Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Heh Woj84, wczoraj juz prawie kliknalem "zamawiam", ale zanim to zrobilem, zobaczylem Twoj post o palicie, no i padlo na 8800gt galaxy ;) Jednak macie rację - 9600 za 460 zł to (jeszcze) za droga zabawka, zeby byla oplacalna. Do tego dochodzi piszczenie i loteria, jesli chodzi o o/c.

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dziś jestem posiadaczem tej karty.w moim radku 1950pro zdechło wyjście DVI i postanowiłem zmienić kartę a radka oddać na gwarancję i następnie sprzedać.kupiłem gigabyte referencyjną i na razie jestem zadowolony,skok wydajnościowy między 1950pro a 9600gt jest wyraźny.karta po podłączeniu trochę hałasowała ale już jej przeszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napięcie zaniżone bo kiepska elektronika i więcej by karta nie dała rady.

Na pewno tak ;]

Tak było w przypadku serii 7600GS i 7300GT. Standard 1.2V, a karta przy 1.4V już strasznie piszczała i przy takim napięciu na codzień mi zdechła. Przypomnę, że standardowe V dla 7600GS to 1.3V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna recenzja się ukazała

http://pcarena.pl/page/82511/ASUS-GeForce-9600GT-prawie-jak-Gladciator-/

chlopaki to jak to jest ... brac palita czy gainwarda ( tego: http://www.megadeal.pl/product_info.php?info=p4100 ) ??

 

czy wejdzie na nie accelero s1/s2 ?

 

pozdrawiam

teraz to ta sama firma więc nie ma różnicy :wink:

ja się przymierzam do gainwarda golden sample. Ma chyba najlepsze chłodzenie z wszystkich 9600GT, lepsza pewnie będzie tylko MSI - na niedawnym cebicie zaprezentowała karte z 4-ma heatpipe'ami

Edytowane przez shafran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pisków na 9600GT...

 

Posiadam Gainwarda 9600GT Golden Sample. Co do chłodzenia to jest bardzo dobre jesli chodzi o wydajnosc (wiatrak na 25% i 35st w idlu, do 50 st w obciązeniu). Niestety karta piszczy i ma to bezposredni związek z zasilaniem wiatraka. Powyzej 30% obrotow zaczynają piszczec cewki :angry: Planuje odłączyc całkowicie wiatrak z karty i podepiąć pod ręczny regulator obrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w nastepnych rewizjach to poprawią... Dziwna sprawa, przeciez jest to defekt latwy do wylapania i wyeliminowania, jakim cudem takie cos przeszło testy fabryczne? Z tego, co piszą ludzie, duży odsetek tych kart piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy ktos z posiadajacych 9600gt moglby podac jaki jest rozstaw otworow po przekatnej i jakiej srednicy sa otwory??

Mam zamiar dostosowac starego Abadona Lite.Mysle ze na rdzen w 9600 powinien wzupelnosci wystarczyc.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko czy jest duza roznica wydajnosci miedzy Galaxy a Palit 9600GT ??

Przy identycznym taktowaniu roznice zapewne mieszcza sie w granicach bledu pomiaru. Lepiej zwracac uwage na chlodzenie, (nie)piszczenie oraz ciszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie to galaxy ma pcb to jest ich autorskie czy referencyjne?

A wbiłeś na tą stronę proline ?

 

Jak byś wbił to byś zobaczył w opisie, że karta ma PCB design by Galaxy + dual bios + lepsze kondzioly + Samsungi 1ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zaopatrzylem w en9600gt, na wstepie pisze ze procki e21x0<=3.3GHz ograniczaja tą kartęOC na szybko 780/1950/1100

 

wieczorem jak bede wstanie to zrobie screeny itd itd

chyba w markach,3.0-3.2Ghz styknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pokutuje myślenie że procek to chyba nim słabszy tym lepszy,, niedługo się każdy przesiądzie na celerona i jeszcze mu zrobi downclocka ;p

Dlatego masz E8400 do "x800 hehe" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pokutuje myślenie że procek to chyba nim słabszy tym lepszy,, niedługo się każdy przesiądzie na celerona i jeszcze mu zrobi downclocka ;p

Bardzo dobre myslenie, ludzie zmądrzeli najwyraźniej.

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2945135 - post maxforce'a z testami mowi wszystko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...