Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, ze ja mam accelero "przechodnie" z 8600, ale nie robmy juz offtopa ;) A co do s2, to zaryzykowalbym stwierdzenie, ze takie chlodzenie za taka kase to "interes zycia".

 

E: Szukałem w sieci, ale nie znalazłem - jaka dlugosc ma to zmodyfikowane PCB od Palita? Też ~23cm, tak jak referent? Bo wydaje mi się trochę krótsze, ale może to złudzenie optyczne.

 

Btw,

 

2941057[/snapback]

Ale nie polecam Palita, OC tragiczne! Ati Tool 0.26 sypie artefaktami po kilku sekundach, przy (tylko się nie śmiejcie, ok? <_< ) 700 MHz na rdzeniu! Przynajmniej wiadomo skąd ta cena, na czymś musieli oszczędzić. Zastanawiam czy ta karta w ogóle się podkręca.
:lol:

 

A jak w tym momencie ustawione shadery i memki ?

 

Moja inno3d bez problemu śmiga na 760/2000/2250, bez żadnych modów etc. Może jednak te ref PCB nie jest takie złe ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dł. to 21 - 22 cm. Komputronik.

 

Ale nie polecam Palita, OC tragiczne! Ati Tool 0.26 sypie artefaktami po kilku sekundach, przy (tylko się nie śmiejcie, ok? <_< ) 700 MHz na rdzeniu! Przynajmniej wiadomo skąd ta cena, na czymś musieli oszczędzić. Zastanawiam czy ta karta w ogóle się podkręca.

No to mi niezlego cwieka zabiłeś... Skonczy sie na tym, ze oleje 9600 i kupie 8800gt ;/ Dzieki za info odnosnie pcb.

 

@Lanc - dzięki :)

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz napięcia na 12v przy obciążeniu ? Bo możliwe, że po prostu zasilacz nie daje rady, dlatego są arty.

 

EDIT: Nie zauwazyłem Seasonica, tylko FSP350 ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem najnowsze stery. Kręcę RT i sprawdzam ati tool. I artefakty nadal są. Na def nie widziałem, ale przy 680 były. pierwszy raz trafiłem takiego gniota <_<

Czyli co ? 9600GT od Palita to po prostu kaszana ? Chcę kupić taką kartę i jak zawsze wiadomo najtaniej :D a tylko Palit ma jak na razie dobre ceny, no ale jak tak to wygląda no to nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm niech ktoś inny się wypowie co posiada 96GT od Palita wer non Sonic

 

bo jak z o/c tak tragicznie to kijowo nie oplaca sie brac palita dla o/c maniaków :D

Edytowane przez FlywiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy najlepiej na referencyjnym PCB...

 

Ref PCB wyklucza vmody, także karta tylko dla tych co nie robią vmodów ;]

 

EDIT: Mam inno3D na ref PCB, OC świetne, nic nie piszczy w 2D, no i nie jest aż taka strasznie droga.

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Referencyjne karty to chyba można tylko Asusa i POV polecić, są w Vobisie po 509 zł, ale ostatnio ktoś pisał na forum że miał problemy z tymi kartami :) teraz to sam nie wiem czy zakup najtańszego 9600GT jest opłacalny :P widziałem że 8800GS od Asusa nieźle staniał a to bardzo fajna karta.

Edytowane przez AlienMks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi się niechce wieżyć ze tak słabo idzie ten Palit 9600GT

Zawsze się może jakaś padaka trafić... Trafiały się 8600gt sonic+, ktore nie mogly przeskoczyc 670 na rdzeniu. Dlatego trzeba poczekac na więcej opinii. Wersja sonic to niestety bardzo nieoplacalny interes - za niecałe 100zl wiecej mamy 8800gt. Btw lepiej popraw te orty, bo strasznie rażą ;)

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma możliwość przetestować było by fajnie, możliwe że rzeczywiście lipe trafiłem.

Moja teoria to że palit bardzo zaniżył napięcie na rdzeniu, dlatego nie ma OC. Temp w stresie to max 57*. A napięcie zaniżone bo kiepska elektronika i więcej by karta nie dała rady. To taka moja toria spisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak z tym palitem? Czy inni mogą potwierdzić, ze to taka padaka jesli chodzi o oc? Zastanawiam sie, czy nie sprzedać 86gt, poki jakos sie jeszcze trzyma cenowo... Dokładać 40zł do 9600gt palita czy wziąć 8800gs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...