Skocz do zawartości
megadega

Manekin Worklog

Rekomendowane odpowiedzi

Maly Update:

Zakupilem kontroler przeplywu cieczy (jak to profesjonalnie brzmi ), widoczny jest on na zdjeciach. Tak jak bylo wczesniej powiedziane bedzie sie on znajdowal we wnece.

Dołączona grafika

 

Dzisiaj zajalem sie zrobieniem cos co ma przypominac wlokna miesniowe, mam nadzieje, ze wyszlo i choc troche je przypomina. Kolejnym etapem prac bylo zrobienie otwor na kontroler przeplywu cieczy. Tradycyjnie, zeby bylo smieszniej padl mi dremel... i jestem "uziemniony" :P. Jestem juz coraz blizej zakonczenia szlifowania.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala lewa strona na kolor ludzkiej skory (rany itp. na ciemny czerwony), strona prawa - czyli tam gdzie jest wneka, na chrom (prawdziwego chromu nie uzyskam, ale zeby chociaz przypominalo srebrny).

Edytowane przez megadega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala prosba o pomoc,

Musze w jakis sposob zrobic oczy, pytanie jak lub gdzie takowe kupic ?

(powinny jak najbardziej przypominac ludzkie)

 

PS. Nie piszcie zebym wyjal z lalki, bo one maja za male :P

Edytowane przez megadega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Kolejny etap to wneka na czujnik przeplywu. Wnetrze wneki pomalowalem na chrom... mam nadzieje, ze widac.

Wszystko bedzie podswietlone dwiem czerwonymi diodami ;). Jutro znowu szlifowanie.

Tak jak juz pisalem prawa strona manekina bedzie pomalowana na chrom, lewa na kolor skory.

Jesli macie jakies wizje co do prawej strony, chetnie wyslucham.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez megadega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pełen szacun ! ;)

 

aż nie mogę się doczekać co z tego wyjdzie...

 

jak z rękoma ? ja bym włożył i zamiast rąk dał wentyle świecące :P skierowane do przodu - chłodzenie jak ta lala i wygląd super (widziałem coś takiego_

 

jedyny problem to wydrążenie lub dostanie pustych w środku rąk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny xD

tylko ten waz w oku mi troche nie pasuje ;/ i ten celeron czy costam i reszta elementow mogla by byc glebiej w glowie tak aby wygladalo na wyrwany kawal skory pod ktora byla ta cala elektronika

ale nie sluchaj mnie;P tylko tak sobie mowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie;P to Twoj projekt wiec zrob jak Ci pasuje;P

dlatego napisalem zebys mnie nie sluchal :D

i nie wazne czy to bedzie brzydkie czy ladne albo jeszzce inne, wazne ze chcesz cos zrobic xD

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem skąd są te inne lepsze oczy.. w sklepie wielkości małej biedronki przy ladzie mieli cały słój oczów tych o których mówiłem... Możesz rzucić... okiem :)

 

ps. aleś mu pojechał po lewym oku :D

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wspomniałes o podstawce, to "mój szybki procesor graficzny" wyrenderował w wyobraźni blok skalny, obłupany z którego wyłania się manekin... jeszcze ta jego twarz smutna, coś w stylu uwięziony... ja bym szedł w tą stronę, niźli w takie cokoły iglaste, bo jeśli już robisz coś pokroju sztuki współczesnej to lepiej iść na całość. Takie iglaki go "zbiedzą". Będzie jak pomnik ale jakiś taki niedokończony, z brakującym elementem. Jakby autor chciał przelać swoje myśli w rzeźbę, ale potem wena go opuściła i zamontował zwykłe podstawki bez polotu żadnego. Ale.. rób jak uważasz, uważaj co robisz... nie ;)

 

W ogóle szczytem moich marzeń było by zobaczyć tego manekina, wystającego z tej skały, z jedną ręką uniesioną ku górze z podniesioną głową, wpatrującego się w niebo... druga ręka spętana czymś wijącym się, może drutem kolczastym lub innymi korzeniami - pierwszy mod który daje do myślenia. Gdybyś to zrobił tak jak mówię, to już wygrałeś 2 najbliższe konkursy :twisted:

 

Kurde, sam bym coś takiego sobie postawił w pokoju... hehe :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycialem podstawe z plexi, ktora znajduje sie na spodzie manekina, po co ? po to zeby bylo rowno ;)

Dołączona grafikaDołączona grafika

Na zdjeciu ponizej zawiasy z OBI do schowka na PSU i do podstawy..

Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Troszke kleju...

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Wszem wobec oswiadczam, ze szlifowanie zostalo zakonczone.... no moze jeszcze troche nos mu przypudruje. Jutro zajme sie wyklejaniem wnetrza manekina matami wygluszajacymi. Teraz najwazniejsze... manekin pod koniec miesiaca idzie do malowania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl czas na maty wygluszajace, trzeba przyznac, ze tym klejem, ktory jest podnimi mozna sobie przykleic.... dlatego tez uzywalem wszystkich inne, ktore znalazlem.

Dołączona grafika

 

W poszukiwaniu magnesu neodymowego ;)

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Nielad artystyczny, czy balagan ? [...]

 

Wpadlem na to by zrobic podstawki samemu, bo w koncu po co je kupowac...

Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Wiecej wkrotce.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzesło w warsztacie.. profesjonalne... ;)

No no, poprzednie odmowilo dzisiaj posluszenstwa

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Zapomnialem o najwazniejszym, przeciez zeby nazywac sie modderem trzeba zrobic dwie rzeczy: wyciac okno w budzie (to juz mam) i kupic katode (to tez juz mam )

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...