Skocz do zawartości
-MIKI-

Problem Z Komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogich uzytkowników elitarnego forum purepc.pl :D

 

Miałem wielki problem z wyskakującymi Blue Screenami po instalacji gry Gears of War (jest to gra ze stajni microsoftu i do konca sie jej nie da usunac, bo i taki tak zostana pliki w systemie). Chcąc sie jej dokładnie pozbyć, zrobiłem przy okazji formata. Wiec jak zawsze bootnąłem płytkę zrobiłem formata i zaczeło sie kopiowanie plików na dysk, ktore beda potrzebne do instalacji Windowsa. Niestety ale zaczeły wyskakiwać błędy, ze plik nie został pomyślnie skopiowany (probowałem kilkakrotnie jeszcze zainstalowanie Windowsa i zawsze jakis plik nie mógł sie skopiować). Nie wiem jak rozwiązać ten problem :sad: . Wydaje mi sie ze ramy nie sa uszkodzone, a dysk na 100% nie ma BS. Przedtem nie miałem takich problemów. Proszę o szybką POMOC, z gory bardzo dziekuje :wink:

 

Dla formalności konfiguracja sprzętowa znajduje sie w sygnie, a w komputerze nic nie było podkrecane oprocz karty graf.

Edytowane przez -MIKI-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Potestuj każdą kość z osobna memtestem/goldmemory, potem 2 a potem 4 na raz. Chyba że jakaś będzie padnięta to 2 i 4 nie rób już [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestuj każdą kość z osobna memtestem/goldmemory, potem 2 a potem 4 na raz. Chyba że jakaś będzie padnięta to 2 i 4 nie rób już [;

A Memtest czyta pamięć wiekszą od 1024 mb??

Bo gdzieś czytałem ze do 1 GB mozna tylko sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...