Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik masz w normie.Ja na swoim 9600GT 770/2200 mialem ponad 11k.Ciebie proc hamuje, moje 3,1Ghz to u Ciebie powinno byc z 3.4-3.5Ghz

To by tłumaczyło wszystko, np to ze po zmianie z X1950PRO w Wowie dostałem 10fps...

W takim razie co zrobić, bo proc więcej iść nie chce a napiecia tez sie nie da podniesc? Zaznaczam ze na P2 mnie nie stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...no jezeli nie stac Cie w tej chwili na Phenoma,to narazie bym chyba nic nie robil.Ja wprawdzie zmienilem 6000+ na 7750+,ale to bardziej dla sportu.Jezeli zalezy Ci tak bardzo na tych kilku pkt wiecej,to jedyne wyjscie kupic wlasnie Kume i modlic sie,zeby poszla na te 3,2-3,3Ghz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy 9600GSO ASUSa w wersji TOP i zwyklej rozni sie tylko i wylacznie taktami ?? Czy moze wersja TOP ma jakies lepsze pamieci, czy wieksze napiecia ? Pytam, bo mam do kupienia w Emarket zwykla wersje ( http://www.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C6502916 ), a w Proline w tej samej cenie (jak tam doliczyc wysylke) wersje TOP http://proline.pl/sklep.php?prodid=ASUS+EN9600GSO+384+T . Problem w tym, ze juz drugi dzien nie moge sie do zadnego sklepu Proline we Wrocku dodzwonic, wiec szczerze mowiac mam ich gdzies, bo nie mam kiedy tam jechac raz, zeby zamowic, a dwa zeby jeszcze pozniej odebrac.

Zalezy mi na taktach 700/1700/2000, bo takie chce wgrac do BIOSu karty. Realne to w przypadku zwyklej wersji ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę mojego geforca i nadal mam maławo pkt. w 3d marku.

 

mój wynik to : 12167 w wersji 06.

 

A sprzęt mam właściwie taki sam:

http://service.futuremark.com/resultCompar...reResultType=14

 

Jedynie mój proc podkręciłem do 3500 mhz. I tak teraz mi wywala po 4 min orthos. Jakim cudem koleś uzyskał 16000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje kupić taką karte http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-1120. Może mi ktoś doradzić czy to będzie dobry wybór? Może ma ktoś taką i powie jak jest z wydajnością w grach?

Mam tą kartę też niedawno kupiona w icomp i sprawuje się całkiem nieźle temperatury całkiem niezłe jak na takie chłodzenie a o/c bez problemu 740/1800/1040 i tak jak już kolega wyżej powiedział nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą kartę też niedawno kupiona w icomp i sprawuje się całkiem nieźle temperatury całkiem niezłe jak na takie chłodzenie a o/c bez problemu 740/1800/1040 i tak jak już kolega wyżej powiedział nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz

masz wersje zwykła czy "TOP" ? Temperatury dokładniej jakie po OC? Żadnych artefaktów, wysypywania do windy w grach? sorry że tyle pytań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja zwykła temperatury największe podczas benchmarków lub gier to miałem 69, koło 38-44 przy windzie, full stabilnie przy większych taktach shaderów wysypuje się prawie natychmiast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co się zastanawiają nad wyborem 9600GSO z ASUS z 384MB i 96SP. Warto brać tą kartę, mi crysis warhead śmiga na detalach entuzjasty pod DX9, ale dla wydajności lepiej ustawić opcję Object Detail i Cienie na Gracz, resztę można zostawić na Entuzjaste. Wtedy masz płynność, jeżeli masz do tego jeszcze odpowiedni sprzęt :D

 

Dziwi mnie tylko jedno: Czemu mój kolega, co ma C2D E7200 na stocku i 9600GT od GB z taktami 720/2000MHz ma tyle Marków co ja na 3.4GHz i stock na karcie GSO. Czytałem że teoretycznie jest lepsza od GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co się zastanawiają nad wyborem 9600GSO z ASUS z 384MB i 96SP. Warto brać tą kartę, mi crysis warhead śmiga na detalach entuzjasty pod DX9, ale dla wydajności lepiej ustawić opcję Object Detail i Cienie na Gracz, resztę można zostawić na Entuzjaste. Wtedy masz płynność, jeżeli masz do tego jeszcze odpowiedni sprzęt :D

 

Dziwi mnie tylko jedno: Czemu mój kolega, co ma C2D E7200 na stocku i 9600GT od GB z taktami 720/2000MHz ma tyle Marków co ja na 3.4GHz i stock na karcie GSO. Czytałem że teoretycznie jest lepsza od GT.

Szybsza od GT jest wersja GSO 768MB. Wynik kolegi jest całkiem zrozumiały, on ma 512Mb 256Bit i mniej SP, ty tylko 384Mb 192Bit ale za to znów więcej SP, także wydajnościowo są porównywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już na swoim 9600GT max, wąskim gardłem okazuje się już chyba tylko procesor - 6000+@3GHz. Dochodzę na zegarach 720/1800/1900 do 10125 pkt. - 3DMark06 - i to już praktycznie koniec... bo co tu pisać jak za chwilę podkręcam kartę: 770/1850/2000 i zysk to praktycznie 100-150 pkt.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam ASUSA 9600gso TOP 384mb. Zrobiłem vgpu moda z def. 1.2v podniosłem napięcie do 1.31v i karciocha śmiga stabilnie na 800/2000/2200mhz(gpu/shader/mem). Nie mogę osiągnąc więcej niż 820mhz core nawet na 1.36v. Możliwe ze już skończyły się jej możliwości?. Wykluczam zasilacz, słabe chłodzenie czy słabą sekcję zasilająca gpu. Kontroler napięcia to L6713A. Ma ktoś jakiś pomysł? Przy jakim v jest OVP?

 

Edit: Wystrugałem jeszcze taki mały radiatorek na mosfety B-)

post-168992-1244141792_thumb.jpg

Edytowane przez brisbane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...