Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

To przeczytaj następny duży post o tym, że w COH proc ma bardzo duże znaczenie i że wyniki maxforce'a są złe ;]

Moze roznice są troche wieksze, ale kazdy gracz wie, ze jak ma do wyboru kupienie lepszej grafy lub lepszego proca (a ma juz c2d), to wybiera to pierwsze ;) Sorry za ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje x800 robi mi rfactora full w 1680 i karta jeszcze po przesiadce z opterona @ 3100mhz dostała sporego kopa ;p

 

nie gram w gry, nie bawie się w marki,, pi sie podniecałem niecały tydzień

 

nie lubie grzebać w kompie na szybko a na dłużej nie mam czasu,, więc kolejna zmiana sprzętu pewnie za rok,, stąd - opłaca mi się pogłaskać moją próżność i żeby mnie nie korciło walnąć coś z zapasem ;)

 

9600 kupie w tym samym celu i za rok sprzedam ze szczerym ~praktycznie nowa, nieużywana. bo co powiem jak przejde na niej jedną grę a odpalę 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poki co moge polecic asuska z glaciatorem - chlodzenie BARDZO ciche i wydajne - widac wyzej na moich screenach, a OC ~775/1950/1100

 

2946882[/snapback]

warty jest 9600GT swojej ceny? tj ~500zl ? czy mimo wszystko cena ciągle zbyt wygórowana ?
Przy cenie ok. 500 zł 96GT jest jak najbardziej warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ma lepsze/cichsze chlodzenie ??

 

i tak trzeba wydawać $ na nowe chlodzenie to nie lepiej wziac karty ciut drozszej z lepszym chlodzeniem i pewnoscia OC?

To już lepiej dopłacić do Galaxy, który nie jest na referencyjnym PCB (asus to referat innego koloru po prostu). Ref PCB = 0 vmodów.

 

EDIT:

Galaxy 9600GT @ 785/2000/2200 - bez problemów ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem POVa 2 tygodnie temu (vobis), ale peceta złożyłem dopiero dziś i okazuje się, że karta piszczy;/ Słyszalne to jest dość wyraźnie z odległości mniejszej od 1m. Czy z tego powodu mogę reklamować grafe? Wydajność ma całkowicie wystarczającą na moje potrzeby (21200 3dmark05), ale cisza przede wszystkim. Może by mi się udało wymienić ją na asusa?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ladnie - w wolnej chwili pobawie sie tym XtremeTuner'em :P

Riva Tuner jest ładniejsza ;]]]

 

vMem pencil do Galaxy jest banalny, teraz trzeba jeszcze wyczarować vGPU ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie ;]

 

vMEM default to 1.95v - karta robi na tym 2200Mhz mem, na 2250 są arty w Ati Toolu.

vMEM 2.05v - robi 2270 bez problemu. 2280 - co parę sekund wyskoczy mała kropeczka w oknie ati tool'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uciągnie, bo ma mała linię 18A. U mnie nie uciągnął E4300 @ 2.8, 2GB Crucial 667, 8600GT @ 800/2200 MHz i 160GB.

dziwne, bo kolega ma identyczny zestaw, tylko e2160 krecone na 2,9 i mu smiga bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie ;]

 

vMEM default to 1.95v - karta robi na tym 2200Mhz mem, na 2250 są arty w Ati Toolu.

vMEM 2.05v - robi 2270 bez problemu. 2280 - co parę sekund wyskoczy mała kropeczka w oknie ati tool'a.

Całkiem niezły wynik. :D Coś mi się wydaje, że jednak postawię na Galaxy i z miejsca robię mu vMem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam potem jakieś 2.2v i myśle, że 2350-2400 bez problemu ;]

 

Aktualnie szukam vGPU :P

Zarzuć linkiem z tego "sposobu" na vMema (jeśli z takiego w ogóle korzystałeś ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Odebrałem dziś grafe a dokładniej GAINWARD GeForce 9600GT Golden Sample z tego sklepiku

Klik

i musze powiedzieć ze w pełni jestem zadowolony, choć pewnie niektórzy powiedza ze za drogo, ale trzeba zwrócić uwagę jeszcze na wyposażenie chłodzenie i możliwości. Karta jest naprawdę cichutka nic nie piszczy wyjście hdmi pod plazme i optyk pod zewnętrzny amplituner. Nie musze sie bawić w dokupywanie jakiś optycznych kabelkow które tez troszki kosztują i full gierka Tomb Raider Anniversary.

Co do podkręcania to karta jest juz fabrycznie podkręcona rdzeń 700/shader 1750/memory 1000 ale i tak jeszcze idzie wyzej :) bez artów wyciagnolem z niej 800 na rdzeniu/2000shadery/i 1175 na memory. Zobaczymu co sie podzieje jak zaloze na nia chlodzonko wodne :)

Wyniki z 3dmark 2006

Dołączona grafika

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...