Skocz do zawartości
Blowy

Chieftec 380w Czy Pociągnie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamierzam zmodernizować swój sprzęt i zastanawiam sie czy moj zasilacz Chieftec 380W da rade pociągnąć nowy sprzet, swego czasu dałem za niego sporą kase i szkoda mi go sprzedawać.

 

Czy udzwignie athlona am2 4800 lub jakiegos mocniejszego dual cora ? do tego 2 giga ramu 800mhz, dysk 250gb i kartę graficzną powiedzmy 8600 GT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok ale to jest tak na pograniczu ? czy przykladowo jak bym sie zdecydował na lepszego procka i grafike to też da rade ? bo jeszcze w gre wchodzą Core 2 Duo E6750 i jakis mocniejszy radek i zastanawiam sie jaka jest granica możliwosci

Edytowane przez Blowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to głupio zabrzmi ale niestety nie pamiętam. Kupiłem go jakiś 1,5 roku temu za jakieś 330zł wiem ,że ma aktywne PFC i grill od dołu i z tyłu jest w kolorze złotym. Chciałem rozkręcić kompa żeby sprawdzić ale jest tak zbunkrowany ,ze dopiero przy zmianie sprzętu będę go wyciągał z szafki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Raczej 360W a nie 380.

(...)grill od dołu(...)

:rolleyes:

 

Wydaję mi się, że ten szef to jakiś noname :D

 

btw. zapodaj foty tego wynalazku, albo chociaż dokładny model :wink: pzdr

 

EDIT

@misiom1 pewnie masz rację, a koledze się ósemka z szóstką pomyliła :D

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba ten zasilacz bo wyglada identycznie :) i napewno to jest chieftec. A więc da rade go obciążyć szybkim procem i dobrą grafiką ? teraz mam athlona 64 3000 i GF6600GT 128mb, dwa wentylatory dodatkowe i nawet nie piśnie. Dodam ,ze duzo renderuje w 3ds max a render animacji trwa czasami 48H i nigdy nic sie nie zawiesilo i oczekuje tego samego jak wymienie podzespoły na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...