez pytal sie , wiec sprawe wyjasnilem , powiedzialem ze z nim gadal , sam powiedzial ze spr sie z nim skontaktowac w tyg jesli bedzie sie z nim widzial.

 

Czekam wiec na ta niby wyslana paczke i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie trzeba chłopakowi zrobić wjazd na dzielnice :lol2:

 

ps

dalej zastanawiam się jak wygląda sytuacja u użytkownika lazYb0N który podobno kupił mobo DFi

 

a może Drejfus to lazYb0N :] ...czyli zarejestrowane konto dla zmyły

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam taką osobę osobiście. Nawet jak dostanie kasę natychmiast, to paczkę wysyła po 2 tyg.

Ogólnie mu się nie chcę ruszyć dupska twierdzi, że "koleś poczeka" Unika kontaktu i jak komuś sie uda przypadkowo skontaktować to kłamie w sprawie paczki. Nie jest oszustem bo paczke kiedyś wysyła, ale nie jest też poważnym kontrahentem.

 

Niektórzy są troszkę inni...

 

Zaczekaj jeszcze trochę (z tydzień) potem żądaj zwrotu kasy, a jesli nie otrzymasz to wstepujesz na drogę prawną.

 

Niestety jest ona długotrwała i o dziwo nie gwarantuje 100% zwrotu wyłudzonej kwoty. Taki kraj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wstrzymać sie z takimi komentarzami do wypowiedzi samego Drejfusa.

Chyba nie liczysz na to że ten koleś się tutaj odezwie? :lol: Z takimi kolesiami to krótko za mordę. Rozumiem, że jest w stanie wysłać paczkę "dopiero za tydzień", ale niech powie to w twarz (w ucho) a nie ściemnia że paczka już poszła. No LUDZIE :26:

Nienawidzę krętactwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość venus-victrix

Z tego co mi wiadomo, oddał paczkę do wysłania dokładnie tego dnia, kiedy miał ją oddać. Paczki mają to do siebie, że nie są wysyłane światłowodem, i potrzebują nieco czasu. Przestańcie się pienić - szczególnie ci, których sprawa nie dotyczy.

 

Chyba nie liczysz na to że ten koleś się tutaj odezwie? :lol:

Tak. On się tutaj nie odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, oddał paczkę do wysłania dokładnie tego dnia, kiedy miał ją oddać. Paczki mają to do siebie, że nie są wysyłane światłowodem, i potrzebują nieco czasu. Przestańcie się pienić - szczególnie ci, których sprawa nie dotyczy.

Tak. On się tutaj nie odezwie.

 

bezczelne to bylo z twojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjasnienia dzis z nim rozmawialem na gg , paczki dzis ma zostac wyslana , o ile byla to sie dowiem jutro czy mi rano zdazy podac nr paczki bo prosilem.

 

Miala byc wyslana we srode , i ja dostalem info ze zostanie , wiec jesli ktos mi mowi ze wysle to wysle a nie ze da komus kto moze to zrobi to sa dwie rozne rzeczy i jak widac tu ktos dal ciala bo nie wyslal w tamtym tygodniu w ogole. Umawialem sie na wysylke w dniu wplaty badz nastepnego , oczywiscie nie liczylem ze sie uda ale jednak , natomiast nie myslalem ze caly tydzien nie uda sie faktycznie wyslac.

 

Tak czy owak jak juz pisalem sprawa wyjasniona. Zeby bylo tez jasne nie zakladalem ze drejfus to oszust. Temat powstal z innego powodu i podzialal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...