Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Ten sklep jest super pod względem cen tak jak KomBo, bo nie mają nic na stanie tylko wszystko biorą z Action.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że KDO bierze wszystko z Action. Jeśli już kupować, to najlepiej teraz jeśli jest jeszcze cała (31 sztuk) partia dostępna, bo potem może się okazać, że trzeba będzie czekać na dostawę mimo tego, że rzekomo jest dostępna (ja tak miałem ze swoim 8600gt sonic+ i czekałem ponad tydzień).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ceny unormują się na poziomie 500 zł, bo taniej chyba już nie będzie tzn za parę miesięcy ale póki co to chyba już optymalna cena.

 

Jednak bedzie :wink: http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&amp...mp;&u=10815

 

Tylko szkoda ze narazie w sklepie cieszacym jedna z najlepszych opini na necie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak bedzie icon_wink3.gif http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&amp...mp;&u=10815

 

Tylko szkoda ze narazie w sklepie cieszacym jedna z najlepszych opini na necie icon_biggrin3.gif

Ceny 9600GT lecą , a 8800GS ceny nie spadają. Poczekam jeszcze z tydzień i coś będzie trzeba wybrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vobisie promocja się już skonczyła. Przynajmniej znikła że strony informacja odnośnie ceny i dostępności. Ja też się napaliłem na 9600GT a że jestem w stanie poczekac 2 tygodnie więc cena powinna troche spaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie paczkę z Vobisu z 9600GT POV i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, karta w 3D bardzo głośna, ale w 2D błoga cisza, super nie spodziewałem się tego a przesiadam się z pasywnego 8600GT;) Oczywiście jest to referencyjna karta z referencyjnym chłodzeniem (oparte jest na heatpipe odziwo- wystarczająco wydajne i ciche nie trzeba zmieniać) Może jeszcze dzisiaj pobawie się w O/C, musze wybrać coś dla siebie bo na biurku mam 8800GS Gainward Bliss 384MB i POV 9600GT 512MB i chyba wezmę POV choćby ze względu na ciszę, bo Gainward pod względem głośności jest tragiczny wyje jak Delta 8000RPM nawet na 5v jest głośniejszy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny 9600GT lecą , a 8800GS ceny nie spadają. Poczekam jeszcze z tydzień i coś będzie trzeba wybrać :D

8800GS i 9600GT raczej przestanie tanieć na dniach. Zobaczcie sobie cenę 8600GT - ta karta w dalszym ciągu kosztuje 300 zł, a taki 88GS jest od niej ponad 2x szybszy, a kosztuje tylko 50% więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzal ktos przyrosty po kreceniu przez pci-e?

 

podobno sie skaluje i fillrate rosnie..nie wiedzieć czemu

posiadaczy chcialbym o info, do jakich wartosci się kreci na stocku rdzeń.

 

bo 500zł, plus skrecenie na 700-750 jest dla mnie ciekawszą alternatywą niż 8800gt i cena 650-700zł.przynajmniej tak sądze, na kasie nie śpię

Pozdro

 

btw-karte kupuje pod katem cod4 only(przynajmniej w tej chwili :) ), rozdzialka natywna dla 22" mnie interesuje, niekoniecznie z AA

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze sobie rozumuję że skoro wchodzi arctic S2 to wejdzie też S1 ?? dołożyć takiemu 120@ 400rpm, posmarować clp i raczej temp nie będzie ograniczać karty :)

(wydaje mi się, że) źle rozumujesz. S2 i S1 to dwie zupełnie inne bajki, z innym rozstawem otworów.

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzal ktos przyrosty po kreceniu przez pci-e?

 

podobno sie skaluje i fillrate rosnie..nie wiedzieć czemu

posiadaczy chcialbym o info, do jakich wartosci się kreci na stocku rdzeń.

 

bo 500zł, plus skrecenie na 700-750 jest dla mnie ciekawszą alternatywą niż 8800gt i cena 650-700zł.przynajmniej tak sądze, na kasie nie śpię

Pozdro

 

btw-karte kupuje pod katem cod4 only(przynajmniej w tej chwili :) ), rozdzialka natywna dla 22" mnie interesuje, niekoniecznie z AA

Bo po podkręcaniu PCI-E podkręca się rdzeń :lol: Zobacz na poprzednich stronach, jest link do arta na vr-zone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi!

Czy zdejmował ktoś już plombe z Palita?

Na wcześniejszych stronach pisał ktoś, żeby wygrzać grafe i żyletką ją zdjąć. Są to czyjeś domysły, czy faktycznie już ktoś tak robił?

Jutro jade po odbiór grafy i nie wiem czy decydować się na nią, czy nie doplacic ~50zl do czegoś bez plomby.

Gdzieś wyczytałem, że chłodzenie niby jest cichsze od tego referencyjnego/Galaxy, ale i tak wolałbym zmienic na Accelero S2.

Edytowane przez Helm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze Vobis zaskakuje :]

juz bylem lekko zawiedziony bo przez 2 dni nie bylo tego POV'a dostepnego i juz myslalem ze nie bedzie a tu dzisiaj patrze malo tego ze POV znowu dostepny to jeszcze ASUS w tej samej cenie :D

 

teraz nie wiem ktorego brac ASUS czy POV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem POVa w Vobisie i zaskoczyła mnie kulturką.W 2D nie słychać jej wcale, temperaturka 39*C, przy graniu temperatura nie przekracza 62*C,wentylek trochę słychać ale niezbyt głośno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...