Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Niesysty wtajemniczeni wiedza, ze oszustow i cwaniakow nie brakuje. Wlasciwie dlaczego za takie posty nie ma % lub banów? Popol pisze dosc wyraznie, ze czeka na zaprzetsanie produkcji 8600gt zeby spalic swoja karte i dostac nowa i lepsza w ramach gwarancji. Takei zachowanie jest nie tylko karalne (czyli juz powod do bana),a le tez szkodzi wszystkim uczciwym uzytkownikom, ktorzy placa wliczone w ceny kart wyzsze koszty serwisowania...

Soreks , ale ja odbije pileczke. Sprzedali mi Palita 8600GT. Ma uwalony TV OUT (piesze na podstawie postow , u siebie nie sprawdzalem jeszcze bo po prostu sie boje , a chcialoby sie uzywac tego i miec w razie odsprzedazy na allegro 100% pewnosc , ze karta jest sprawna i nie sprzedaje sie jakiegos bubla , z ktorym beda pozniej problemy , tymczasem nie ma lekko) , jest to wada fabryczna. Uwazasz , ze tutaj czyms sie "roznimy"? Mam prawo do sprawnej karty , za to zaplacilem , a skoro sprzedawali z wadami fabrycznymi to niech albo oddadza noweczki sprawne , albo kase. Przez to lekkie zatajenie prawdy wiekszosc z nas bedzie miala pewnie przeprawe z pseudo serwisami sklepow , gdzie nabylo sie ten sprzet. Ja ze swoim mialem juz 3x przy okazji innych sprzetow i za kazdym razem problem bo u nich niby dziala (co mnie obchodzi opinia nieautoryzowanego serwisu , nadto pamietam jak im dzialaly moje pamieci , az okazalo sie , ze dziwnym trafem nie potrafili tego sprawdzic i dostalem nowki) Wybacz ale wydymali nas ta tym to i my ich mozemy tez bo nie mam sprawnego sprzetu. Co z tego , ze gry mi dzialaja , jesli odsprzedam to na allegro a koles powie - soreks , tv out mi padl....

 

Zreszta jakich oszustow , to palenie sprzetow wzielo sie wlasnie wprost ze sklepow , ktore czesto na serwisach glownych wymuszaja w ten posob wymiane sprzetu...wiecej nie pisze.

 

Kto tu pisze o spaleniu sprzetu . Tutaj masz czysta i uczciwa furtke. Podlaczasz tv outa i : "panie , nie dziala" ; to fakt.

 

Co nie zmienia faktu, że jak spalisz 8600GT to nawet za rok dostaniesz z gwarancji właśnie taką kartę... Tych kart jest tyle na rynku, że jeszcze dłuuugo będzie można kupić nówki sztuki.

Nie do konca. To co dostanie zalezy od bufora firmy , a przede wszystkim od ilosci czipsetow jakie ma serwis na stanie ,a z tym rozowo nie jest. Do dzis mozesz kupic 7900. Uwazasz , ze to sie naprawia? Nic z tego , nie ma juz dawno czipsetow do tego , wymieniaja na 8600GT/GE itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze tez mi chodziło o tego nieszczesnego tv-out'a, gdy po jego uzyciu pada wiekszosc kart z serii 8600gt... Nie mam zamiaru sprzedawac tej karty na allegro, bo potem bede miał wiecej problemow, niz jezeli jakbym dostał inna z gwarancji.

 

Mi sie nie spieszy, poczekam do wakacji, potem bede "działał" (zreszta zapewne nie tylko ja)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mi sie nie spieszy, poczekam do wakacji, potem bede "działał" (zreszta zapewne nie tylko ja)

Kazdy tak zrobi bo po prostu oszukano nas.

 

przeciesz to prawie kazdy z spolecznosci purepc z 8600 zrobi to!

 

poprostu chca miec dobry TV-OUT

Dokladnie , tymczasem mamy loterie bo albo dziala albo padnie. Odsprzedaj pozniej taka karte na Allegro. Nie ma sensu bo bedzie pozniej problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolega mnie prosił o złożenie mu zestawu i wybór padł na 9600gt.

Chłodzenie zostanie seryjne, tak więc fajnie gdyby grafika była cicha.

Osobiście bym zdjął plombe, ale wiecie - niechce mieć póżniej nieprzyjemnosci ze strony kolegi :)

Jestem w kropce, bo nigdy nie miałem w lapach zadnej 9600gt.

Co myślicie na temat głośnosci Gainward'a (tego tanszego) lub MSI?

W otido.pl moge go tanio dorwać i osobiscie odebrać, tylko nie wiem czy nie bedzie wyć:/

Może warto doplacic do 9600gt gainwarda Golden sample? Chlodzenie wydaje sie być cichsze lub evga 675/1800 ?

 

Golden sample

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Helm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh wiem o tym, tak to każde chłodzenie można skręcić ale czy to oznacza, że jest ciche? Nie.

Poza ciszą zależy mi też na wydajności, żeby troche podkręcić grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znana firma MSI na corocznych targach CeBIT zaprezentuje kartę graficzną GeForce 9600 GT. W nowości nie byłoby niczego dziwnego gdyby nie posiadała aż 2 GB pamięci. Produkt będzie charakteryzował się referencyjnymi częstotliwościami taktowania. Z pewnością tak pojemna pamięć nie wpłynie znacząco na końcową wydajność rozwiązania. Cena pozostała tajemnicą.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez robowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam pytanie... orientuje sie ktos, czy takiego 9600GT co jest w promocji w Vobisie dostane w Bydgoszczy? bo nie wiem czy warto mi isc do Vobisu i spytac, bo z tego co pamietam to te tanie 8800GT mozna bylo kupic tylko za posrednictwem strony/telefonu

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Możesz zamówić przez stronke i wybrać odbiór osobisty. W przypadku 8800 GT Gigabyte to była konieczność, jak sie przeszedłem do salonu to koleś powiedział że karta tylko dla klientów sklepu internetowego. W gazetce taka wzmianka widniała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie wlasnie zauwazylem, ze mozna wybrac filie sklepu i wtedy nie placi sie kosztow przesylki (17 zl)

 

no to moze jutro zamowie karte, ale pierw musze zobaczyc czy mi sie zmiesci w budzie (mam specyficzna) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie wlasnie zauwazylem, ze mozna wybrac filie sklepu i wtedy nie placi sie kosztow przesylki (17 zl)

Jak się wpłaci przedpłatę na konto Vobisu to kurier będzie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekwie prezentuje sie ten ECS http://guru3d.com/article/Videocards/501/8 . Pasywne chłodzenie, podniesione zegary.Montujemy na to wentyl 12cm i krecimy dalej :D Szkoda ze u nas nie mozna takiego kupic.

Przynajmniej wiadomo że na 9600GT da się zamontować bez problemu Accelero S2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a co sadzicie o tym POV :)

jak u nich w razie czego z gwarancja.. interesujaca propozucja 509 + kurier ( chyba 15 -17 zł ) to sie juz oplaca brac.. jak myslicie .. czy czekac dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna okazja ten POV z Vobisa. Moim zdaniem warto brać,wygląda przyzwoicie. Sam myślę żeby go kupić ale jeszcze nie teraz a za jakieś pare miechów ;]. Tymbardziej jest to dobra oferta bo Vobis jest zaledwie parę kilometrów ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...