Skocz do zawartości
BLANTMEN

Reklama Mountain Dew :D

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chyba niewidziałeś niemieckiej reklamy - załącz se RTL II albo Sat Einz.

 

Co do Mountain Dew: wszystkie reklamy z cyklu mountain dew są wypasione :) Jeszcze podobała mi się reklama "Dlaczego te kurczaki są takie dziwne? Bo są popierzone..." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie da best polska reklama to Frugo ta co kiedys leciala.

Chodzi o to:

-A jak wy to robicie.

-Noo ludzie to nie wiedzom jakie sily tkwią w naturze... JEP! Ups, sorry :)

 

Albo:

-Łysy, daj łyka

(Łysy pije pol butelki)

-Ostatniego mialem!

 

Zaje.bisty byl program Kup Pan Cegle - najlepsze reklamy ze swiata pokazywali naprawde maxymalna polewa byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba taka amerykańska reklama, leci czasami w programie samochodowym na Polsacie,

2 autka stoją na światłach: jeden taki jakiś sportowy a drugi Pick-Up z przyczepą a na przyczepie drugi samochód z silnikiem HEMI.

Na zielonym goście się ścigają ... wygrywa pick UP i taki text "New ***** Pick Up withe HEMI engine ***" lałem sie z tej reklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAKI OT... zauwazam, ze Smark2001 i 2003 sa zupelnie nieporownywalne... w 2001 mam wiecej od Michalaka, a w 2003 duzo mniej... hmmm dziwne to ;( to pewnie przez nowa technologie uzyta w smarku2k3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAKI OT... zauwazam, ze Smark2001 i 2003 sa zupelnie nieporownywalne... w 2001 mam wiecej od Michalaka, a w 2003 duzo mniej... hmmm dziwne to ;( to pewnie przez nowa technologie uzyta w smarku2k3

bo 3dmark03 testuje głównie pod kątem karty graficznej, bo kręcenie procka dużo wyniku nie zmienia, a kręcenie grafiki zmienia wynik i to dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba taka amerykańska reklama, leci czasami w programie samochodowym na Polsacie,

2 autka stoją na światłach: jeden taki jakiś sportowy a drugi Pick-Up z przyczepą a na przyczepie drugi samochód z silnikiem HEMI.

Na zielonym goście się ścigają ... wygrywa pick UP i taki text "New ***** Pick Up withe HEMI engine ***" lałem sie z tej reklamy

TA... To jest fajna reklama. Ja sie z tego chyba przez minute polewalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w tematyce reklam - naprawde wqrwiają mnie syskie reklamy "biedronki"  :evil: Są takie daremne, i jeszcze te ich sztuczne uśmiechy "hihihi - leć do bieidronki" <font color="#FF0000">[ciach!]</font>  :evil:

najlepsze sa reklamy proszkow - "nowy blebleble jest lepszy od zwyklego proszku bo zawiera benzyne i zapalki" :lol: albo ta reklama jakiegos swinstwa co nieposzarza czerni, ktos ci robi wlam do domu a ty radzisz zeby sie lepiej kamuflowal (w tej reklamie wystepuja same blondynki takze wszystko jasne) :lol: :lol: :lol:

ale tytul najwiekszego lol'a dostaje Czubowna z jej milymi (wrecz ludzkimi) reklamami telekundla (ktory) sra ;) wszak nie ma to jak modem i super rachunki albo lepiej ISDN i jeszcze wieksze rachunki, internauto wspieraj monopol lacz sie przez 202122 :lol: wszak laczy nas juz coraz wiecej - juz 14.5 cm :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ogólnie wszystkie reklamy są denerwujące :/ , czasami zdaży się jakiś fajny pomysł, ale to jest chyba rzadkość..... a po za tym to nie wiem bo od 4 lat prawie nie oglądam telewizji <lol> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Masz kask ??

-Wolę bez  

 

Ta reklama mnie po prostu rozbraja  :lol: :lol: :lol:

a widzielsicie reklame mountain dew z trans-amem ?? zaj.ebista jest, na kazie poszukajcie - fajnie nakreconai fajna muzyczka (hoostabank)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nowe reklamy Wranglera? :D

Tą "w każdym z nas jest dziki zachód' ??? Bo jeśli o nią chodzi to ... widziałem z moją dziewczyną w kinie przed władcą pierścieni :) Świetna :lol: Może Bush mógłby z niej skorzystać i prowadzić wojnę na ... keczupy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...