Skocz do zawartości
mohito

Procek+grafika

Rekomendowane odpowiedzi

juz przeszlo miesiac nie moge sie zdecydowac co kupic... Mam juz ployte glowna i reszte smieci brakuje tylko procka i grafiki...

procek jaki kupie to albo e2160 albo e4500, grafika to 3850/3870 za okolo 700zl albo 8800gt od palita i tu nie wiem czy zyklego czy wersje sonic. Oczeywiscie wszystko pojdzie do podkrecenia. Co doradzicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz przeszlo miesiac nie moge sie zdecydowac co kupic... Mam juz ployte glowna i reszte smieci brakuje tylko procka i grafiki...

procek jaki kupie to albo e2160 albo e4500, grafika to 3850/3870 za okolo 700zl albo 8800gt od palita i tu nie wiem czy zyklego czy wersje sonic. Oczeywiscie wszystko pojdzie do podkrecenia. Co doradzicie? :)

skoro do podkrecenia to E2160 i 880GT Sonic +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, sam zamowilem wersje sonic, ale tez mam zamiar ja troche podkrecic.

 

Wiec po co doplacac troche do wersji ktora jest fabryzcnie podkrecona skoro i tak mamy zamiar ja podkrecac bardziej? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, sam zamowilem wersje sonic, ale tez mam zamiar ja troche podkrecic.

 

Wiec po co doplacac troche do wersji ktora jest fabryzcnie podkrecona skoro i tak mamy zamiar ja podkrecac bardziej? ;]

Bo ma szybsze pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze nie rozni sie pamieciami. Imho to jest to samo tylko taktowane wyzsze. ALe wychodze z zalozenia ze skoro przetaktowala sie tyle fabryzcnie ;] to moze wycisne z niej wiecej niz ze zwyklej, po za tym zawsze to jest wiecej niz standardowo :>, a roznica w cenie raptem tam 50 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze nie rozni sie pamieciami. Imho to jest to samo tylko taktowane wyzsze. ALe wychodze z zalozenia ze skoro przetaktowala sie tyle fabryzcnie ;] to moze wycisne z niej wiecej niz ze zwyklej, po za tym zawsze to jest wiecej niz standardowo :>, a roznica w cenie raptem tam 50 zl.

Ja bym wolał za te 50zł zmienić chłodzenie niż mieć seryjnie podkręconą grafe a co do założenia że oc bedzie lepsze to uważaj żebyś sie nie zdziwił bo skoro memki te same to i OC podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mowie ze to reugla wcale nie musi tak byc. ALe jezeli ja podkrecili do tych wartosci to pewno ja przetestowali czy dziala z tymi wartosciami. Moze (malo prawdopodobne ale MOZE) sie okazac ze majac niepodrkecona fabrycznie karte nie osiagniemy nawet tych wartosci.

 

A co do chlodzenia, to ta grafika palita akurat posiada calkiem niezly cooler, nie wiem czy jest potrzeba zmiany go :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...