Skocz do zawartości
M4ciek

Internet W Upc - Kilka Pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Moj aktualny dostawca (jakis pan zdzisiek) polecial ostatnio ze mna bardzo niemilo i od 3 dni mam ciagle przerwy w dostepie do internetu. Wczesniej dzialo sie to dosc sporadycznie (o ile raz na dzien po 30min to sporadycznie) ale teraz juz "przegł pałkę" i czas najwyzszy na zmiane. Jako ze zastanawialem sie nad cyfrowa TV (z racji braku mozliwosci montazu anteny zostaje tylko kablowka) postanowilem ze wykupie internet w UPC - 30Mbps. Jak ze stabilnoscia lacza (chodzi mi glownie o VPN do firmy)? jak pingi? komfortowe granie online jest mozliwe? Jesli to cos zmienia to mieszkam na jednym z najwiekszych osiedli w katowicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet z innej tv kablowej i jest praktycznie bezawaryjny.

Co do tv cyfrowej, jeśli masz tv z tunerem dvb-c i slotem CI, weź kartę CI do tv zamiast osobnego tunera, mniej klamotów w domu. Myślę, że UPC daje taką opcję do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do UPC to kwiatków się nie spodziewaj. Ja mam powody do narzekań ostatnio. Może to tylko w mojej okolicy tak. Ostatnio jak pamiętam w kwietniu (maj, czerwiec, lipiec nie było mnie w kraju) zdarzały się częstsze awarie w dostawie netu. Teraz zdarza się to rzadziej. W ciągu tego miesiąca miałem tylko jedną awarię. Ale z kolei jest problem z telewizją cyfrową. Sa krótkie (ok 1 sekundy) przerwy co się objawia cięciem obrazu jakby były jakieś lagi. Bywa to dość uciążliwe, bo zdarza się czasem co 2-3 minuty. Co psuje oglądanie TV. Co do pingów cóż rewelacji też nie ma. W COD 4 na dobrych serwerach mam ok 50-60. Łącze 50 mbit (wciąż na starej umowie i nie chcą przyspieszyć barany).

 

 

Badanie onet.pl [213.180.141.140] z 32 bajtami danych:Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=13ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=13ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=15ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=12ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=15ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=13ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=12ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=12ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=13ms TTL=56Odpowiedź z 213.180.141.140: bajtów=32 czas=13ms TTL=56Statystyka badania ping dla 213.180.141.140:Pakiety: Wysłane = 10, Odebrane = 10, Utracone = 0			 (0% straty),Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:Minimum = 12 ms, Maksimum = 15 ms, Czas średni = 13 ms

EDIT: Wczoraj kolejna 4 godzinna awaria. Cóż radzę się nowym przyzwyczaić jeśli też ich to dotyka.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa,

 

Z racji zmiany miejsca zamieszkania, zamówiłem sobie przez neta internet w upc, ponieważ po doświadczeniach z nimi na mieszkaniu studenckim miałem o nich dobre zdanie, które teraz chyba zacznę zmieniać, nawet nie mając jeszcze od nich łącza. Zamówiłem 15 megabitów na 2 lata przez ich stronę, w piątek. Dzisiaj dostaję powiadomienie na meila, że zamówiłem nie 15, a 30 megabitów a do tego upc wifi. Od razu zadzwoniłem na infolinię, po 20 minutach straciłem cierpliwość, a że dzwoniłem z komórki to oczywiście odpowiednio za to zapłaciłem. Wysłałem im meila, mam nadzieję, że to wyjaśnią.

 

Miał już ktoś taką sytuację? W jakich godzinach najłatwiej się do nich dodzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem klientem Astera i zastanawiam się nad przejściem do UPC.

 

 

 

 

Zaproponowali mi lepszą telewizję + ten sam internet za mniejszą kwotę. Jednak zanim to zrobię to mam kilka pytań:

 

 

1. Jakie jest UPC ? Jak z obsługą klienta ? Czy w takim przypadku muszę podpisać z nimi umowę ? Mogę zrezygnować z Astera, żeby dostać oferty "dla nowych klientów UPC" ?

2. Aster słynął z bardzo dobrego internetu, czy po przejściu do UPC może się pogorszyć jakość ? Mam na myśli pingi.

3. Proponują jakiś modem z WIFI, lecz ja mam swój i 100 lepszy. Czy mogę z niego zrezygnować ?

4. Mam wrażenie, że za obecną telewizję cyfrową płaci się "ekstra". Czy nie lepiej zaczekać jak stanie się standardem i wtedy podpisać umowę w innej ofercie ? Czy za rok TV może być tańsza ?

5. Czy muszę przejść do UPC ? Czy mogę zostać na umowie z Astera ?

6. Przy internecie 120mb/s przeczytałem, że potrzebne jest zainstalowanie programu, który "optymalizuje" internet....Czy naprawdę tego typu rzeczami muszę męczyć swój system ? Szczerze jestem zwolennikiem systemów bez zbędnego oprogramowania...

 

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem klientem Astera i zastanawiam się nad przejściem do UPC.

 

 

 

 

Zaproponowali mi lepszą telewizję + ten sam internet za mniejszą kwotę. Jednak zanim to zrobię to mam kilka pytań:

 

 

1. Jakie jest UPC ? Jak z obsługą klienta ? Czy w takim przypadku muszę podpisać z nimi umowę ? Mogę zrezygnować z Astera, żeby dostać oferty "dla nowych klientów UPC" ?

2. Aster słynął z bardzo dobrego internetu, czy po przejściu do UPC może się pogorszyć jakość ? Mam na myśli pingi.

3. Proponują jakiś modem z WIFI, lecz ja mam swój i 100 lepszy. Czy mogę z niego zrezygnować ?

4. Mam wrażenie, że za obecną telewizję cyfrową płaci się "ekstra". Czy nie lepiej zaczekać jak stanie się standardem i wtedy podpisać umowę w innej ofercie ? Czy za rok TV może być tańsza ?

5. Czy muszę przejść do UPC ? Czy mogę zostać na umowie z Astera ?

6. Przy internecie 120mb/s przeczytałem, że potrzebne jest zainstalowanie programu, który "optymalizuje" internet....Czy naprawdę tego typu rzeczami muszę męczyć swój system ? Szczerze jestem zwolennikiem systemów bez zbędnego oprogramowania...

 

 

Pozdrawiam

 

1. Mam UPC od kilku lat i nie mam powodow do narzekan, dluzsze awarie przez ten okres mozna policzyc na palcach 1 reki, co do nowej umowy dzwon pod 324 94 94 98 (dzial utrzymania klienta, generalnie olej ogolnopolskie biuro obslugi klienta bo ci ludzie nie maja zielonego pojecia o ofertach a informacje czerpia chyba ze strony www)

2. Jak wyzej.

3. Co do tego nie jestem pewien, wiem ze upc oferuje 2 modemy wifi jeden to cisco 3925 drugi to Thomson TWG870, ew. mozesz zrezygnowac z modemu z wifi i dostaniesz sam modem a router podlaczasz swoj.

4. UPC wykupilo Aster, wiec ciezko powiedziec najlepiej zadzwon do DUK.

5. Jak wyzej.

6. Bzdury 1 slysze.

 

Sam doslownie przedwczoraj dzwonilem do DUK i dostalem naprawde niezla oferte z netem 120Mb, jestem umowiony na instalacje 15'go.

Generalnie jesli chodzi o modem to postaraj sie zebys dostal Cisco w razie gdybys podpisal nowa umowe, z Thomsonami jest sporo problemow z tego co widzialem na http://forum.mediaswiat.pl/index.php Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zamowilem UPC. Internet sam w sobie? Rewelacja. Mam wykupione "tylko" 30bmps ale te 30mbps jest osiagalne caly czas. Testy "syntetyczne" to zawsze minimum 29.8mbps, pobieranie (co prawda jedynie debiana) z torrenta - niemal 3,5MB/s. Ping do onetu czy wp ~11ms. Jestem bardzo zadowolony. Ale jest tez druga strona medalu - router wifi firmy Thomson. Tak jak pisze kolega powyzej problemow jest SPORO. Poczawszy od konfiguracji - "uboga" to za malo powiedziane. Jest praktycznie niekonfigurowalny. Takie bajery jak rezerwacja DHCP czy QoS sa w ogole nieosiagalne. Port USB jest tylko dla transmisji sieciowej. NIE MA mozliwosci podlaczenia dysku/pendrive czy modemu 3G. Zasieg - te 30mbps jest osiagalne jedynie w odleglosci do 7-8m. Pozniej spada i to drastycznie. Router mam w przedpokoju a kilka metrow za drzwiami w WC zasiegu juz nie ma - wiec przegladanie neta na smartfonie odpada :P Router grzeje sie niemilosiernie. Jest tak goracy ze w ciagu 5 dni odszedl mi lakier z szafki na ktorej go postawilem. Od spodu nie da sie go dotknac reka. I najgorsze - stabilnosc. Router zrywa polaczenie wifi co ok 1-2h na okolo 15-20sek. Jest wtedy w ogole nie osiagalny z zadnego urzadzenia podlaczonego bezprzewodowo. Sprawe zglosilem do UPC. Zaproponowali rezygnacje w ciagu 10 dni od podpisania umowy i zlozenie nowego wniosu z zaznaczeniem ze chce modem przewodowy Cisco. Czekam na wizyte montera.

 

Jesli wiec ktos sie zastanawia to polecam - ale jedynie z modemem przewodowym Cisco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy właśnie. Ja mam Thomsona i nie narzekam. Dotknałem go przed chwilą jest ledwo ciepły. Zasięg trzyma nawet nieźle. Ale prędkość raczej nie przekracza 30 mb/s. Mam obecnie 120 mb/s (od paru dni) i jeśli chodzi o internet kablowy to tyle osiąga. Torrenty w zależności od źródła 11-14 MB/s. Ze strony Microszitu pobierałem ok 12 MB/s obraz z Windows 8. Awarie są uwarunkowane często od lokalizacji w jakiej sie znajduje. Jak sięc i serwery są starsze to mogą być problemy. U mnie były, ale ponoć już wymienili większość instlacji i urządzeń. Póki co od 2 tygodni awarii nie ma. TV też działa bez lagów. Jedynie to Wifi ma kiepską prędkość, ale zasięg również na SGS+ mam w całym domu i nawet za drzwiami domu. Nie narzekam aż tak, ale gdyby pojawiło się coś lepszego to raczej bym zmienił. Upload 10 mb/s przy 120 mb/s to jakiś niesmaczny żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten model. Problem jest taki że mam małe mieszkanie i nie mam możliwości porównania do innego routera z Wifi. Możliwe że jego zasięg faktycznie jest słaby. Bo za drzwiami (na klatce) mam już tylko 2 kreski w telefonie. Tak samo na końcu drugiego pokoju kresek jest 3 na 4. Jednak nie zgodzę się że modem się aż tak grzeje. Możłiwe że trafiła mi się taka sztuka po prostu. Na razie mi zasięg nie przeszkadza bo jak na 2 pokojowe z kuchnią i osobną łazienką zasięg trzyma wszedzie na dobrym poziomie, ale właśnie poczytałem o problemach innych użytkowników i faktycznie ludzie narzekają na ten modem. Transfery nie są najgorsze bo rzadko co osiągają mniej niż 70-80 mb/s w ciągu dnia, a zwykle utrzymują się na poziomie 100-110 mb/s w testach i 11-14 MB w pobieraniu.

 

Problem jest z umowami dla obecnych klientów.. Obecnie płaciłem 180 zł razem z TV (MAX HD z nagrywarką) i telefonem (używam go tylko do dzwonienia do Kanady za darmo) nie jest tak źle niby. Mam starą umowę jeszcze (do kwietnia 2013) z prędkością 50 mb/s. Pare dni temu zadzwoniłem czy da się zmienić umowę na nową z pakietem 3w1 (120 mb/s Max HD + telefon). Cóż zaproponowali mi jedynie darmowe Wifi/120 mb + MAX HD + telefon, ale w cenie obecnego abonentu. Dziwną politykę ma UPC i tu ma sporego minusa. Ale to nie jedyny operator, który stosuje takie praktyki wobec starych klientów. Bo żeby podpisać nową umowę na to samo co mam obecnie i płacić 125 zł przez 3 miesiące (potem 165). Musiałbym poczekać do końca umowy. Zrezygnować i złożyć nowe zamówienie jako nowy klient. Prawdopodobnie zabrali by mi obecny modem i dekoder i odłączyli sieć telefoniczną. Takie to głupie jest.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest z umowami dla obecnych klientów.. Obecnie płaciłem 180 zł razem z TV (MAX HD z nagrywarką) i telefonem (używam go tylko do dzwonienia do Kanady za darmo) nie jest tak źle niby. Mam starą umowę jeszcze (do kwietnia 2013) z prędkością 50 mb/s. Pare dni temu zadzwoniłem czy da się zmienić umowę na nową z pakietem 3w1 (120 mb/s Max HD + telefon). Cóż zaproponowali mi jedynie darmowe Wifi/120 mb + MAX HD + telefon, ale w cenie obecnego abonentu. Dziwną politykę ma UPC i tu ma sporego minusa. Ale to nie jedyny operator, który stosuje takie praktyki wobec starych klientów. Bo żeby podpisać nową umowę na to samo co mam obecnie i płacić 125 zł przez 3 miesiące (potem 165). Musiałbym poczekać do końca umowy. Zrezygnować i złożyć nowe zamówienie jako nowy klient. Prawdopodobnie zabrali by mi obecny modem i dekoder i odłączyli sieć telefoniczną. Takie to głupie jest.

 

Zaloze sie ze dzwoniles do biura obslugi klienta, zobacz mojego posta wyzej masz telefon do dzialu utrzymania klienta.

Uwierz mi z nimi jest zupelnie inna rozmowa, generalnie mialem podobna sytuacje do ciebie po telefonie do ogolnopolskiego BOK powiedzieli mi ze z moja aktualna umowa moge zmienic tylko na pakiet VIP.

Po telefonie do dzialu utrzymania klienta moglem generalnie wybrac wszystko co tylko chcialem byle w cenie aktualnego abonamentu, ba moglem nawet wybrac abonament o 5 zł. nizszy od dotychczasowego.

Juz nie wspominajac o tym ze nie trzeba sie przebijac przez nieskonczone automatyczne sekretarki, odrazu cie laczy z konsultantem.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem pod 324 94 94 88 bo to to samo co 801 94 94 80 z tego co mi wiadomo. i dostałem to co chciałem w cenie obecnego abonamentu. Więc nie wiem czy to był BOK czy BUK skoro nawet na ich stronie są podane tylko te dwa numery jako BOK zresztą. Numeru o którym wspomniałeś z końcówką 98 nie znalazłem. Ważne że dostałem w tej samej cenie lepszą ofertę.

 

Tu chodzi o promocje i tańszy abonament. Obecnie pakiet 3w1 (120 mb, MAX HD, telefon) kosztuje 125 zł przez 3 miesiące, a potem 165 zł. Nikt Ci tego nie da obojetnię gdzie byś nie dzwonił. Miałem zamiar poczekać do końca umowy, ale zachciało mi się Wifi i potem przy rozmowie z gościem zaproponowł mi szybszy internet z 50 na 120 mb w tej samej cenie. Ale o tańszym abonamencie nie było mowy. Tylko dla nowych klientów i tyle rozmowy. Umowa się i tak kończy w kwietniu, bo nie została oczywiście przedłużona. Czyli wyszedłem i tak na plus. Przynajmniej na te parę miesięcy. Więc albo trafiłem na dobrego konsultanta z BOK'u, albo sam nie wiem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zamowilem UPC. Internet sam w sobie? Rewelacja. Mam wykupione "tylko" 30bmps ale te 30mbps jest osiagalne caly czas. Testy "syntetyczne" to zawsze minimum 29.8mbps, pobieranie (co prawda jedynie debiana) z torrenta - niemal 3,5MB/s

 

No wlasnie jak to u was jest, poza kolega, czy wy tez macie caly czas/wiekszosc czasu pelna predkosc? Mi niestety na testach pokazuje max 3m, anie 30 Dołączona grafika, torrent troche lepiej, ale ogolnie jesli chodzi o np przegladanie yt, czy podobnych, mysle, ze powinno byc lepiej, niz jest. Mam 30m od nich modemwebstar podlaczony pod sprzet z sygnatury (router _ karta), odleglosc karty od routera to niecale 3m, a kabela modem/router nie wiecej jak 1m. W moim odczuciu chodzi napewno slabiej, niz powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety na testach pokazuje max 3m, anie 30

 

30 Mbps = 3.75 mb/s

 

Edit:

WOW, zajebisty patent i kolejny plusik dla UPC. Dołączona grafika

 

UPC Phone to aplikacja pozwalająca na wykonywanie i odbieranie połączeń wykorzystując taryfę stacjonarną UPC na telefonie komórkowym.

 

Do korzystania z aplikacji wystarczy posiadać usługę telefoniczną UPC i telefon z systemem Android 2.0 i wyższym lub IOS 4.0 i wyższym oraz konto w systemie Moje UPC.

Klient może podłączyć maksymalnie 3 urządzenia mobilne w ramach swojej taryfy telefonicznej, połączenia pomiędzy tymi urządzeniami realizowane są za darmo. Pozostałe połączenia wykonywane przez aplikację taryfikowane są zgodnie z taryfą jaką Klient posiada.

 

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play (wersja dla sytemu Android) lub App Store (wersja dla systemu IOS).

 

więcej na stronie : http://www.upc.pl/te...kowe/upc-phone/

http://chellopl.one....iusy.php?id=708

 

Bierzemy dla przykladu taryfe Orange Free na karte (1gr/100kb transmisji) i mozemy korzystac z darmowych minut upc praktycznie z kazdego miejsca korzystajac z komorki.

Przy doladowaniu za 25 zł dostajemy 244Mb transferu co powinno spokojnie wystarczyc na caly miesiac nawet jesli sporo dzwonimy, do tego bonusy za kazde doladowanie..

Zakladajac ze bedziemy mieli caly czas dostep do internetu (3G/WIFI) mozemy sie praktycznie pozbyc telefonu stacjonarnego.

 

Zajebista sprawa chyba ze pominalem jakis haczyk. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

I to wszystko w cenie obecnego abonamentu. Więc jak na razie nie mam powodu do narzekań o ile znów nie powrócą krótke zrywania połączęń. Co do Wifi to jednak zasieg bywa taki sobie w porównaniu do tego co mają niektórzy gdzie w całym domu trzyma do 3 4 kresek na telefonie, a umnie czasem spada do 2, a nawet do 1 się zdarzyło. PS3 zresztą pokazuje procentowo na poziomie 70% w drugim pokoku. Tak więc można się przyczepić do tego Thomsona, ale mi to starczy. Średnio mam 20-30 mb/s po Wifi i tyle mi wystarcza na razie.

 

p.s ja testuje na tym: ftp.atman.pl. Na tym noc.gts mam ograniczenie do 2 MB/s Torrenty chodzą nieco szybciej,bo nawet do 13 MB/s Jak za te pieniądze nie ma co narzekać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok udalo mi sie ustabilizowac troche router Thomsona. Niestety kosztem pingu (czasem potrafi osiagnac nawet 250ms) i transferu (72Mbps). Nie odpuszczam wiec i we wtorek rano mam wizyte montera, ktory bezplatnie (jako "zacheta" bym nie rezygnowal z uslug w ramach rezygnacji dziesieciodniowej) wymieni mi Thomsona na przewodowy Cisco. Mam zamiar podpiac do niego TP-Linka WDR4300 i spowrotem osiagnac "pelna" predkosc na WLAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rano byl monter i wymienil Thomsona na Cisco EPC3212 pod ktory podlaczylem WDR4300 i jest rewelacja. Nic sie nie wiesza, nic nie wywala, wszystko stabilnie a zasieg mam nawet w aucie na parkingu pod blokiem Dołączona grafika mam 30/3 a wyglada to tak:

Dołączona grafika

Zastanawiam sie nad przejsciem na 60Mbps..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam zmienić operatora.

 

Jestem narazie z Orange i zamierza być może przenieść się do UPC. chodzi mi powiedzieć jak jest z obsługą czyli w razie awari z monterami czy zjawiają sie w tedy kiedy maja czy jednak z wielkimi bólami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi powiedzieli, ze cisco tylko od 60 w zwyz, tez mam 30/3 i niestety webstara, chociaz wsumie to nie moge na niego narzekać.

 

dolar ja moge od siebie napisac tylko tyle, ze mam neta od nich od pol roku i nie bylo zadnej przerwy, czy jakiegos oslabienia (duze pingi itd) sieci. Ostatnio napisalem maila, ze cos jest u mnie nie tak z predkoscia bo mam jedynie max 9. Atomat odpisal, ze do 7dni ktos na to odpisze, to powiem terminowo szczena mi opadla, ale zaskoczyli mnie pozytywnie, na drugi dzien dzwonil do mnie koles, zeby umowic serwis, ktory przyjechal nastepnego dnia. Wymienil rozdzielacz, czy jak sie to tam zwie (net/internet/telefon) + wspomnianego webstara i wsio hula jak należy.

 

 

Ale mecze sie zmoim sprzetem, tzn routerem, poszedl na gare bo odwalal cuda, a w obecnej konfiguracji TP-Link TL-WR340G+TP-Link 722NC mam max 19, po wifi, bo po kablu jest max, co wsumie tez wydaje mi sie dziwne. No ale dowiem sie co z tym moim wifi, jak wroci moj rugi router z gwary..

Edytowane przez SGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze nei narzekasz an nich. jak cos czekam ejszcze na opinnie innych. a jak by sie ktos znalazł z bydgoszczy to jeszcze abrdziej bym był zadowolony z jego opini jak ocenia tutaj serwis UPC Dołączona grafika

 

http://forum.mediaswiat.pl/

 

Spróbuj tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...