Skocz do zawartości
werto

Ciekawe Zastosowanie Wina

Rekomendowane odpowiedzi

jakaś inna wersja u-bota hehehe

u-bot taki znany przeze mnie to kufel piwa i zanurzony w nim kielonek wodki.

tu widzę jakieś ekstremum z winem i colą... ja bym się nie odważył :roll:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu widzę jakieś ekstremum z winem i colą... ja bym się nie odważył :roll:

slavOK, wybacz, ale zboczenie po prostu każe mi napisać że "pochodna drinka dla argumentu wina i coli przyjmuje wartość 0 a w otoczeniu tego punktu zmienia znak..."

 

Ale ponieważ miałem się wypowiedzieć to osobiście nie widzi mi się taki drink. Ale z opisem się zgadzam, że takie mieszanki są wybuchowo-zesztywniające...

Osobiście nie lubię sosów z winem, skoro już o jego "zastosowaniach" mowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja piłem to cudo. :D

mózgojeb jest to tradycyjny 'drink' Wetliny pod Ustrzykami Dolnymi.

tylko, że do napoju dodajemy również cytrynkę. ważne by był dobrze schłodzony. wchodzi całkiem nieźle, dla każdego smakuje trochę inaczej. jest słodki, nawet smaczny, mocno klepie, jeszcze mocniej psuje waszą wątrobę. no i jak się przesadzi to następnego dnia nie bata by ktoś nie miał megakaca... [;

 

ogólnie jak ktoś będzie w Bazie Ludzi z Mgły w Wetlinie to nie ma opcji by nie spróbował tego regionalnego drinku :)

 

// w warszawie smakuje ochydnie :P to chyba urok tych bieszczadzkich win tak diametralnie zmienia smak trunku...

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilem cos takiego ostatnio tylko nie na winie a z martini rose i jest mega.

 

pilem w takich proporcjach: szklanka 250 do niej schlodzone martini 75ml, 50 wyborowej i uzupelniamy coca cola, smakuje wysmienicie, wchodzi miodzio a na zajutrz nic nie szumi :)

 

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilem cos takiego ostatnio tylko nie na winie a z martini rose i jest mega.

 

pilem w takich proporcjach: szklanka 250 do niej schlodzone martini 75ml, 50 wyborowej i uzupelniamy coca cola, smakuje wysmienicie, wchodzi miodzio a na zajutrz nic nie szumi :)

 

polecam

jesli chodzi o martini to z mojej strony polecam martini bianco z 7up'em i limonka (proporcje do smaku) ;) lekkie, przyjemne

pijesz pijesz i nic nie czujesz az tu nagle bec ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilem cos takiego ostatnio tylko nie na winie a z martini rose i jest mega.

 

pilem w takich proporcjach: szklanka 250 do niej schlodzone martini 75ml, 50 wyborowej i uzupelniamy coca cola, smakuje wysmienicie, wchodzi miodzio a na zajutrz nic nie szumi :)

 

polecam

Martini to jeszcze większy hardkor niż wino... Ale w sumie martini lepiej pasuje do drinków niż wino moim zdaniem, więc jeśli już, to wypróbuję właśnie tę wersję. Tylko zamiast Martini dam inny wermut, mam w domu Cin&Cin, ten lubię najbardziej.

 

 

 

A to schronisko w Wetlinie to gdzie jest? Rzeczywiście tam się narodził mózgojeb? (Swoją drogą, co za nazwa! Ktoś nieźle rąbnięty ją wymyślił.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna Cola Rot plus wóda żeby bardziej sponiewierało. Żadna innowacja.

 

 

A tylko żebyście się nie zrazili, Cola Rot jest fajna, taka orzeźwiająca bo się ją podaje z lodem kruszonym.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszanie wina z czymkolwiek to herezja istna, takie mieszaniny zabijają cały bukiet i charakter wina, każde smakuje tak samo. Wino tylko czyste bez żadnych wspomagaczy i w odpowiedniej temperaturze, dla mnie nic tego nie przebije.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...