Skocz do zawartości
Ranken

Laptop ~3300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, potrzebuję laptopa min. żeby sobie od czasu do czasu w coś pograć. Przeglądając ofertę na allegro natknąłem się na takiego asusa:

 

http://allegro.pl/item290086937_asus_z96s_...00gs_bonus.html .

 

Tutaj się właśnie nasuwa pytanie czy ASUS robi dobre laptopy.(Cena całkiem niska jak na te parametry i jak na tą firmę :) ) Myślę również o tym DELLu:

 

http://allegro.pl/item292911278_dell_vostr...b_gf8600gt.html .

 

(Della mogę mieć w tej samej cenie co asusa, tyle że muszę czekać ~30dni. Co będzie lepszym rozwiązaniem w moim przypadku, a może jest jeszcze jakiś lapek godny polecenia w podobnej cenie oraz podobnych parametrach. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mada faka, niedawno kupiłem składaka na bazie Asusa Z96S, który w wersji podstawowej (takiej jak ten Asus z oferty) kosztował 3,5 tys złotych...., , przy czym karta graficzna jest zintegrowana :/ Jedyna róznica jest taka, ze w moim kadłubku zainstalowali mi na życzenie (i dodatkową opłatę) szybszy twardy dysk 7200 obr/min, mocniejsze baterie i nieco nowocześniejszą kartę WLan (b/g/n). Jeśli chodzi o uzytkowanie, to wszystko jest ok, jeśli nie liczyć wyłamania klawisza shiftu ptrzez moją 10-miesięczna córę (klawisz jest cały, ale jedna z plastikowych podkładek pod niego pękła- sa bardzo delikatne) - ale klawiatury w slimach sa delikatne i trzeba uważać, zwłaszcza na silne i sprytne niemowlaki :) Jak dla mnie cena tego Asusa to okazja

Edytowane przez permament error

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z głośnością tego asuska? często lubię w nocy coś pościągać (filmy itp.), no i fajnie by było jak by był cichy.

 

Dodam tylko, że w tym Vostro 1500 będę miał łącznie 3GB ramu i mocniejszą baterię 9-tkę oraz proc ten sam co w tym Asusie (T7500). Chodzi mi również o wykonanie lapków, która firma się bardziej postarała hehe. Mam wielki dylemat...

Są jacyś użytkownicy Vostro ? Byłbym wdzięczny jakby podzielili się swoimi wrażeniami. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Ranken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi również o wykonanie lapków, która firma się bardziej postarała.

Jeżeli chodzi o wykonanie bezkonkurencyjny jest IBM.

 

Np tutaj.

 

Vostro także są solidnymi lapkami. Mam jednego na stanie i jestem zadowolony. Chichy, solidny i relatywnie tani w stosunku do możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...