Skocz do zawartości
M4ciek

Internet W Upc - Kilka Pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę Ci powiedzieć jak u mnie było. Skończyła mi się umowa niedawno na 2Mb + kablówka ( łącznie za obie usługi płacę i płaciłem 59zeta ) i UPC zaoferowało mi przedłużenie umowy na 2 lata z tą sama ceną czyli 59zeta za kablówkę i net.

Edytowane przez stolara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Mi w sobote maja wlasnie przyjsc zalozyc internet i TV z UPC - 2MB neta plus pakiet pelny telewizji analogowej za 59zl - z tym ze co do tego internetu 2mb to jak w praktyce to dziala? jakie sa naogol transfery ? jestem z Piekar Śląskich wiec raczej prosze o wypowiedzi osoby ze śląska :)

PS: podobno nie sa zadne porty blokowane ani nie ma zadnych ograniczen sciagania danych ?

PS2: jest zew IP czy wewnetrzne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,

 

wczoraj upc wprowadziło nowe prędkości.

 

U siebie zmieniłem 10 mega na 15, różnica w cenie to tylko jeden polski złoty miesięcznie, i będę płacił 90, zamiast 89. Nie było problemu ze zmianą, rano podpisałem umowę nową, a po południu było już 15 mega. Śmiga fajowo. Wiec jesli macie upc, to warto się przejść i zwiększyć sobie transfer za grosze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko net.

 

a...

no i jeszcze jedno, jeśli masz jakąś umowę z promocji itp, to nic nie da się zrobić, ja mam umowę bezterminową i bez problemowo się wszystko odbyło.

 

A tak swoją drogą, to upc to solidny dostawca neta moim zdaniem. Jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. Mam neta od nich od października.

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie :/ troche kasze odwalili, kiedys za chello pamietam ze sami przyśpieszyli starym abonentom jak wprowadzili nowe prędkości a teraz takie coś : /

chyba trzeba będzie spama puścić lub coś w ten deseń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób mogę sprawdzić faktyczną przepustowość swojego łącza ? zamówiłem dziś internet ultra (30/2 Mbps) ale maksymalne transfery jakie mogę uzyskać to ~1,6 MB/s w dół i 1,5 MB/s w górę. Być może to wina serwerów z których ściągam, a być może to jakiś problem na łączu. Ktoś zna dobry sposób na stestowanie łącza o takiej przepustowości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy osoby z tego forum maja podobne problemy jak te opisane w:

http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t...f1a235fe857a2a2

 

do tej pory nie interesowalem sie oferta tej firmy, ale po zapoznaniu sie z cennikiem i promocjami wydaje sie byc niezwykle kuszaca.

czy ktos z wersja 5mb/s mogly napisac cos o pingach w grach i transferze, czy raczej o grze online w wypadku tego internetu mozna zapomniec (bo raczej nic nie sciagam, a jak widze wiekszosc osob wybiera ta oferte, bo jest szybki download). i czy mozna korzystac ze starego routera, ktory do tej pory obslugiwal neostrade? jeszcze odnosnie komputera przenosnego, gdyby podlaczyc za pomoca kabla przez "spadkowy" router noteboka to wszystko bedzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezawodny net z UPC 2Mb. Nie ma mowy o grze w CS / CSS

 

80ms nie jest tak zle :)

 

Jesli grajac w CS/CSS nie zachowujemy sie tak:

http://www.youtube.com/watch?v=9SOUknMu8rY

(zeby nie bylo smieszy mnie tylko moment z karabinem maszynowym ;) )

 

.. i gramy dla przyjemnosci, pingi <100 sa jak najbardziej akceptowalne. Poza tym pinguj serwery Couner Strika a nie onet :]

 

Dołączona grafika

chello 10/1mbps

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszkasz, ze masz niedostępne? Ja teraz mam 10 Mb/s, ale od polowy pazdziernika wchodze na 25Mb/s. Film w 4 min. Zaczynamy mieć polską Japonię :).

 

120Mb/s - konkurencja została starta na proch!

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko, gdzie jest dostępne to 120Mb/s... u mnie na chwilę obecną z nowej oferty dostępne są 1,8 i 25 MB/s. Obecnie jadę na 30Mb/s z poprzedniej oferty, ale chętnie przerzuciłbym się na 50... głównie ze względu na większy upload ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszkasz, ze masz niedostępne? Ja teraz mam 10 Mb/s, ale od polowy pazdziernika wchodze na 25Mb/s. Film w 4 min. Zaczynamy mieć polską Japonię :).

 

120Mb/s - konkurencja została starta na proch!

Heh, miało być napisane, że tylko 25 dostępne... nigdzie w Sosnowcu u moich znajomych nie ma możliwości instalacji więcej niż 25, wirtualna oferta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do klientów UPC. Mianowicie jestem w trakcie trwania umowy na czas nieokreślony. Obecnie posiadam 10mbitow, place za nie około 7x zl, nie pamiętam dokładnie. Zauważyłem ze w aktualnej ofercie nie istnieje już 10mbitow. Moje pytanie brzmi: Czy mam prawo dzwonić i prosić o zmianę prędkości na 25 mbitow nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów łącznie z podwyższeniem abonamentu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokupić router ponieważ modem jest wstanie obsłużyć nie więcej niż jeden komputer w danej chwili.

 

A poza tym to chciałbym napisać parę dobrych słów o upc. Internet od nich mam od ok tygodnia (fiber power 8 ) i złego słowa powiedzieć nie mogę. Zaczynając na punktualnych instalatorach, a także praktycznie braku oczekiwania od kontaktu z upc do ich przyjścia. Kończąc na internecie który działa bez najmniejszych problemów - download i upload jest wykorzystywany praktycznie w 100%. :)

Edytowane przez Rudd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

na wstepie, mam UPC 15MBit/s, od jakis 2 tygodni slimaczy sie, pomierzylem se predkosc na speedtest.pl no i wychodzi mi 3-5MBit/s w zaleznosci od pory, transfery z noc.gts.pl pokrywaja sie (czasem 380KB/s czasem mniej), ogolnie strony to chodza jak gowno, torrenty jeszcze gorzej (max 190KB/s), dzwonilem do UPC, kazali mi sprawdzic pingi WinMRT, odeslalem im te ich testy i PROBLEMU NIE MA, ale ja ogolnie problem widze, bo w umowie mam 15MBit/s a tutaj mam 3MBit/s, u znajomego (kilka ulic wyzej) o ktorej porze dnia i nocy by sie nie robilo testu tam wychodzi od 11 do 15MBit/s a umowe tez ma na 15.

co teraz? bo mam ochote pojechac do upc i rozk* komus leb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge wyeliminowac jakiekolwiek problemy u mnie, testowane na kilku komputerach (Macbook z Mac OS X, PC ze swiezym XP SP3, Windows 7), odpinalem takze ruter TP-Link WR841ND i lecialem bezposrednio na kablu do modemu, zero poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...