Skocz do zawartości
CavV6

'zrywanie' Polaczenia Przy Uzywaniu Skype / Utorrent

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly, a wlasciwie duzy klopot - Internet smiga az milo, wg. dsl.cz mam calkiem niezle osiagi:

 

Rychlost připojení k internetu: 1,905 Mbit/s

Rychlost stahování dat: 243,9 kByte/s

 

Natomiast problem sie pojawia od czasu do czasu przy Skypie i przede wszystkim przy Torrentowaniu.

 

Mianowicie przy Skypie (tylko rozmowa glos/video) po jakims nieokreslonym czasie (czasem 10 min czasami 1h) zrywa mi polaczenie z siecia bezprzewodowa. Jesli chodzi o uTorrenta jest to zwykle po okolo 30min, wiec nie ma co nawet zostawiac tego na noc.

 

Jakosc polaczenia jest raczej dobra, patrz foto. Nie jest to cud-miod, ale zawsze bylo OK. Problem NIE pojawia sie, gdy sciagam inne pliki ze stron z netu, niezaleznie od rozmiaru.

 

Router to NetGear, a ja uzywam karty NetGear Wireless Range Max WPA111.

 

Po takowym 'zerwaniu' musze karte 'wyjac' z USB i podlaczyc ja ponownie.

 

Pomysly?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router dławi się od za dużej ilości nawiązanych połączeń. Przeglądnij jego panel konfiguracyjny, może ma opcję zmiany ilości połączeń, jeśli nie - przyjrzyj się konfiguracji powyższych programów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...