Skocz do zawartości
R4dziK

N95 Z Japoni

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kumpel ma taką opcje żeby załatwić sobie N95, w japońskiej wersji. nie bardzo wiem co to znaczy, że wersja jest japońska, chyba chodzi o to że jest przeznaczona na tamtejszy rynek. klawiatura i soft jest angielska. i tu pojaia sie pytnie, czy ten fon będzie działał w naszych rodzimych sieciach. dodam że nie ma simlocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam koledze dokładnie sprawdzić tego fona. Na allegro jest tyle podróbek N95, że się w głowie nie mieści.

Podstawowa rzecz to taka, że te podróbki mają dotykowy ekran i rysik w zestawie.

Tutaj masz przykład: http://allegro.pl/item290504648__nokia_n95...cm_okazja_.html

Widać ewidentnie po napisie z tyłu telefonu, że to podróbka.

 

Najlepiej niech kupi normalny telefon z np. Orange, z polską gwarancją i od pewnego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kupowałem Nokie 6110 w Hong Kongu. Na klawiaturze obok liter są jakieś kreski i krzaczki, ale nie przeszkadza to użytkowaniu. Po zmianie softu zyskałem nawet język polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie tam znaomych czy jak to kupujecie? i ile tam taka N95 kosztuje?

kumpel studiuje za granicą i jakiś koles mu cos takiego zaproponowal. ale po bliższych oględzinach okazało się, że jest to raczej niebardzo oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...