Skocz do zawartości
ArthJ

chcieli mi ukrasc samochod.....

Rekomendowane odpowiedzi

K.u.r.w.a <span style="color:red;">[ciach!]</span>e gnoje. Pojechalem sobie dzisiaj na zakupy da

markietu, zaostawilem autko na parkingu. Przez lenistwo nie

zalozylem blokady na skrzynie, poszedlem do sklepu, musialem

kupic tylko kilka rzeczy awiec nie bylo mnie 20 minut.

Wracam, patrze i mysle. Qfa. Jak to mozliwe ze zostawilem

autko otwarte. Wsiadam, wkladam kluczyk do stacyjki, ale cos

nie wchodzi. Patrze a tu stacyjka przekrecona do polowy,

zabki w srodku polamane itd. Dzwonie po paly.

Musi pan poczekac bo nie ma wolnego radiowozu :x

przyjechali po godzinie. powiedzieli no tak. tak to jest.

nic <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie zrobili. spisali protokol i koniec gatki.

zapytali sie ciecie przy budzce czy cos widzial, on na to

ze tak. jakis samochod wyl i ktos uciekal.

Pewnie przestraszyl ich moj immobiliser. Z auta nic nie zginelo.

Musialem laweta auto brac do serwisu, kosztu pokryje AC.

ale sie wqrwilem.

Nie zostawiajcie tej palki od blokady skrzyni biegow na widocznym

miejscu, jak ja macie to uzywajcie. Ja w ten sposob zachecilem

gnojkow do kradziezy. Mysleli ze latwy kasek. Nie ze mna te numery ;)

Czas komus w<span style="color:red;">[ciach!]</span>lic. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu wujkowi zakosili jakis samochod transportowy zpod ktoregos makro w wawie. Robil akurat zakupy do sklepu - wyjezdza z towarem na caly samochod a tu nie ma... na nastepny dzien telefon ze moga odsprzedac samochod - tylko ze akurat wujek zalatwial odszkodowanie w PZU :P

 

Olal ich i powiedzial ze jak odesla dokumenty to moga pogadac, a oni zeszli z ceny chyba z 20tys do 3 czy 5 tys i kontakt sie urwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że maluch to najbezpieczniejszy samochód nikt by go nie chciał ukraść a jak już by ktoś prubował to i tak by się nie udało bo by nie mógł go odpalić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieklo: o naiwny

Kaszla kradna na czesci potem na gieldzie go znajdziesz w kawalkach

Kradziesz 20-letniego malacza to zysk 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:[ słyshałem że jakiś znajomy miał taką sytuację:

 

pojechał se do sklepu kupić wieże :] kupił wieże idzie do autka otwiera bagażnik chce włożyć wieże... nagle podlatuje 2'gości i chcą mu zajbać bryke i przy okazji wieże... gościu się wkórwił a że miał w bagażniku łom to go użył... tak najebał jednemu <span style="color:red;">[ciach!]</span>owi że w shpitalu wylądował a 2'i s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lił! :[ ... a co śmieshniej to ten gościu co się bronił przed nimi dostał sprawe w sądzie za to że zlał tego <span style="color:red;">[ciach!]</span>a łomem :[...

 

i co to ma kórwa być?!? bronish sie przedj <span style="color:red;">[ciach!]</span>ymi skórwysynami i jeszcze cię oskarżają że ich pobiłeś

 

polska to jedna wielka <span style="color:red;">[ciach!]</span>nia! "prawo" jakie ma to se można w dupe wsadzić!

 

mam nadzieję że jak wejdziemy do uni do się kórwa wezmą za ten nash rządz i trochę go "przewietrzą" i skończy sie lanie po krzakach dla milera i reshty pojebów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polska Panowie , polska ... ehh

Podobno (słyszałem z TV) najwięcej aut ginie/kradnie się w Szwajcari (z Europejskich państw) 8O bardzo mnie to zdziwiło bo Polska jest chyba na 7 miejscu 8O . Niemniej jednak jest to [ciach](samocenzura :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieklo:

nawet mniej niz 500 zlotych ale i tak kradna

co poradzisz ze taki rabniety kraj

kradna radia, kradna telefony, zarabia Ci 2 zlote na jabola etc to i zaden problem kaszla rabnac - na czesci do niego jest zbyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni za choćby próbę kradzież na żywca rękę odcinać. Najpierw jedną, a za następne drugą. Efekt murowany.

jak bedzie ciezka recydywa to niech kastruja albo wlaka 10km za samochodem jadacym 105 km/h po polskich drogach bez kasku na glowie :x

mojej rodzince raz probowali poldka zakoscic ale sie zatrzymali na pewnym_sprytnym_zabezpieczeniu :twisted: :twisted: :twisted: ch.w.d im wszsytkim bo na dowidzenia rozpylili gasnice w srodku :evil: :evil:

widac jak sie jest debilem to trzeba jakos rozladowywac swoje frustracje z powodu zbyt dobrych zabezpieczen :lol: :lol: :lol:

zeby jeszcze paly choc udawali ze tropia (i lapia) zlodzieji..... ech rece opadaja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cale szczescie ze nie zajzeli do schowka. qrfa panel od radia tam

schowalem ;) pelno cd itd. ale mialem szczescie w nieszczesciu.

autko bede mial spowrotem we wtorek. szkody oszacowano

na 2500 pln. AC niech zyje. znizki w pizdu.

 

jak kiedys mialem malucha, wsiadam rano. odpalam a tu nic.

probuje raz, drugi - bez skutku. kreci ale nie lapie.

otwieram klape. patrze cos <span style="color:red;">[ciach!]</span>a dziwnie pusto.

 

bak z paliwem mi ukradli

 

myslalem ze sie ze smiechu posram.

ale na koszty mnie narazili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>e <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mać <span style="color:red;">[ciach!]</span>e sukinsyny :) zajebać sukinsynów i juz!!

 

ps.Miałem kiedys sąsiada który codziennie nad ranem chodził i sprawdzał czy wszystkie piwnice są nietknięte... :) Raz spotkał dwóch kolesia.. mieli pecha... :D W<span style="color:red;">[ciach!]</span>lił im.(miał zawsze cos w rodzaji pałki :)) pozniej dopiero zadzwonił na policję :) Podobno był nie dość normalny ale ogólłem to spoko sąsiad był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........znajomemu ukradli tira z naczepa......to dopiero byla jazda..nie dosc ze sie wlamali na teren firmy to jeszcze zajebali tego tira...a to byla nowiutka scania...a ze to byla mala miescina to sie fura rzucala w oczy..i widzieli ja na przejazdach kolejwych i jakis pipidowach ale i tak jej nie znalezli........no bo jak moznz znalez takiego malego tira z naczepa......porazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... przecie maluch to chyba najczęściej kradziony w Polszcze "samochód" ;)

 

Kiedyś w "Polityce" robili testy - jaki samochód uda się otworzyć w jakim czasie. Na pierwszym był chyba Matiz - 4sek. :D

W podobnym teście wygrał Trabant - miał tak zapiaszczone zamki w drzwiach, że się do niego nie dostali (w takich testach nie bierze się pod uwagę rozbicia szyby :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale tak jest w dzisiejszych czasach. Najczesciej to jacys gowniaze wybijaja szybe i zabieraja co sie da ze srodka i z bagaznika. Kiedys ukradli nam Wartburga, wyjezdzili 1/4 baku i odstawili na miejsce :lol:

Ostatnio wlamali sie do malucha starej i wyjeli tylko kolo zapasowe a jakis czas temu wymontowali prawy reflektor i wstawili do swojego malucha. W nocy zakradlem sie pod ich samochod z mlotkiem i zbilem im ten reflektor :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArthJ - LOL - immobolisery nie wyją :lol: Immobileser to coś dzięki czemu nie odjechali Twoim samochodem. Wyją zazwyczaj alarmy :) Tym niemniej współczuje niemiłych przeżyć. Złodziejom to powinny ręce obcinac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArthJ - LOL - immobolisery nie wyją :lol: Immobileser to coś dzięki czemu nie odjechali Twoim samochodem. Wyją zazwyczaj alarmy :) Tym niemniej współczuje niemiłych przeżyć. Złodziejom to powinny ręce obcinac...

mam taki immobilizer na pestke. jezeli nie przylozysz jej w odpowiednim

miejscu w odpowiednim czasie to zaczyna w aucie najpierw pikac, a potem

wyje jak popier...... czasami sam nie trafie i tez mi wyje. tym razem sie sprawdza. nawet jakby ruszyli to by nie pojechali zbyt daleko.

antynapad :D

ale juz sie nie chwale zabezpieczeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie montowac miotacze ognia w furkach. Takie jakie mozna sobie w brazyli sprawic zeby nam furki nie zwineli na skrzyzowaniu. Pod autkiem dysze, nasikamy guziczek i gosciom sie ciepelko robi od dolu.

Wystarczylo by takie cos zalorzyc i jak by ktos otworzyl dzwi to by go opalilo troszke. A jakby uzyli skanera i rozbroili alarm to w kabinie gdzies pod kierownica i jakby delikfent gmeral to go ogniem. No nie obylo by sie bez nomexowych siedzen i wykaldzin i jakis zabezpieczen zeby nas przypadkiem nie podgrzalo ale to jest wykonalne i calkiem nie glupie. :mrgreen:

 

Zastanowil by sie jeden z drugim sto razy zanim sproboje cos zajeb..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...