Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

lezy jedna takowa u mnie na biurku wlasnie. jakas taka gola ta karta :]. malo elementow. ciekawe co to jest warte.

Dokladnie czekamy na fotorelacje :) bo nie mma grafik w kompach i teraz czekam co tu zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja również czekam już na swoim GMA 950 (8600 GT poszedł w ludzi) :) Chociaż nie jestem pewien, czy mi nie starczy mobilny 8600 GT, na którego od dłuższego już czasu ostrzę sobie zęby. Już nie te lata- grać się nie bardzo chce jak kiedyś ;)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU trochę taniej.

 

Trochę mi żal ludzi ,którzy sprzedają 8800GT by kupić 9600GT(spotkałem sie z tym na zachodnich forach) :lol2: ale marketingowcy, to chyba jedyne stworzenia prócz szczurów ,które przetrwają na ziemi -gdyby zdarzyła sie jakaś katastrofa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pomysl sobie ze bedziesz ją miał jako 1wszy w POLSCE damage_wall.gif

Jak to mowia Zal.pl :P....

Heheh a tak powaznie to niezle dowalil cene 1k zł :) karta ktora ma kosztowac 360 zł :) no coraz lepiej jest widze z ludzmi ja tam teraz czeka m na tym 6600 jeszcze cos do drugiego kompa kupie tez cos z seri 6 i mam w [gluteus maximus].. czekam miesiac :) i moze sie cos kupi w sensownej cenie i tak nvidia w sumie poleciala w sumie w sobie bola ludzie placili po 1500 zł za GTS'y i wiecej za GTX a tu taki 8800 GT drownuje prawie GTX ;] no ale coz :) to jest postep teraz mam w kompie 6600 i patrze na GPU-z a tu technologia wykonania 105 nm :D ostro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU trochę taniej.

 

Trochę mi żal ludzi ,którzy sprzedają 8800GT by kupić 9600GT(spotkałem sie z tym na zachodnich forach) :lol2: ale marketingowcy, to chyba jedyne stworzenia prócz szczurów ,które przetrwają na ziemi -gdyby zdarzyła sie jakaś katastrofa :D

Tylko czekać na używane 8800gt za 550zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 8800 ultry w dziale " co kupić " porównywane z nowiutkimi , low-endowymi geforce'ami 11200gs , za 250zł nazywane starymi mało wydajnymi "jak na dzisiejsze czasy" , gorącymi trupami XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast prowadzić bzurne dysputy o cenach przyszłych i przeszłych, proponuję od siebie garść fotek i wyników marków. Jak dla mnie, za te pieniądze karta bardzo przyzwoicie się zapowiada. Przy zerowym OC (ani riva tuner ani atitool nie pozwalają póki co), padliniastym cpu (eist :lol: ), testowym śmieciowym XPku, fabrycznych sterach... następujące punkciki.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

fani gierek na dniach pewnie dostaną słupki i wykresy na pclabie :lol:

 

sama karta skromna raczej:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Mało elementów, może nie będzie się psuć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ta cena 699 to tylko chwilowa, i niebawem wszystko się unormuje :P bo jak nie to ta karta nie ma szans z taką ceną bo jest niewiele gorsza od 8800GS która kosztuje 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadek ceny dla nowego produktu to jak zwykle kwestia czasu. W szybszym spadku cen 9600gt chyba pomoże wczorajszy ruch ATI :) :

 

"AMD na dzień przed premierą kart GeForce 9600GT obniża ceny swoich produktów opartych o układ RV670. Radeon HD 3870 potanieje z 245 USD do zaledwie 189 USD, a słabszy model HD 3850 z 199 do 169 USD. W ten sposób firma zamierza skuteczniej konkurować z produktami NVIDIA i nie stracić rynku, który powoli udaje się odzyskać dzięki najnowszym kartom. Nam klientom pozostaje się tylko cieszyć z konkurencji i niskich cen."

 

http://www.frazpc.pl/news/20025-AMD_obniza...adeonow_HD_38x0

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalem i napisalem do tego typa co sprzedaje 9600GT na allegro za 1000zł czy uwaza ze ktos to kupi :D

Trzeba było dodac ze nowa 650, a jego jest bez gwary (USA) czyli warta 500zł góra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Widze że z PCB chyba znikł ten badziewny buzzer który można spotkać na referencyjnym PCB w 8800 GT. Może wreszcie będzie cisza pod obciążeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...