Skocz do zawartości
ChubbChubb

Chieftec Cft-560a-12c 560w

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i kolezanki

 

Potrzebuje pomocy, niebawem skladam kompa i potrzebuje zasilacza oto moje wymagania:

- stabilny

- przyszlosciowy (2 lata ma pociagnac + zmieniony config z SLI i 4 dyski)

- odpinane kable

- :) najtaniej jak sie da

- glosnosc nie ma dla mnie znaczenia

 

Wybralem wymienionego w tytule Chiefteca. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. 300 PLN to absolutny max jaki chce dac za zasilke (moglbym wiecej ale po co)

 

 

 

A wogole jaka jest roznica miedzy rodzina GPS i CFT ??

Edytowane przez ChubbChubb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania czy ten zasilacz może konkurować z Corsair CMPSU-520HXEU 520W?Jak jest z głośnością tego chiefteca cena niewiele się różni odpinane kabelki.Jedna rzecz mnie tylko martwi wentylator podświetlony na niebiesko.Mój Enermax liberty 400W wchodzi przy obciążeniu w crysisie na 1500 obrotów z 930 w idle,na konfigu takim jak w sygnaturce czyli suszarka.Chciałbym coś cichszego przy dużym obciążeniu.Zastanawiałem się jeszcze nad wersją 750 wat chiefa ale z opisu użytkownika svende szumi dosyć mocno przez tą folię w środku zasilacza.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 560W. W cichości na oryginalnym wentylatorze z pewnoscią nie, jeśli chodzi o stabilność napieć i jakosć wykonania/montażu jest lepszy. Jak ten mój 750W Szef wróci z gwaranacji to popracuję chyba nad plombą i zdejmę tą foliowo-pleksową szybke z wentylatora, wtedy cichością będzie bliski BQT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. problem z zasilaczem z tematu (skorzystalem z najblizszego znalezionego tematu dot. tego zasilacza). otoz po podlaczeniu do wtyczki "fan only" wentylatora 250mm z boku obudowy po okolo 1-2 min wentylator przestaje sie krecic zupelnie. to samo z 120mm (oba standardowe z obudowy z sygnaturki). jakes sugestie jak rozwiazac problem? pod wtyczka "fan only" 250 szumi nienachalnie, zas pod zwyklym molexem jest juz glosno. stad potrzeba zapytania tutaj ^_^ pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

 

edit: moze istotne: zasilacz mam od poltorej roku okolo, bude niecaly rok, do okolo miesiac wstecz wszystko bylo ok, wentyl sie nie wylaczal. po "odkurzeniu" budy pojawil sie wyzej opisany problem.

Edytowane przez Mumin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś urwałeś przy odkurzaniu :razz: . A na serio albo rozłączyłeś wtyczkę albo się cos skopało. U mnie tak chodzi przednia 120 mm cały czas i nie wyłącza się ani na moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś urwałeś przy odkurzaniu :razz: . A na serio albo rozłączyłeś wtyczkę albo się cos skopało. U mnie tak chodzi przednia 120 mm cały czas i nie wyłącza się ani na moment.

ale wtyczke oczywiscie, ze rozlaczylem, chyba ze chodzi Ci o inne polaczenie wentyla do wtyczki "fan only". podlaczalem na wszelkie mozliwe sposoby i zawsze cos.. dzis pochodzil w sumie kilkanascie minut nawet, po czym powstala koniecznosc zresetowania i juz byly 1-2 minuty.. mysle nad panelem jakims niedrogim bo denerwujace jest to bardzo i mocno temp w srodku podnosi <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...