Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm....

 

9600GT według NV ma kosztować 169-189$.

 

AMD obniża ceny HD3870 do 189$ i HD3850 512MB do 169$.

 

Skoro 3850 przed obniżką można było dostać za 550 zł albo i taniej to 9600GT i HD3850 powinny teraz kosztować poniżej tych 550 zł ;] Przynajmniej teoretycznie...

 

Aha... Tak przy okazji, 8800GT 512 też spada z ceną na 199$.

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...59&Itemid=1

tu ciekawe info :D

teraz ceny są chore myśle że w polsce z 2-3 tygodnie i dojdzie do jakiejś normy , konkurencja w tym segmencie będzie więc sytuacja z 8800gt chyba sie nie powtórzy on królował to cena mogła być windowana

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja wiedziałem ze tak będzie. Wyszly testy i juz w ogole nie wiem co zrobic. Czy brac 8800GT Galaxy za 673zł (bez przesylki bo odbiore osobiscie) czy czekac na obnizki prawie identycznie wydajnego 9600GT ktore na pewno w niedługim czasie mocno stanieją.... Swoja 7600 sprzedam za jakies 220zł czyli dopłata wyjdzie 460zł ale na pewno bede musial zmienic chlodzenie 88gt czyli dodatkowe koszta... :/ WRRR Tylko ciekawe ile sobie poczekam za tymi obnizkami.... :damage_wall:

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja wiedziałem ze tak będzie. Wyszly testy i juz w ogole nie wiem co zrobic. Czy brac 8800GT Galaxy za 673zł (bez przesylki bo odbiore osobiscie) czy czekac na obnizki prawie identycznie wydajnego 9600GT ktore na pewno w niedługim czasie mocno stanieją.... Swoja 7600 sprzedam za jakies 220zł czyli dopłata wyjdzie 460zł ale na pewno bede musial zmienic chlodzenie 88gt czyli dodatkowe koszta... :/ WRRR Tylko ciekawe ile sobie poczekam za tymi obnizkami.... :damage_wall:

Ale powiedz mi czemu sobie umyślałeś, że 9600 GT jest prawie tak samo wydajny jak 8800 GT? Bo tego pojąc nie mogę - różnica między tymi akrtami jest dość spora w wydajności, a aktualnie w cenie nie - na co czekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem na co Wy czekacie. Przeciez w takiej cenie to 9600GT nawet nie ma co porownywac do 8800GT. 8800GT jest wydajniesza a cenowo sie nie rozni.

Ja sie ciesze ze kupilem wlasnie 8800GT i przez jakis czas nie mam zamiaru go zmieniac. Jak na razie nV nie ma czego zaoferowac. 9800GX2 - to grzejnik straszny, wczoraj ukazalo sie info ze 9800GT czyli rzekomo nastepca 8800GT/GTS'a bedzie na tym samym chipie G92 i juz sie pojawily informacje "odgrzewamy kotlety"....

jedyna nowoscia na dzien dzisiejszy (oczywiscie w pewnym sensie nowoscia) jest 9600GT ale z ta cena to "pozdro&pocwicz" ale frajerzy i tak sie zlapia od czego sa marketingowcy.

 

Jesli ktos zamierza kupic teraz karte to najlepszym wyborem obecnie cena/wydajnosc jest 8800GT i niestety taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800GT GALAXY kupiony :) za jakis czas go zainstaluje. Jutro zrobie format i zapodam czysty system Viste Ultimate (chyba ze dzis mi sie jeszcze bedzie chciało). Cena to 673zł tak jak napisalem wczesniej. Mam pytanie, czy jak podlacze 1 złacze zasilania to w systemie bedzie stabilna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800GT GALAXY kupiony :) za jakis czas go zainstaluje. Jutro zrobie format i zapodam czysty system Viste Ultimate (chyba ze dzis mi sie jeszcze bedzie chciało). Cena to 673zł tak jak napisalem wczesniej. Mam pytanie, czy jak podlacze 1 złacze zasilania to w systemie bedzie stabilna ?

,

 

sluszne posuniecie, co do drugiej czesci to tak, jedno zasilanie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ilościowe kart będzie pod dostatkiem to cena szybko się unormuje i przy okazji spadnie , pewnie palit jako pierwszy zejdzie poniżej 500zł :wink: . A tak apropos Palita , to Palit zamierza kupić Galaxy :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ilościowe kart będzie pod dostatkiem to cena szybko się unormuje i przy okazji spadnie , pewnie palit jako pierwszy zejdzie poniżej 500zł :wink: . A tak apropos Palita , to zamierza wykupić Galaxy :wink:

 

Z tego co piszesz, to rozumiem ze Palita chce kupic Galaxy. A z tego co wiem to na odwrot, to Palit chce wykupic Galaxy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde z testów na pclab wynika że z reguły 9600gt>8800gt, a na frazie 9600gt zawsze o włos słabsze. Jak to jest w końcu? ide szukać kolejnych testów :D

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

kurde z testów na pclab wynika że z reguły 9600gt>8800gt, a na frazie 9600gt zawsze o włos słabsze. Jak to jest w końcu? ide szukać kolejnych testów :D

Stary , na zdrowy rozum :lol2: Ile SP'ow ma 8800GT , a ile 9600GT. Tylko w jednym przypadku moze byc znak = miedzy nimi > mianowicie jesli zapodasz AA , wtedy faktycznie jest to mozliwe , ale nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A tak apropos Palita , to zamierza kupić Galaxy :wink:

 

Nie wiem jak z tej wypowiedzi można wywnioskować że Galaxy ma kupić Palita. Po "Palita" mamy wyraźny przecinek, i mimo iż zdanie nie jest do końca jasne to ten przecinek dyskwalifikuje waszą wersję.

 

 

 

A co do PCLab to zawsze lubiłem tę stronkę, ale coś bardzo dużo recek prezentuje zupełnie inne wyniki niż w innych serwisach, zwłaszcza zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faja karta - przyzwoita wydajność, oc, chłodna, niełakoma - poczekam na kręcącego się palita za 300 :P Jest gdzieś porównanie do 8800 gs ?

Do 1280x1024 idą w miare równo, powyżej już wychodzi na przód 9600gt

 

zobacz gdzie testowali 8800gs i tam w testach 9600gt bedziesz mial wyniki. Niedlugo także będa na purepc, tym czasem:

http://en.expreview.com/?p=184

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/GeF...T/strona-4.html

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PClabie w teście mają przetaktowane karty stąd te wyniki.

 

Czy ktoś mi może powiedzieć, czy w 9600 w wersji z wyjściem dźwiękowym (np. Gainward GS), HDMI i Displayportem, po HDMI idzie także dźwięk czy tylko obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...